Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

hators need to hatorate, mai ales cand tu stai invi...

I'm not a hater XD

Dar e amuzant pt mine, sa vad advertising din asta pt o fraternitate secreta XD

Link to comment
Share on other sites

I'm not a hater XD

Dar e amuzant pt mine, sa vad advertising din asta pt o fraternitate secreta XD

advertising cu siguranta nu e si cam amuzant cum ceva secret e stiut de multi... nu ?

sa spunem ca urmez niste principii si ca-mi plac insignele in general.

cat despre nebunii si trilu lilu, nu cred ca ar trebui sa fie cineva interesat de persoana mea mai mult decat mine. mai era si grierosu f. preocupat cu statusurile mele

Link to comment
Share on other sites

cred ca i-am gasit profilul lu' vyper.

ce MC visezi, eu sunt ascultator si atat spre deosebire de tine, care crezi ca daca stii sa scrii 2 rime legate si le dai pe un forum, te crezi mare rapper dar in realitate esti doar un jandarm sau ce plm esti =)) si asta o sa fii tot restul vietii tale.

Link to comment
Share on other sites

ce MC visezi, eu sunt ascultator si atat spre deosebire de tine, care crezi ca daca stii sa scrii 2 rime legate si le dai pe un forum, te crezi mare rapper dar in realitate esti doar un jandarm sau ce plm esti =)) si asta o sa fii tot restul vietii tale.

da, mare rapper, adica ascultator de rap.

te roade pe tine ca sunt jandarm sau ca asta o sa fiu tot restul vietii ? fanule, ca numai aia sunt asa de curiosi despre viata unora.

"2 rime legate", tu nici macar ascultator nu te poti numi, ci plagiator. asa ca te rog sa pui ghilimele inainte si dupa cuvintele/frazele ce le copiezi.

Link to comment
Share on other sites

da, mare rapper, adica ascultator de rap.

te roade pe tine ca sunt jandarm sau ca asta o sa fiu tot restul vietii ? fanule, ca numai aia sunt asa de curiosi despre viata unora.

"2 rime legate", tu nici macar ascultator nu te poti numi, ci plagiator. asa ca te rog sa pui ghilimele inainte si dupa cuvintele/frazele ce le copiezi.

nimanui nu ii pasa despre ce crezi tu si stii de ce ? pentru ca ai o mentalitate de jandarm,politist, zii cum vrei, nici nu ma mira anumite lucruri despre tine pe care le-am observat de-a lungul timpului.

Link to comment
Share on other sites

nimanui nu ii pasa despre ce crezi tu si stii de ce ? pentru ca ai o mentalitate de jandarm,politist, zii cum vrei, nici nu ma mira anumite lucruri despre tine pe care le-am observat de-a lungul timpului.

images?q=tbn:ANd9GcRurPSyAmAfCsR2veIqzw4V51zNNm71d0ip5smiTzUYjOttEPA5pcKbsE0-
Link to comment
Share on other sites

nimanui nu ii pasa despre ce crezi tu si stii de ce ? pentru ca ai o mentalitate de jandarm,politist, zii cum vrei, nici nu ma mira anumite lucruri despre tine pe care le-am observat de-a lungul timpului.

2 stai jos  :troll:

Link to comment
Share on other sites

nu, eu doar manipulez copii ca tine peste niste forumuri de 2 lei, e o diferenta mare.

singurul lucru pe care-l poti manipula e scula mea. (ce dume)

2 stai jos  :troll:

nu am vrut sa fiu grammar nazi...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...