Jump to content

Γενική συζήτηση περί Warlord


Recommended Posts

Καλά daggers ήταν από παλιά καλοί στην Oly.

Ημμ ετσι και ετσι.

Μενουν ευκολα απο MP και τα skill δυσκολα πιανουν, μιλωντας για IL παντα.

Δεν ξερω για Epilogue, αλλα ποιος ξερει αφου ολοι ειναι τελειως buged(οι prv servers), μονο οσοι παιζουν OFF γνωριζουν πραγματικα ...

Link to comment
Share on other sites

κατά την δική μου άποψη.....ο Warlord πια αξίζει μονο για φάρμ εκτός αν σε κάποιον σέρβερ τον έχουνε κάνει overpower .!!

επίσης μερικές φορές σε pvp αξίζει αν έχει και κανά healer από πίσω....αλλίως είναι 0..!!

παντά προς δική μου άποψη :)

Link to comment
Share on other sites

Ημμ ετσι και ετσι.

Μενουν ευκολα απο MP και τα skill δυσκολα πιανουν, μιλωντας για IL παντα.

Δεν ξερω για Epilogue, αλλα ποιος ξερει αφου ολοι ειναι τελειως buged(οι prv servers), μονο οσοι παιζουν OFF γνωριζουν πραγματικα ...

 

Μπα. Έκοβε κάτι 2hit σε light/robes ;p

Link to comment
Share on other sites

ο Warlord πια αξίζει μονο για φάρμ

Βασικα ...

Ο Destro συναγωνιζεται τον WL στο xp, αφου χρησιμοποιει και αυτος Polle και εχει καποια skills.

Aλλα το μεγαλο πλεονεκτημα του απο τον WL ειναι Freazny-Zealot, νταξ δεν εχει νοημα αφου κανεις τρενα και δεν ψοφας κιολας με τα Vampire Buffs σε συνδιασμο Freanzy. O WL το πιθανοτερο να πεσει απο τα mobs αν δοκιμασει μεγαλα τρενα.

 

Οποτε οσο αναφορα xp και farm, αν εχεις να επιλεξεις WL και Destro, σιγουρα οχι το πρωτο ...

 

 

 

Μπα. Έκοβε κάτι 2hit σε light/robes ;p

Τετοια dmg μονο αν πας απο πλάτη λογικα

Link to comment
Share on other sites

Τετοια dmg μονο αν πας απο πλάτη λογικα

 

Ε ναι... AW/PW με FD και τα μυαλά στα κάγκελα.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι... AW/PW με FD και τα μυαλά στα κάγκελα.

Kαλα D.elf ειναι ασε ...

+90% απο back με FD, +Ηex, +Critical Wound, και που να παισει και Crit το Backstab, τι αλλο θες για να φυγεις μονοhitos ?  ;D (το λεω γιατι το χω νιωσει..)

Link to comment
Share on other sites

Kαλα D.elf ειναι ασε ...

+90% απο back με FD, +Ηex, +Critical Wound, και που να παισει και Crit το Backstab, τι αλλο θες για να φυγεις μονοhitos ?  ;D (το λεω γιατι το χω νιωσει..)

 

Ε σε Interlude δεν είχε critical wound ;p

 

Hex δεν έκαναν πάντα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Ε σε Interlude δεν είχε critical wound ;p

 

Hex δεν έκαναν πάντα πάντως.

Ναι λεω για εναν Final που επαιζα.

Εγω παντως εβαζα dye για castin, για να κανει γρηγορα το Hex  ;D και σε συνδιασμο με spiritshot και Acc. Oχι σα κατι καιμενους που λεγανε "εγω δεν κανω Hex γιατι κανει πολυ ωρα και θα με χωσουν" ROFL.

Link to comment
Share on other sites

Ναι λεω για εναν Final που επαιζα.

Εγω παντως εβαζα dye για castin, για να κανει γρηγορα το Hex  ;D και σε συνδιασμο με spiritshot και Acc. Oχι σα κατι καιμενους που λεγανε "εγω δεν κανω Hex γιατι κανει πολυ ωρα και θα με χωσουν" ROFL.

Μα το +4 wit για αυτό είναι must.

Link to comment
Share on other sites

Πως πηγατε απο το 'Γενική συζήτηση περί Warlord' στους daggerades...

 

Μιλάμε για wl vs dagger

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα πράγματα πρωτόγνωρα σε αυτό το φόρουμ, που καταρρίπτουν κάθε μέχρι τώρα λογική φιλοσοφία, είπα να ανοίξω αυτό το topic.

 

 

Προσωπικά πιστεύω πως o warlord αξίζει μόνο σε pvp servers για να φαρμάρεις διάφορες σαχλαμάρες για να πάρεις star wars items. Σε low rate είναι πολύ σπάνιο class και στα clan event πάντα έρχονται με sub ή μπαίνουν στο τσολιάς party. Ευρύτερα, είναι ένα class που ανταγωνίζεται τον Phantom Summoner για το ποιος είναι πιο άχρηστος.

να σου πω την αποψη μου...ο warlord στους high rate servers ουτε για farm δεν κανει...διοτι στους πιο πολλους servers ο warlord ειναι πολυ χαλια...μονο για mass pvps σε low-mid rate servers πιστευω οτι κανει 'δουλεια'..μπορει να ειμαι και λαθος....αλλα αυτο πιστευω...
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνω καθολου. Ειδικα στα "μετα interlude" clients ο warlord ειναι αρκετα χρησιμος με τις ομαδικες επιθεσεις που εχει και τις μακρινες, βοηθαει πολυ και στα mass pvps.

 

Στο farm σε low rates αν δεν εχει support, οντως δεν αξιζει μια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...