Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Μην ανησυχείς Zero, ο Μαρινακής θα κάνει 10-15 μεταγραφές των 500 χιλιάδων και θα βγαίνουν οι δημοσιογράφοι να λένε ότι τα έχωσε ο προέδρας.

Αυτό που έγινε δηλαδή πέρυσι το καλοκαίρι και γεμίσαμε μετριότητες οι οποίες έφυγαν δανεικοί και δεν ξέρουμε καν που είναι και τι κάνουν. Οι μεταγραφές και πέρυσι ήταν συγκεκριμένες αλλά έγιναν μαλακίες. Ελπίζω φέτος να γίνουν λίγες και καλές.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έγινε δηλαδή πέρυσι το καλοκαίρι και γεμίσαμε μετριότητες οι οποίες έφυγαν δανεικοί και δεν ξέρουμε καν που είναι και τι κάνουν. Οι μεταγραφές και πέρυσι ήταν συγκεκριμένες αλλά έγιναν μαλακίες. Ελπίζω φέτος να γίνουν λίγες και καλές.

 

Δεν το βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε η ομάδα θέλει 3-4 πολύ καλές μεταγραφές ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ όχι 10-15 μετριότητες...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

 

Εμένα τι μου τα λες;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τι μου τα λες;

έλα τώρα, όλοι ξέρουμε πως είσαι το δεξί χέρι του βαγγέλα.
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο πόστο;

ε κοίτα, όπου με θέλει ο κόουτς, αλλά προτιμώ στην αιχμή του δόρατος !
Link to comment
Share on other sites

http://www.redplanet.gr/podosfairo/miralas-epishmo-endiaferon-apo-thn-mpagern.1796144.html

 

Για να δούμε τι θα γίνει και με τον Κέβιν.Πάντως επιτέλους στην Ελλάδα πρέπει να μάθουμε και να πουλάμε παίκτες, θα αποκτήσουμε διεθνές κύρος με αυτή την πώληση!Ας βασιστούμε επιτέλους στο μοντέλο της Πόρτο!

Link to comment
Share on other sites

http://www.redplanet.gr/podosfairo/miralas-epishmo-endiaferon-apo-thn-mpagern.1796144.html

 

Για να δούμε τι θα γίνει και με τον Κέβιν.Πάντως επιτέλους στην Ελλάδα πρέπει να μάθουμε και να πουλάμε παίκτες, θα αποκτήσουμε διεθνές κύρος με αυτή την πώληση!Ας βασιστούμε επιτέλους στο μοντέλο της Πόρτο!

τι λες βρε μαλάκα; Τον κόβεις τον Βαγγέλα να τον αντικαθιστά επάξια αν πουληθεί;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...