Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Κρας πότε θα πάτε να αποθεώσετε στο αεροδρόμιο το καινούργιο σας αστέρι τον Γκαρσία; Που είναι 32 και έχει να σκοράρει από τα 29;

Link to comment
Share on other sites

Κρασ σκάσε γιατί έχει πέσει κατοκέφαλο αυτομάτως!

Οκ συνεχιστε και εφυγε jank ολυμπιακος λεει οχι παναθηναικος , ποιος το αρχισε.
Link to comment
Share on other sites

Οκ συνεχιστε και εφυγε jank ολυμπιακος λεει οχι παναθηναικος , ποιος το αρχισε.

Kοίτα δεν έχω πρόβλημα να εφαρμώσω τους κανόνες του τόπικ οπουδήποτε.Αν κάνεις τζανκ για αυτό που έγραψα είσαι και πολύ καικαλάς!
Link to comment
Share on other sites

Kοίτα δεν έχω πρόβλημα να εφαρμώσω τους κανόνες του τόπικ οπουδήποτε.Αν κάνεις τζανκ για αυτό που έγραψα είσαι και πολύ καικαλάς!

εσυ εισαι γιατι ξεκινατε κατι για αλλη ομαδα και μετα μου λες μαλακιες εισαι σοβαρος ρε?
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε η αποστολή της Εθνικής μας ομάδας για τα παιχνίδια των προκριματικών του Euro 2012 με αντιπάλους την Γεωργία και την Κροατία. Ο Φερνάντο Σάντος έκανε τις επιλογές του για τα δυο κρίσιμα ματς, από τα οποία η γαλανόλευκη θα κυνηγήσει το "2 στα 2".

 

Φυσικά, ο Ολυμπιακός δεν θα μπορούσε να μην έχει τους δικούς του εκπροσώπους στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα και πρόκειται για τους Βασίλη Τοροσίδη, Αβραάμ Παπαδόπουλο και Κώστα Μήτρογλου.

 

Οι 22 ποδοσφαιριστές που διάλεξε ο Πορτογάλος τεχνικός είναι οι εξής: Τζόρβας, Σηφάκης, Βύντρα, Σεϊταρίδης, Σπυρόπουλος, Τζαβέλλας, Μανιάτης, Παπασταθόπουλος, Αβραάμ Παπαδόπουλος, Μαλεζάς, Καφές, Τζιόλης, Τοροσίδης, Κατσουράνης, Καραγκούνης, Νίνης, Κονέ, Μήτρογλου, Σαλπιγγίδης, Γκέκας, Σαμαράς, Πετρόπουλος.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο αποκλεισμός τόσο του Έντσο Μαρέσκα, όσο και του Όσκαρ Γκονθάλεθ από την 18άδα του αγώνα με τον Ηρακλή ήταν ένα ξεκάθαρο μήνυμα από τον Ολυμπιακό και τον Ερνέστο Βαλβέρδε, που ουσιαστικά είπαν στους δύο παίκτες, "φύγετε, είστε εκτός πλάνων".

 

Και ο Ιταλός με τον Ισπανό πρέπει να πήραν το μήνυμα, αφού είχαν σήμερα νέα επικοινωνία με τους μάνατζέρ του, προκειμένου να δουν τι γίνεται με το μέλλον τους, καθώς τελειώνει την Τρίτη η μεταγραφική περίοδος.

 

Ο ατζέντης του Όσκαρ έχει πει στον Ολυμπιακό ότι μέχρι το βράδυ ενδέχεται να έχει φέρει πρόταση από κάποια ομάδα για τον πελάτη του. Ο μάνατζερ του Μαρέσκα λέει ότι ακόμη δεν έχει βρει ομάδα, αλλά στην ΠΑΕ εκτιμάνε πως κάτι έχει υπόψιν του, αλλά το τρενάρει για να αποσπάσει περισσότερα χρήματα από τα 900.000 Ευρώ, που του προσφέρει ο Ολυμπιακός, για να σπάσει το συμβόλαιό του.

 

Το θέμα είναι ότι κι ο Μαρέσκα κι ο Όσκαρ κατάλαβαν ότι το κλίμα δεν τους σηκώνει άλλο στο Ρέντη...

Link to comment
Share on other sites

Κρας πότε θα πάτε να αποθεώσετε στο αεροδρόμιο το καινούργιο σας αστέρι τον Γκαρσία; Που είναι 32 και έχει να σκοράρει από τα 29;

ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει link από nova εκεί..

Nα κάνω stream από το σπίτι μου?ΧΔ!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει link από nova εκεί..

kai vevea exei persi panta eixe kai xtes tn agona t pao tn edeikse an kai i poiotita dn einai kai oti t kalitero

kalitera na pas se kamia kafeteria na dis t match

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...