Jump to content

[GR]Τί μηχανάκι έχετε;


Troll

Recommended Posts

Κάτσε να πάρεις εσύ το δίπλωμα και μετά να έχεις άποψη.

Γιατί δύσκολο είναι να το πάρει ?
Link to comment
Share on other sites

Exoume ftasei se simio apo apli sizitisi na malonete se para polla topics !

Den milao gia sugkekrimena aplos sxedon panta auto ginete .

kai twra auto pou kolaei ? kai pios sou eipe oti malonoume :D
Link to comment
Share on other sites

bre pame kala t runner meta apo ena xrono t poulas 1500 ti 600 etsi paei i agora t leme twra , den axizei na doseis 2 xiliarika gia ena scouter p einai omorfo bolevei kai exei arketa megalh taxuthta gia scouter , leme mlks gia glx na t kanw ti na xalaei ka8e mera?

 

Ράννερ μεταχειρισμένο να πουλιέται 1500€? Φαίνεται τότε ότι ζούμε σε άλλη χώρα....

Link to comment
Share on other sites

Ράννερ μεταχειρισμένο να πουλιέται 1500€? Φαίνεται τότε ότι ζούμε σε άλλη χώρα....

Car.gr

o Web apla to lei epeidh exw paei 3 fores kai den to exw parei.

Link to comment
Share on other sites

Car.gr

 

Δεν παίζει με τίποτα, κάποιος που τα μυαλά του δεν είναι έξω απο το κεφάλι του να πάει να δώσει 1500€ για ράννερ. Με τίποτα όμως. Και αν το πάμε έτσι, πάω στο μαι καρ και πουλάω ενα GLX 3000€, θα το πάρει κανένας? ;/

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει με τίποτα, κάποιος που τα μυαλά του δεν είναι έξω απο το κεφάλι του να πάει να δώσει 1500€ για ράννερ. Με τίποτα όμως. Και αν το πάμε έτσι, πάω στο μαι καρ και πουλάω ενα GLX 3000€, θα το πάρει κανένας? ;/

To runner to pernoun pistepse me.
Link to comment
Share on other sites

To runner to pernoun pistepse me.

το παίρνουν αυτοί που έχουν πολλά λεφτά και δεν τούς πολύ νοιάζει για το τι θα τα κάνουν ;P

Link to comment
Share on other sites

το παίρνουν αυτοί που έχουν πολλά λεφτά και δεν τούς πολύ νοιάζει για το τι θα τα κάνουν ;P

 

Αυτός που έχει λεφτά δεν θα πάρει ενα runner για να βγάζει 100χλμ αλλά θα πάρει κάτι πιο μεγάλο σε κυβκά και εκεί θα ρίξει χρήμα.

Τώρα το να ρίξεις λεφτά σε ενα 50αρι σας είπα και πιο πάνω είναι τζάμπα χρήματα γιατί όπως και να το κάνουμε κάποτε θα σε πιάσουν οι μπάτσοι και θα σε ζωγραφήσουν άσχημα.Δεν είναι μηχανή να πιάνει 300χλμ και να τους ξεφεύγεις.Οπότε εμένα η άποψη μου είναι να περιμένει ο οποισδήποτε 16χρονως ακόμα 2 χρονάκια για να πάρει κάτι της τάξης των 250cc.

 

Μπείτε εδώ το νέο ελληνικό forum που περιέχει τα πάντα για τους δίκυκλους έρωτες μας  ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτό

41I2xMJL5EL._SL500_AA280_.jpg

 

Είναι μια οικιακή φραπεδιέρα.

Είναι ένα πολύ ωραίο μηχανάκι, ή μάλλον μηχανηματάκι.

Φτιάχνει φραπέδες, εσπρέσσο, φρέντο, και με λίγη προσπάθεια και ελληνικό.

Είναι μια καλή επένδυση.

Λεω να πάω να του βάλω αεροτομή και να βάλω μια ομάδα γκραφιτάδων να μου βάψει το πάνω μέρος, ώστε να πάω και γώ στην αγορά με την φραπεδιέρα και να λέω ότι έχω φτιαχμένο μηχανάκι - μηχανηματάκι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτό

41I2xMJL5EL._SL500_AA280_.jpg

 

Είναι μια οικιακή φραπεδιέρα.

Είναι ένα πολύ ωραίο μηχανάκι, ή μάλλον μηχανηματάκι.

Φτιάχνει φραπέδες, εσπρέσσο, φρέντο, και με λίγη προσπάθεια και ελληνικό.

Είναι μια καλή επένδυση.

Λεω να πάω να του βάλω αεροτομή και να βάλω μια ομάδα γκραφιτάδων να μου βάψει το πάνω μέρος, ώστε να πάω και γώ στην αγορά με την φραπεδιέρα και να λέω ότι έχω φτιαχμένο μηχανάκι - μηχανηματάκι

 

Και μετά να βάλεις και καμιά ψηλή για τις άδειες ε??  ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

Και μετά να βάλεις και καμιά ψηλή για τις άδειες ε??  ;D ;D

 

Μπά έχω δίπλωμα φραπεδιέρας, μου το πούλησε ένας 150€

 

Tι? Λές να με έποιασε κότσο?

Link to comment
Share on other sites

Μπά έχω δίπλωμα φραπεδιέρας, μου το πούλησε ένας 150€

 

Tι? Λές να με έποιασε κότσο?

 

Δεν με κατάλαβες εγώ λεώ να βάλεις καμιά κόντρα με άλλη φραπεδιέρα και αν την κερδίσεις να την πάρεις και εκείνη  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock