Jump to content

[Greek Soccer Teams 2010-2011-Official Topic]


RєVєnGeR^

Recommended Posts

simfona me tin efimerida goal o olympiakos ekane protasi sto ronaldinho

ligo api8ano na paei dioti exei ginei protasi apo galaxy ( ameriki ) kai fimismeni italiki omada

Βασικά απο Ολυμπιακό , Manchester City και LA Galaxy
Link to comment
Share on other sites

Απέκλεισε κάθε ενδεχόμενο πώλησης του Ροναλντίνιο ο τεχνικός διευθυντής της Μίλαν, Αριέντο Μπράιντα. Ο 30χρονος Βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός δεσμεύεται με συμβόλαιο ως το 2011 και από τη στιγμή που δεν έχει συμφωνήσει (ακόμη) για επέκταση της συμφωνίας, φήμες ήθελαν αρκετές ομάδες, μεταξύ αυτών τον Ολυμπιακό και τη Φλαμένγκο, να κινούνται για την απόκτησή του.

 

«Ο Ροναλντίνιο θα μείνει στη Μίλαν. Ο ίδιος θέλει να μείνει κι εμείς θέλουμε να τον κρατήσουμε. Δεν πουλάμε κανέναν παίκτη. Όλα τα άλλα είναι φήμες και δεν μας απασχολούν», δήλωσε ο Αριέντο Μπράιντα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία Νίκο πάμε msn να πούμε για το νέο μας πλάνο χαχα

Link to comment
Share on other sites

Με

 

 

Geovanni

Ibagaza

Nene

Camoranesi

Senna

Lucas

 

 

πως μας βλέπεις ;

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλές επιλογές και σίγουρα η ομάδα έτσι αποκτά γερές βάσεις , μετά είναι όλα θέμα δουλειάς.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ν. Καραχάλιος ως πολιτικός παράγον ήθελε και πίστευε ότι θα γίνει ο Ροναλντίνιο της Ν . Δημοκρατίας. Ότι θα είναι το νούμερο 10 της Ν.Δ, το καλό δεκάρι που ήταν ο «Ρόνι» στην Μπάρτσα. Ωστόσο, δεν τα...

 

 

 

κατάφερε και έχασε την θέση που είχε στην σημερινή αξιωματική αντιπολίτευση, όπως ο Ροναλντίνιο έχασε την δική του θέση στο ρόστερ της Μπάρτσα, κατέληξε στην Μίλαν και πλέον ψάχνει ομάδα, αφού και οι Μιλανέζοι δεν τον θέλουν στο δυναμικό τους.

 

Ωστόσο, ο Ροναλντίνιο του έγινε απωθημένο. Γι’ αυτό θέλει να τον φέρει στον Ολυμπιακό και λέει ότι θα τον φέρει στον Ολυμπιακό μαζί με τον Β. Μαρινάκη. Που το λέει αυτό; Σε διάφορους παράγοντες της δημόσιας ζωής της χώρας. Το είπε, μάλιστα, σε έναν από αυτούς, ο οποίος το συζητούσε την Δευτέρα σε γνωστό καφέ στην Βαλαωρίτου. Ο εν λόγω παράγοντας έλεγε: «Μου είπε ο Καραχάλιος ότι θα φέρουν με τον Μαρινάκη τον Ροναλντίνιο στον Ολυμπιακό».

 

 

Μακάρι να τον φέρουν τον Ρόνι στην Ελλάδα, αλλά χρειάζεται προσοχή στα λόγια, διότι ο Ολυμπιακός δεν είναι Ν. Δ. δεν είναι πολιτικό κόμμα να τα γυρίζεις όπως θέλεις. Αν τάξεις κάτι και δεν το κάνεις, μαύρο φίδι που σε έφαγε…

 

Θα μας τρελάνουν ;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ διαβάσαμε για Τζιόλη.. ;D ;D

Άσε μαλάκα έκλαψα.

 

 

btw αύριο πιθανότατα ανακοινώνετε μεγάλο όνομα.

Link to comment
Share on other sites

Άσε μαλάκα έκλαψα.

 

 

btw αύριο πιθανότατα ανακοινώνετε μεγάλο όνομα.

 

Αφού δεν έχει έρθει σε επαφές με εμένα κάποιος από τον Ολυμπιακό.

Link to comment
Share on other sites

Άσε μαλάκα έκλαψα.

 

 

btw αύριο πιθανότατα ανακοινώνετε μεγάλο όνομα.

Να συμπληρώσω πορτοκαλής αποχρώσεως.

Link to comment
Share on other sites

"Στο Παγκόσμιο Κϋπελλο μίλησα πολύ με τον Τζιμπρίλ Σισέ και μου είπε ότι είναι πολύ μεγάλη ομάδα ο Παναθηναϊκός. Εκανα κι εγώ την έρευνά μου. Ρώτησα κι έμαθα. Το γεγονός ότι η ομάδα παίζει στο Τσάμπιονς Λιγκ συνετέλεσε στην επιλογή μου. Επιπλέον, σημαντικό ρόλο έπαιξε η διάθεση και η βούληση της διοίκησης και του προπονητή. Ηταν εύκολο να δεχθώ την πρόκληση να έρθω εδώ. Εχω παίξει με τη Λιόν στο Τσάμπιονς Λιγκ, οπότε έχω εμπειρία και αυτό είναι πολύ θετικό. Θα κάνω το καλύτερο δυνατό".

Ειπε το νεο αποκτημα του ΠΑΟ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...