Jump to content

Pws katalavaineis oti eisai kammenos :P


Recommended Posts

loooooooool fantasou nas pas sxoleio kai n sou pei i ka8hghtria kwsta paidi mou ti ma8hma eixame shmera sthn istoria KWSTAS: kante me assist kyria kai skaste silence exw ton archer apo piso k 8a skasei stun ston bish0p asap Gt xanw Cp ox.. paei to cp gamw fon3te tn bish0p asAP!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[GR]Enas filos eipe se mia kathigitria sto sxoleio tou:Kiria mporo na pao ekso?Kai tou apadise:Pigene..alla tha m peis ton logo gia na pas...kai aftos apadise oti thelei na paei na farmare adena..xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

kamenos sto l2?

 

vgale to net apo to spiti gia ena mina

min pigenis se nets gia ena mina

na min milas peri l2..me filous

 

an adeksis eisai ok... an oxi ... tin exeis patisi... eisai "narkomanis"

Link to comment
Share on other sites

re vlakes o kwstis o noble eime re gt kanate ban ton moirako eine filos eleos eiste.De xanakanw donate

kamene

banned p me proswpopoieis epithdes...egw o idios se  ekana ban sto moirakos noob nomizeis an h8ela na dw poios se ekane ban 8a ekana post me new account

Link to comment
Share on other sites

Alo pragma , :P...

 

Ixa prin liges meres istoria sto sxolio...

Sikoni i ka8igitria ena pedi na apandisi stis erotisis graptos ston pinaka ... Arxizi grafi,

O iasonas ixe 3q ke itan 78 lvl, monos tou me 2 akomi andres solare polous andipalous.

Xrisimopiondas tis vortex tou katafere na sindripsi tous andipalous tou. Telos pire to xrisomalo Ring of baium k to pige piso sto talking island

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...