Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

eu mă distrez

grafică/motor e ok, dar ca orice f2p care se respectă, nu custom sunt ceea ce aduc profitul ci dificultatea jocului în a avansa şi obţine tehnologii noi

Link to comment
Share on other sites

eu mă distrez

grafică/motor e ok, dar ca orice f2p care se respectă, nu custom sunt ceea ce aduc profitul ci dificultatea jocului în a avansa şi obţine tehnologii noi

eu unul is vice-comandant la clanul meu, si is pe harta globala...cu 5 provincii capturate....deci primesc gold pe luna, 3-4k sau mai mult, si dau Convert...deci nu am mai jucat in tier 1-7 de 1 an si ceva..

Link to comment
Share on other sites

eu unul is vice-comandant la clanul meu, si is pe harta globala...cu 5 provincii capturate....deci primesc gold pe luna, 3-4k sau mai mult, si dau Convert...deci nu am mai jucat in tier 1-7 de 1 an si ceva..

si n-ai vrut sa-mi dai si mie un invite. bine bine

Link to comment
Share on other sites

si n-ai vrut sa-mi dai si mie un invite. bine bine

:P..treb sa ai macar 6 Top Tiers, Eficienta din ultimele 120 zile de macar 1.800, WN6/7 din ultimele 120 zile de macar 1.900.Sau mai pe romaneste, sa fii Expert in joc.Eu am 2 ani din cand joc, am 8 Top tiers in garaj si alte 2 deblocate.Dar nu pot sa joc prea mult din cauza scolii.Vara jucam si cate 30-50 lupte pe zi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...