Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Dar pana la urma dc te umfli atat in pene ? daca erai baiat destept procedai altfel dar vad ca te ataci....

 

Oricum pari jalnic....

 

Si tu esti baiatu destept care doneaza pentru vip si in plus ca sa ia unban hai ca sunt lamurit de ce poti.

Te rog inteleg ca sunteti prieteni dar in fine asslicku e cam demodat.

Link to comment
Share on other sites

Si tu esti baiatu destept care doneaza pentru vip hai ca sunt lamurit.

Te rog inteleg ca sunteti prieteni dar in fine asslicku e cam demodat.

 

Iti place sa incerci cv cu asta... sa-ti iasa ? Incearca in continuare.

 

Pacat...

Link to comment
Share on other sites

Iti place sa incerci cv cu asta... sa-ti iasa ? Incearca in continuare.

 

Pacat...

 

Prietene nu iti vezi tu de treaba ta ?

Nu ai altceva de facut?

Hai pa,si vezi ca te-ai bagat ca prostu in seama si tu veziti de treaba ca alta data nu te iert.

 

 

PS:Macar nu injura din respect pentru raule si pentru topic.

Link to comment
Share on other sites

Prietene nu iti vezi tu de treaba ta ?

Nu ai altceva de facut?

Hai pa,si vezi ca te-ai bagat ca prostu in seama si tu veziti de treaba ca alta data nu te iert.

 

Lumea e libera, pot zice ce vreau eu so iau ca o opinie persoanala sau ca o observatie dar se pare ca tu nu stii asta, pacat vad ca forum/net este tot ce ai in cap, poate u tii cont numai de regulile dupa un forum...

Link to comment
Share on other sites

Lumea e libera, pot zice ce vreau eu so iau ca o opinie persoanala sau ca o observatie dar se pare ca tu nu stii asta, pacat vad ca forum/net este tot ce ai in cap, poate u tii cont numai de regulile dupa un forum...

 

Vezi ca libertatea aia are o limita.

In fine hai ca nu ajung nicaeri si chiar nu am chef de tine hai salut. [Numai cauta atentie ca nu primesti sincer]

 

PS:Raule sa numai intrebi vreodata de mine sau sa dai iara msg ca tu mai bagat in asta alta data tu ma scoti.

Imi pui toti copii pe cap

 

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca libertatea aia are o limita.

In fine hai ca nu ajung nicaeri si chiar nu am chef de tine hai salut.

 

O limita ? aha ca ce vrea sa sune asta ? amenintare ?

 

Stii u toti ziceti "nu am chef de tn hai salut" sigur nu va stiti intre voi din atatia care sunteti intre voi probabil e ceva in aer...

 

Vezi u, as putea scoate din vorbele tale multe concluzi sa te pam in cur cu vorbele... dar daca nici de astea nu treci te-as umili...  pt k eviti.

Link to comment
Share on other sites

doamne ce simplu o fost la istorie :D (daca si eu zic asta care is praf la ea... apoi )

cred ca bacul de anu asta ii simplu rau (ma refer la toate probele, + cred cai cel mai simplu de pana acum)

ii multumesc celui de sus in primul rand, tuturor ce sau rugat si pt mine. si urez mult spor si celorlalti.

abea astept vineri.... Geografie > : )

Link to comment
Share on other sites

doamne ce simplu o fost la istorie :D (daca si eu zic asta care is praf la ea... apoi )

cred ca bacul de anu asta ii simplu rau (ma refer la toate probele, + cred cai cel mai simplu de pana acum)

ii multumesc celui de sus in primul rand, tuturor ce sau rugat si pt mine. si urez mult spor si celorlalti.

abea astept vineri.... Geografie > : )

La fel a fost si la matematica ...

Vineri .. biologie :|

Link to comment
Share on other sites

La fel a fost si la matematica ...

Vineri .. biologie :|

multa bafta :D

dupa, dak iau ma sparg :)))))))) am vb cu un amic. am gasit loc :)) si cu si fara /altii merem si ne spargem ca porcii :))))

"imi bag pula in lume si vio fac cadou" :))

(btw nu ascult mafia in general :) dar deh)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...