Jump to content

Άραγες θα γίνει ποτέ αυτό ; :'(


RєVєnGeR^

Recommended Posts

Προσεξε τα λογια σου.Το παιδι κανει οδηγουσ για classes στο l2 με καρμα κιολας.Δεν ειναι λιγο...

 

Εσύ δεν ήσουν αυτός που είχες σπαμμάρει το τόπικ του κλαίγοντας επειδή πήρε κάρμα;

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε τα λογια σου.Το παιδι κανει οδηγουσ για classes στο l2 με καρμα κιολας.Δεν ειναι λιγο...

efoson den exei tpt alo na kanei stin zwh tou ti alo tha kanei ..

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν ήσουν αυτός που είχες σπαμμάρει το τόπικ του κλαίγοντας επειδή πήρε κάρμα;

Κανε μου quote τα posts που κλεγομουνα επειδη πηρε καρμα! (?)Τι αλλο θα ακουσω...

Link to comment
Share on other sites

efoson den exei tpt alo na kanei stin zwh tou ti alo tha kanei ..

 

Ρε εσύ γιατί το παίζεις lifer όταν είσαι συνέχεια στο mxc; Πόση μαλακία υπάρχει εδώ μέσα; Μα πόση;

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα τόπικς παρατηρείτε το ίδιο σκηνικό.Στο έχεις δεν έχεις , σε κάθε παιχνίδι ότι και αν γίνει πρέπει να βρεθούν τα χαζόχαζα άτομα να το χαλάσουν και να αρχίσουν τα βρισίδια , τα προστυχόλογα και δίνουν ένα πολύ χαμηλό  IQ αλλά και την Ηλικία τους.Συγχαρητήρια που δεν μπορείτε να συνεχίσετε ένα ωραίο παιχνίδι.

 

hmmmm ? Μπα όχι, κάνεις λάθος, όλα αυτά δεν ισχύουν και μπορείς να σιγουρευτείς διαβάζοντας το topic που μόλις έφτιαξες...Είναι σοβαρά παιδιά όλα τους...

Link to comment
Share on other sites

Κανε μου quote τα posts που κλεγομουνα επειδη πηρε καρμα! (?)Τι αλλο θα ακουσω...

pos itan to name sou prin to ala3eis se Celko gt egw Celko 3erw mono tis monotikes tenies ..

Link to comment
Share on other sites

Κανε μου quote τα posts που κλεγομουνα επειδη πηρε καρμα! (?)Τι αλλο θα ακουσω...

 

Είχες κάνει κάτι ωραίο report section αλλά γίναν delete και τα τρία topic που άνοιξατε. :/

Link to comment
Share on other sites

pos itan to name sou prin to ala3eis se Celko gt egw Celko 3erw mono tis monotikes tenies ..

Fighterboss.

Είχες κάνει κάτι ωραίο report section αλλά γίναν delete και τα τρία topic που άνοιξατε. :/

Επειδη πηρε καρμα ειχαμε τα "flame wars" ?

yaaaaawwww παλαβουσ@

Link to comment
Share on other sites

pos itan to name sou prin to ala3eis se Celko gt egw Celko 3erw mono tis monotikes tenies ..

Tα posts εχουν γινει delete. Γι' αυτο και ζηταει και καλα τα post του, αφου ξερει πως δεν υπαρχουν. Εξυπνουλης ε ? :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε εσύ γιατί το παίζεις lifer όταν είσαι συνέχεια στο mxc; Πόση μαλακία υπάρχει εδώ μέσα; Μα πόση;

12:00 me 1:00 3ipnaw mexri tis 7 eimai sto pc mxc oxi apartetita energos apla anixto kai meta tis 7 pou 8a exei pesei ligo o hlios vgenw me tous filous m ektos an esu pigeneis stis 3 i ora me tous filous sou kai paizete stis alanes bala ..

Link to comment
Share on other sites

Κανε μου quote τα posts που κλεγομουνα επειδη πηρε καρμα! (?)Τι αλλο θα ακουσω...

 

Αφού τα έχουν διαγράψει ρε τούβλο τι θες να σου κάνω quote;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...