Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Cheloo ... nu se compara nimeni cu el

chiar daca le da subtil cedry2k, cheloo le da direct cu cartile pe fata

Cheloo imi place ca... caracter. O sa-i sparga la x factor.

Link to comment
Share on other sites

zici tu ca e bun....normal la pregatire nu zice nika....ca scoti cash din buzunar...dar la ore...toti il vrem futut in gura cu o pl de cal.....Deabia am scapat cu 5 la mate....futulasi in gura ca la ultima lucrare luasi 7 si el imi puse 5 ca nu prea am participat la ore....

Link to comment
Share on other sites

zici tu ca e bun....normal la pregatire nu zice nika....ca scoti cash din buzunar...dar la ore...toti il vrem futut in gura cu o pl de cal.....Deabia am scapat cu 5 la mate....futulasi in gura ca la ultima lucrare luasi 7 si el imi puse 5 ca nu prea am participat la ore....

=)) ce te-a muit
Link to comment
Share on other sites

zici tu ca e bun....normal la pregatire nu zice nika....ca scoti cash din buzunar...dar la ore...toti il vrem futut in gura cu o pl de cal.....Deabia am scapat cu 5 la mate....futulasi in gura ca la ultima lucrare luasi 7 si el imi puse 5 ca nu prea am participat la ore....

hahahaha, te pui pe invatat si iti bati pula de el, eu intr-a 12'a in sem1 ma durea in pula de mate, nu prea invatsem eu, ca eram cu scoala de soferi si trb sa-mi incheie 3, dar mi-a pus 4 :)) dar pe sem2 dupa ce am terminat cu permisul, m-am pus pe invatat si ptr bac si mi-a incheiat 7 sau 8 nu mai tin minte

Link to comment
Share on other sites

da-l intr-o pizda de vaca, spre norocul lui ca o stat doar 10 min la ultima ora, ca daca mai statea sa afle un coleg de media lui(corigent), il futea in direct xD

ii sugea pula, zici tu asa sa fi treaba buna, dar nu e cu din astea acolo :) ce dirig ai? pe raducanu ala?

Link to comment
Share on other sites

Cheloo ... nu se compara nimeni cu el

chiar daca le da subtil cedry2k, cheloo le da direct cu cartile pe fata

chelo n-are rimele si flowul lui cedry2k, poate atidudinea.

 

Still cedry2k.

Link to comment
Share on other sites

chelo n-are rimele si flowul lui cedry2k, poate atidudinea.

 

Still cedry2k.

cedry2k e mai underground, cheloo e mai direct si isi baga pula in toti, ca nu il doare undeva, asta imi place la el, caracterul lui, UNIC

Link to comment
Share on other sites

ii sugea pula, zici tu asa sa fi treaba buna, dar nu e cu din astea acolo :) ce dirig ai? pe raducanu ala?

da mah....de mai statea 10min in clasa, era futut in direct, ca asta colegamiu face K1, si pnm omu stie sa loveasca, si nu prea sta bine cu nervii, deci il futea in direct nu alta xD

Link to comment
Share on other sites

da mah....de mai statea 10min in clasa, era futut in direct, ca asta colegamiu face K1, si pnm omu stie sa loveasca, si nu prea sta bine cu nervii, deci il futea in direct nu alta xD

face K1? o sa trec pe la toamna pe 15 sept sau cand se deschide sa mi-l arati, sa-i scot k1 din cap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...