Jump to content

Yu-Gi-Oh Online


Loren

Recommended Posts

pedia katebasa to yu-gi-oh online.. to ekana egatastasi m ebgale to ikonidio stin epifania ok mexri edo..to pataw 2 klik beni m bgazi 1 xeri p dixni me to nixi san belaki kserete kai meta apo 1 lepto bgazi 1 kiklo na girizi giro giro ble kanonika alla lei failed to load the server-failed to login kati tetio..anagastika pataw ok kai me bgazi.. pos to bgazo auto to problem?

Link to comment
Share on other sites

pedia katebasa to yu-gi-oh online.. to ekana egatastasi m ebgale to ikonidio stin epifania ok mexri edo..to pataw 2 klik beni m bgazi 1 xeri p dixni me to nixi san belaki kserete kai meta apo 1 lepto bgazi 1 kiklo na girizi giro giro ble kanonika alla lei failed to load the server-failed to login kati tetio..anagastika pataw ok kai me bgazi.. pos to bgazo auto to problem?

Λογικά θα είναι κάποιο πρόβλημα του server ή κάτι τρέχει με το account σου.
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε πάω στο pc του αδερφού μου να δώ άμα μπαίνει xD

 

EDIT: Κατεβάζει new version

nai omos ixe enas filos m tin palia autin p exo kai ebene..tecpa boitha me an boris ty.
Link to comment
Share on other sites

nai omos ixe enas filos m tin palia autin p exo kai ebene..tecpa boitha me an boris ty.

Μπες και πες μου άμα σου κατεβάζει την καινούργια.

 

EDIT: Μπαίνει :/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pame oloi Yu - Gi - Oh!!!!

 

ax0ax0ax0ax0  Exodia!!!!

 

xD!

 

/katevazw! Thanks!

re? looooooooooooooooooooooooooooool 8A ME HELP KANIS? AUTO TO TOPIC DN INE SHARE YUGIOH INSTALLER LOL!

pedia katebasa to yu-gi-oh online.. to ekana egatastasi m ebgale to ikonidio stin epifania ok mexri edo..to pataw 2 klik beni m bgazi 1 xeri p dixni me to nixi san belaki kserete kai meta apo 1 lepto bgazi 1 kiklo na girizi giro giro ble kanonika alla lei failed to load the server-failed to login kati tetio..anagastika pataw ok kai me bgazi.. pos to bgazo auto to problem?

Link to comment
Share on other sites

kane apegatastasi. katevase ksana patch to teleftaio pou exei vgei.

kane egatastash kai molis mpes mesa sou grafei na katevaseis kati update. katevase ta

kai mpes mesa! :D

to ekana..katebasa to new kai otan patao install m anigi 1 parathiro kai m lei ????????????????????????????????????

kai apo kato na dialekso h auto to ?? p s egrapsa h auta

?????

 

ola ? ine ti ginete?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...