Jump to content

[GR][Report]About MaxCHEATERS


FighterBoss

Recommended Posts

Τι γινεται εδω?Ακουω απο πολλους οτι το φορουμ εδω,που κανουμε log in δεν ειναι cheating forum κανω λαθος?

το εχω ακουσει απο πολλουσ να το λενε και να το ξαναλενε,εχω δει και την σταση πολλων mod στο φορουμ και πολλων member που να ξεχνανε σε τι φορουμ βρισκονται.Αν κανω λαθος οκ πειτε το μου αλλα οτι νομιζετε πωσ ειναι αυτο το φορουμ στηριξτε το με καποιο επιχειρημα...Δηλαδη για μενα το φορουμ εχει φτασει στην ξεφτιλα... :-X

Και σου ξαναλεω, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ CHEATING FORUM

'Ενα παραδειγμα φειρνω και πειτε μου το τι ακριβως γινεται σε αυτο εδω το φορουμ.. :-\

 

Dont flame/spam like kidzor just say me what really happening here to undestand what i must do.Leave??

 

 

???

Link to comment
Share on other sites

[gr]Ναι εδώ είναι Cheating Forum.Αλλα υπάρχει και ένα μέρος στο forum όπου τα μέλοι μπορούν να ξεφύγουν από το Cheating και να συζητήσουν μαζί με τα αλλα μέλοι για διαφορα θέματα.Αυτό είναι το γνωστό σε όλους μας Off-Topic Section και Spam Section[/gr]

Link to comment
Share on other sites

katantia afti einai mia katantia .. den exoun katalavei pou vriskonte ..

 

[gr]Εεε ναι.Εκεί που μιλάμε είναι Spam Section.Και λέμε ότι θέλουμε.Δεν υπάρχουν περιορισμοί.[/gr]

Link to comment
Share on other sites

Who said Kidzor is spamming? serious offence m8 ;)

Τι λες?  ???Δεν καταλαβα...Τελειως εκτος θεματος.

[gr]Ναι εδώ είναι Cheating Forum.Αλλα υπάρχει και ένα μέρος στο forum όπου τα μέλοι μπορούν να ξεφύγουν από το Cheating και να συζητήσουν μαζί με τα αλλα μέλοι για διαφορα θέματα.Αυτό είναι το γνωστό σε όλους μας Off-Topic Section και Spam Section[/gr]

White gia hremhse 8a arxiso ta poutsoskampila..

Για μενα αυτο δεν αρμοζει για gold member ι οτιδηποτε και δεν εννοω οτι κανω ρεπορτ τον krash αλλα ειδικα στο σπαμ σεκτιον ολοι βριζουν αλλουσ members,συνεχεια βρισιες.προσβολες,ακομα και απο σταφ members ???Καποια ατομα μπαινουν στο φορουμ μονο για αυτο τον λογο βριζοντας τουσ αλλους και προσβαλοντας με οτι τουσ ερθει στο μυαλο,και MERIKOI σταφ members ακολουθουν...

Anyway θα μου πειτε ηρθε  o fighterboss να μας βαλει σε ταξη?OXI αλλα απο οτι βλεπω οτι κατω μερια του φορουμ ειναι τελειως ξεφτιλα απο παρα παρα πολλους.Και με αυτο να νιωθουν περηφανοι LOL? :o  ???

Αυτα ειχα να πω οποιος θελει να προσθεσει κατι ας το πει.

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται εδω?Ακουω απο πολλους οτι το φορουμ εδω,που κανουμε log in δεν ειναι cheating forum κανω λαθος?

το εχω ακουσει απο πολλουσ να το λενε και να το ξαναλενε,εχω δει και την σταση πολλων mod στο φορουμ και πολλων member που να ξεχνανε σε τι φορουμ βρισκονται.Αν κανω λαθος οκ πειτε το μου αλλα οτι νομιζετε πωσ ειναι αυτο το φορουμ στηριξτε το με καποιο επιχειρημα...Δηλαδη για μενα το φορουμ εχει φτασει στην ξεφτιλα... :-X'Ενα παραδειγμα φειρνω και πειτε μου το τι ακριβως γινεται σε αυτο εδω το φορουμ.. :-\

 

Dont flame/spam like kidzor just say me what really happening here to undestand what i must do.Leave??

 

 

???

 

Εισαι καθυστερημενος. Αυτο μονο.

 

Δεν μπορεις να ξεχωρισεις το σοβαρο απο το (Α)σοβαρο

Link to comment
Share on other sites

Εισαι καθυστερημενος. Αυτο μονο.

Πες μου γιατι και αμα αληθευει οκ παω στο δαφνη,αλλα μην πετας τετια χωρισ να λεσ τον λογο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πες μου γιατι και αμα αληθευει οκ παω στο δαφνη,αλλα μην πετας τετια χωρισ να λεσ τον λογο!!!

 

Στον ειπα.

 

Ps* Μπορεις να με κανεις report για 1002 ποστ, αυτο βρηκες? και το φερνεις πλαγιως? χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται εδω?Ακουω απο πολλους οτι το φορουμ εδω,που κανουμε log in δεν ειναι cheating forum κανω λαθος?

το εχω ακουσει απο πολλουσ να το λενε και να το ξαναλενε,εχω δει και την σταση πολλων mod στο φορουμ και πολλων member που να ξεχνανε σε τι φορουμ βρισκονται.Αν κανω λαθος οκ πειτε το μου αλλα οτι νομιζετε πωσ ειναι αυτο το φορουμ στηριξτε το με καποιο επιχειρημα...Δηλαδη για μενα το φορουμ εχει φτασει στην ξεφτιλα... :-X'Ενα παραδειγμα φειρνω και πειτε μου το τι ακριβως γινεται σε αυτο εδω το φορουμ.. :-\

 

Dont flame/spam like kidzor just say me what really happening here to undestand what i must do.Leave??

 

 

???

 

1)σε οποιον δεν αρεσει μπορει απλα να κανει logout  κ να μην ξαναμπει!

2)σαν ιδεα ειμαστε cheating forum μονο π ανεπισημα χαρακτηριζεται ως offtopic/l2discussing/L2j/spam forum διοτι απλα ΔΕΝ υπαρχουν cheats γιατι πολυ απλα ΔΕΝ υπαρχει  lineage...πιστευω ακραδαντα οτι μονο το WoW μπορει να φερει ψωμι

3)οποιαδηποτε γνωμη ΜΗ-MODs πολυ απλα δν ειναι η "επισημη" μας θεση!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι λες?  ???Δεν καταλαβα...Τελειως εκτος θεματος.Για μενα αυτο δεν αρμοζει για gold member ι οτιδηποτε και δεν εννοω οτι κανω ρεπορτ τον krash αλλα ειδικα στο σπαμ σεκτιον ολοι βριζουν αλλουσ members,συνεχεια βρισιες.προσβολες,ακομα και απο σταφ members ???Καποια ατομα μπαινουν στο φορουμ μονο για αυτο τον λογο βριζοντας τουσ αλλους και προσβαλοντας με οτι τουσ ερθει στο μυαλο,και MERIKOI σταφ members ακολουθουν...

Anyway θα μου πειτε ηρθε  o fighterboss να μας βαλει σε ταξη?OXI αλλα απο οτι βλεπω οτι κατω μερια του φορουμ ειναι τελειως ξεφτιλα απο παρα παρα πολλους.

Αυτα ειχα να πω οποιος θελει να προσθεσει κατι ας το πει.

 

Ναι και ? Επειδή βρίζουμε είναι κακό ? Και επειδή βρίζουνε και στα Staff members ? Αυτό το είπε ο Krash γιατί έκανα "flame" με τον WhiteAngel*.Στόμα έχουν να μιλήσουν τα members.Αμα θέλουνε κάνουνε ένα PM τον Maxtor και του λένε τι γίνετε.Και μετά ο Maxtor θα αποφασίσει.

 

1)σε οποιον δεν αρεσει μπορει απλα να κανει logout  κ να μην ξαναμπει!

2)σαν ιδεα ειμαστε cheating forum μονο π ανεπισημα χαρακτηριζεται ως offtopic/l2discussing/L2j/spam forum διοτι απλα ΔΕΝ υπαρχουν cheats γιατι πολυ απλα ΔΕΝ υπαρχει  lineage...πιστευω ακραδαντα οτι μονο το WoW μπορει να φερει ψωμι

3)οποιαδηποτε γνωμη ΜΗ-MODs πολυ απλα δν ειναι η "επισημη" μας θεση!!!

 

+2

Link to comment
Share on other sites

Στον ειπα.

 

Ps* Μπορεις να με κανεις report για 1002 ποστ, αυτο βρηκες? και το φερνεις πλαγιως? χαχαχαχ

Χαχα για ποιον λογο?Που καπιοι σαν κι εσενα μπαινετε καθε φορα στο φορυμ λεγοντας πολλεσ μαλακιες για τους αλλουσ καθε φορα??Οτι θελετε καντε και εγω ι ο καθενας που θα συμμετασχει δικο του προβλημα αλλα ειναι ΞΕΦΤΙΛΑ να το βλεπεις συνεχεια απο καποια ατομα,ακομα και σταφφ member.Αποψη μου ετσι...

 

Τελος δεν με καταλαβαινετε lock it γιατι θα καταληξει αλλου!!!

1)σε οποιον δεν αρεσει μπορει απλα να κανει logout  κ να μην ξαναμπει!

2)σαν ιδεα ειμαστε cheating forum μονο π ανεπισημα χαρακτηριζεται ως offtopic/l2discussing/L2j/spam forum διοτι απλα ΔΕΝ υπαρχουν cheats γιατι πολυ απλα ΔΕΝ υπαρχει  lineage...πιστευω ακραδαντα οτι μονο το WoW μπορει να φερει ψωμι

3)οποιαδηποτε γνωμη ΜΗ-MODs πολυ απλα δν ειναι η "επισημη" μας θεση!!!

O ετσι ?αλλιως τα περιμενα εγω τοτε βρισκομαι σε λαθος φορουμ...Αλλιως μου τα χανε πει αλλιως τα βρηκα....

 

Τελος δεν με καταλαβαινετε lock it γιατι θα καταληξει αλλου!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...