Jump to content

[GR]SINCE WHEN YOU BLOCK MY OPINION?


xTheVioLaToR

Recommended Posts

[GR]lpn... tha pw k egw san aplos member pou eimai.. se polla apo afta exeis dikio... dn thelw na lene gliftis to ena k to allo k to allo eimai afto pou eimia k me tn a3ia mas pernoume merikoi afto pou pernoume..!! wrea koita lpn opos eipe k o coyote afto pou to kaneis to kaneis TSAMPA xwris na se plironei kaneis..!! to kaneis apla giati goustareis..!! episis dn metraei to activity...!! alla i douleia pou kaneis sto forum... px o w3bmonster pou tn exeis k gia paradeigma.. itan g mod.. wrea pire demote epidi kati dn ekane swsta..!! oxi epeidi dn itan active.. active itan alla kati dn ekane swsta k efage demote... kati allo twra.. opos 3es k exeis diavasei ta rules(mallon) i gnomi sou dn mporei na alla3ei tn gnomi kanenos apo tou staff..!!! esi trava k kane 100 topic k na diamartirese i gnomi tous afti einai k afti tha paraminei..!!! dn allazei me tpt k pote..!! exw k alla na pw alla dn tha sinexiso gt tha katantiso kourastikos k dn thelw... afta k alla polla eixa na pw alla stamataw edw...!!![GR]

Link to comment
Share on other sites

Demote warmaster :P

 

C'mon let's spend time better :D

 

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=128786.msg1089015;topicseen#msg1089015 find this bitches :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι εδώ για να σε φροντίζω σαν να είσαι μωρό.

Ίσως γίνομαι προσβλητικός, αλλά δεν θα ανεχτώ να έρχεται κάποιος στο forum ίσα ίσα για να αναστατώσει όλα τα υπόλοιπα members.

Δεν ξέρω αν κάποιος σου έχει διδάξει τρόπους καλής συμπεριφοράς, δεν ζητάω εξάλλου να είστε σαν σε εκκλησία, όμως πρέπει να σεβαστείς την δουλειά και τον κόπο κάποιων εδώ μέσα. Δεν σου ζητώ να μπεις και να κάνεις shares, ελεύθερος είσαι να μπεις μόνο για spam. Όμως είσαι αναγκασμένος να σεβαστείς τους υπόλοιπους, οι οποίοι έχουν σκοπό να βοηθήσουν.

 

Προσωπικα, ναι μονο γι' αυτο καθομαι στο forum. Δεν παραπονεθηκα για το Ban οπως ειδες...

 

Αυτη η δηθεν ωριμοτητα στον FighterBoss, οχι σε μενα. Εχω και εγω μεγαλο βαθμο στην εκθεση και στην πολιτικη/δικαιο.

 

Ενταξει λατρεια? ;)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω και γω δυο πραγματάκια πάνω στο όλο θέμα,

αν φυσικά μου το επιτρέπεται, αν όχι μπορείτε απλά να κάνετε skip στο επόμενο reply.

 

Λοιπόν από την μια συμφωνώ με τον Violator πάνω στην άποψη κάποιου που είπε πως το forum ανήκει στον maxtor και θα κάνει ότι θέλει.

Χωρίς να θέλω να δείξω ασέβεια σε κανέναν αλλα δη πάει etc.

Δηλαδή η κυβέρνηση της χώρας μπορεί να κάνει την χωρα ότι θέλει επειδή είναι δiκια της?

Όχι βεβαια.ΑΛΛΑ όπως εγώ, όπως ο violator, όπως ο καθένας non-staff member δεν μπορεί να γνωρίζει τι γίνεται στο hidden section των staff.

 

ως αναφορά μη παρρησίας ( δηλαδή ελευθερίας λόγου, έγραψα ισοκράτη την πέμπτη) δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα, το γεγονός ότι ακόμα δεν έχεις φάει ban ή dekarma μετά από το λεξιλόγιο που χρησιμοποίησες αγαπητέ violator θα έπρεπε να σου λέει κάτι.

 

Όπως προανέφερα ο maxtor δεν μπορεί να κάνει το forum ότι θέλει και να μας αφήσει ξεκρέμαστους αλλα φυσικά και είναι ο μοναδικός που έχει το δικαίωμα να κρίνει ποιος είναι άξιος για staff και ποιος όχι.

αν υπάρχει κάτι που σε πείραξε στην συμπεριφορά

κάποιου moderator τόσο πολύ, απλά ανέφερε τον για demote, αλλα και πάλι ο maxtor θα κρίνει αν αξίζει demote η όχι.

 

ξεκαθαρίζω ότι εγώ δεν έχω λόγο να γλείψω κανέναν, gt απλά δεν χρειάζομαι να γλείψω κανέναν.

VIP είμαι, πρόσβαση σε ότι posts θέλω έχω, karma παίρνω με τα shares μου, spammer η flamer για να κάνουν τα στραβά ματια οι staffers δεν είμαι οποτε....

 

Τώρα τον λόγο που οι staffers είναι ανενεργοί δεν μπορείς να τους ξέρεις, και όπως είπε ο coyote life > internet.

Eγώ από την μεριά μου όμως βλέπω πως προσπαθούν να είναι ενεργοί όσο γίνετε, εξάλλου γιαυτo υπάρχουν και πολλοί, etc ώστε όταν δεν είναι ο ένας ενεργός να είναι ο άλλος.

 

Aυτά τα λίγα είχα να πω και sorry που δεν συμφωνώ πλήρως με την άποψη σου...

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αναγκάζει κανείς όμως.

Και όσο για τα delete και το clean, αν γινόμασταν promote μόνο για τα shares, δεν θα υπήρχαν ΚΑΝ τα υψηλότερα ranks.

Θα παραμέναμε 69,999 members και 1 admin.

Το θέμα είναι πως έχουμε ορισμένα privs τα οποία πρέπει να χρησιμοποιούμε για να βοηθήσουμε τον Maxtor.

Όσο και αν θεωρείς απλό και ανόητο να καθαρίζεις το forum, θα ήθελα να φανταστείς τι θα γινόταν σήμερα, αν το forum ήταν γεμάτο με spam, advertisements από bots, λάθος topic σε λάθος sections, κτλπ.

 

ΠΕΣ ΜΟΥ ΔΛΔ ΟΤΙ Ο ΜΑΞΤΟΡ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντικειμενικα παντα, μη λεμε μαλακιες. Ενα ιδιωτικο forum ειναι, μπορει αυριο αν θελει να το κλεισει. Οτι θελει ο maxtor θα γινει, ποσο μαλλον να γινει Demote ενα ατομο που εχει επιλεξει ο ιδιος.

 

Και μην ξεχνατε. Οι λαοι εχουν τις κυβερνησεις που τους ταιριαζουν. Το ιδιο γινεται και εδω, αν ηταν μεγαλυτερο ο ΜΟ του IQ των μελων του forum θα ειχαμε και καλυτερους Mods.

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΣ ΜΟΥ ΔΛΔ ΟΤΙ Ο ΜΑΞΤΟΡ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!

Ρε φίλος,αν ήταν να έμπαινε όλη μέρα,κάθε μέρα,θα είχαμε g.mods/mods/gold/bla bla?Έχει αφήσει το forum σε μερικά έμπιστα πληκτρολόγια!Και ναι συμφωνώ πως μερικοί δε θα έπρεπε να είναι εκεί που είναι αλλά αυτό είναι προσωπική μου γνώμη και πίστεψε με,1 με 2 είναι αυτοί,και το πιο πθανό είναι να το νομίζω επειδή έχουμε τσακωθεί!

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο γινεται και εδω, αν ηταν μεγαλυτερο ο ΜΟ του IQ των μελων του forum θα ειχαμε και καλυτερους Mods.

Πες τα ρε μαγισουλα!!!

Να ρε mods παραδειγματιστειτε απο το παλικαρι εδω!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAMN!-.-

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΣ ΜΟΥ ΔΛΔ ΟΤΙ Ο ΜΑΞΤΟΡ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!

Aυτό είναι το θέμα. Είμαστε εδώ για να στηρίξουμε το forum όταν ο Maxtor δεν μπορεί.

Και στο κάτω κάτω κανείς δεν τον αναγκάζει να είναι όλη μέρα on εδώ πέρα..

Όπως τα members θα βγουν όποτε θέλουν για μια βόλτα έξω, έτσι και ο Maxtor θα βγει να ξεσκάσει όποτε του δωθεί η ευκαιρία..

Μπορεί να είμαστε στο staff, όμως πάνω απ'όλα είμαστε και εμείς άνθρωποι (κάτι που κοπανάτε πάντα σε ότι αφορά τον σεβασμό και το e-penis, όμως ξεχνάτε σε τέτοιες περιπτώσεις).

 

Προσωπικα, ναι μονο γι' αυτο καθομαι στο forum. Δεν παραπονεθηκα για το Ban οπως ειδες...

 

Αυτη η δηθεν ωριμοτητα στον FighterBoss, οχι σε μενα. Εχω και εγω μεγαλο βαθμο στην εκθεση και στην πολιτικη/δικαιο.

 

Ενταξει λατρεια? ;)

 

Δεν με ενδιαφέρει ο βαθμός σου.

Εάν δεν είσαι σε διάθεση να ακολουθήσεις ορισμένους κανόνες, τότε μπορείς να φύγεις.

 

αν ηταν μεγαλυτερο ο ΜΟ του IQ των μελων του forum θα ειχαμε και καλυτερους Mods.

 

aA?

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλος,αν ήταν να έμπαινε όλη μέρα,κάθε μέρα,θα είχαμε g.mods/mods/gold/bla bla?Έχει αφήσει το forum σε μερικά έμπιστα πληκτρολόγια!Και ναι συμφωνώ πως μερικοί δε θα έπρεπε να είναι εκεί που είναι αλλά αυτό είναι προσωπική μου γνώμη και πίστεψε με,1 με 2 είναι αυτοί,και το πιο πθανό είναι να το νομίζω επειδή έχουμε τσακωθεί!

 

εγω παλι ξερεις γιατι νομιζω οτι το πιστευεις αυτο...

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ STAFF MAX!

KAI ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΤΣΙ)

ΚΑΛΟΒΟΛΕΜΕΝΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ,ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ CINEMA ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΘΕΣΗ G.MOD

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΕΙ

2Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι ξερεις γιατι νομιζω οτι το πιστευεις αυτο...

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ STAFF MAX!

KAI ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΤΣΙ)

ΚΑΛΟΒΟΛΕΜΕΝΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ,ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ CINEMA ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΘΕΣΗ G.MOD

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΕΙ

2Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Θελω κατι να σε ρωτησω.

Προτεινε μου την λυση για το καλο του φορουμ !Θελω πολυ να την ακουσω

στο προβλημα που δεν υπηρχε μπορω να πω,απλα δημιουργουνται για το γαμωτο ;/

Link to comment
Share on other sites

Θελω κατι να σε ρωτησω.

Προτεινε μου την λυση για το καλο του φορουμ !Θελω πολυ να την ακουσω

στο προβλημα που δεν υπηρχε μπορω να πω,απλα δημιουργουνται για το γαμωτο ;/

 

1)Να φυγει ο noble και ο καθε τυπου noble (αφου ολοι καταλαβαινουμε για ποιον λεω δεν υπαρχει λογος να κρυβωμαστε πισω απτο δαχτυλο μας)

2)Αυτοι που θα αναλαβουν να συμμετασχουν ενεργα και στα sections τα υπολοιπα,λεγωντας αποψεις κτλπ κτλπ...

3)Να θυμησει στον μαξτορ οτι αν δεν ασχολειται δεν παιρνει λεφτα,γιατι αποτι βλεπω απανταει μονο οταν θες να του δωσεις λεφτα

4)Να φυγει ο καθε τυπου υψηλοβαθμος συμφεροντολογος

5)xxRxx η επιστροφη!

6)Να υπαρχει ctivity και events οχι σαν τα τωρινα,σοβαρα events!

7)EΚΤΙΜΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΑΜΩSHARES

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι ξερεις γιατι νομιζω οτι το πιστευεις αυτο...

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ STAFF MAX!

KAI ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΤΣΙ)

ΚΑΛΟΒΟΛΕΜΕΝΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ,ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ CINEMA ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΘΕΣΗ G.MOD

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΕΙ

2Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Λάθος.Τους περισσότερους staffers τους ξέρω πριν πάρουν rank.Για αυτό μιλάω έτσι.

Να στο πω αλλιώς?Ήταν και θα είναι σαν εσένα,εμένα και το καθε μέλος,μόνο που ανταμίφθηκαν για τις προσπάθειες τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • not just a waste of time ..even waste of money ...  
    • Heya! I was looking for someone who can provide me with any solution for FPS increase on Interlude Client. I was interested in a working Clear Cache button and/or any patch that will increase the FPS of each player. Playing on Interlude for many years now, I can understand that a crowded place will drop your FPS by a lot which is making the game unplayable and unenjoyable. For example, Baium Epic Boss always had issues (not only) with FPS drops sometimes players are playing with pixels (images). If anyone has the expertise and knowledge about those things I would like him to contact me via Discord xthedarknessfear so we can discuss further because I obviously have some questions about Client Modification and how it's done. Will not answer anything here, hit me up on disc and let's discuss it! P.S: I'm also looking for a custom simple interface (small edits). If you can do both, you are my guy! Cheers!
    • //request   Can anyone rework this for aCis 401? personally, one of the best features to have in a L2 server.
    • i have this feature: https://prnt.sc/rD9BYOi7QPB6 there is edited interface and one dll to make it working.
    • Whatever @Tryskell said...   Unfortunately it is not 2005-2010 anymore... Most of the community from those days is "grown up" and probably does not play games anymore (or at least no MMOs). I think anything related to MMOs will be a nail in the coffin.   I understand that it is hard to let the thing you've built for years to "just die". I assume most people got into programming, so maybe you can try something in that direction. But then again, this is a very niche community.   We need to think of something to bring the people together. I think events may be really fun, but then you would probably need to add prizes n order for the people to participate.   So yea, just my 2 cents. Hopefully somebody can come up with some great idea so we can revive this place. I've already forgotten it for the last couple (5-6) years...
  • Topics

×
×
  • Create New...