Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

imi place, de unde l-ai luat? :D :D :D

am scris la credits.. plm.. voi credeti ca tot e copy/paste?? am intrat la eii pe oficiial a, intrat pe google pt imagini am intrat pe mai multe site de aion//  si am luat bucati.. care mi le trebuiau.. apoi am facut guide asta... deci guide e al meu...
Link to comment
Share on other sites

am scris la credits.. plm.. voi credeti ca tot e copy/paste?? am intrat la eii pe oficiial a, intrat pe google pt imagini am intrat pe mai multe site de aion//  si am luat bucati.. care mi le trebuiau.. apoi am facut guide asta... deci guide e al meu...

 

Da ma stai linistit ;d.

 

Neatza.

Link to comment
Share on other sites

DECI CITITI ASTA =)))))))))))))

hot-button-Small.jpg

 

Nu more Facebook FOR NATY!!!!

Doamne! E plina lumea de prosti si oameni falsi!

(Astept cateva momente.Va las timp sa va cacati pe voi dati fiecare cu parerea despre versul parca luat dintr-o manea, lipsa totala de gust in inceperea unei postari modul pe care eu, Naty Von Napolitana, l-am considerat potrivit pentru debutul unei noi postari pe blog.)

Sper ca sunteti gata pentru adevaratul subiect ce se va dezbate astazi pe blogul meu.

(Pentru astia mai prosti si cei noi-Din cand in cand, (atunci cand nu am ce face) mai vin si eu pe aici ,mai adaug cateva cuvinte.Ma scuz mai mereu ca nu prea are niciun sens ce zic.Stii ce e mai rau? -Ca are!!-Si m-am saturat sa tot incerc sa intru in societatea asta de tot rahatul , de felul in care vad toate proastele lumea.Nu sunt obligata sa percep lucrurile la fel!!)

Okay.. M-am agitat.Voiam sa iasa ceva mai scurt, dar n-a fost sa fie.

"Puterea mea de creatie este ca un rau ce nu va seca niciodata."

"Amintiri de pe profilul meu de facebook"de Wolf.

E mai greu decat credeam.Aveam idei multe.Sa vezi cum ma imaginam eu in fruntea revoltei impotriva sistemului.Trebuie totusi sa incep cumva.. So.. Let's move on....

Ce e pitipoanca?

(Asta imi aduce aminte de Andrada in clasa a 9-a. Ahh "Ce e ochiul?"-Aici e mult mai usor de zis)

Dar ea?? Pitipoanca? Ce e?

Pitipoanca=curva? proasta? haladita?persoana plina de sclipici?-Din vocabularul ""inteligentelor"pe care le intalnim zilnic.

(Multumiri:Tanti Jeta, Tanti Marioara)

Pitipoanca=Tipa care arata bine, dar e ingusta la minte.

<>

(Multumiri: Wolf )

Pitipoanca=cârpa

(Multumiri:Daniel)

Pitipoanca=jeg

(Multumiri:Niculescu Laurian)

Pitipoanca=Puf si pene

(Multumiri:R)

Pitipoanca=strasuri

(Multumiri:Kuu)

Pitipoanca

1.Nume:Pisi

2.Prenume:Pisi

3.Nume de alint:Pissyyy

4.Varsta:fara numar..

5.Sex:feminin

6.Loc preferat:MALL

7.Animal de companie:Cocalar cu burta

8.Muzica:Manele

9.Carti : de credit

10:Vestimentatie: doar haine de firma si branduri cunoscute.

10.Ocupatie:Prostituata~~Animatoare~~ Monica Columbeanu.

Ah.. Zicea unul pe blogul lui-acum vreo cateva luni.

"Cocalarii nu ar exista daca femeile ar face ceva.Ele au puterea de a-i schimba si transforma in oameni nromali.Cred in femei"

Chestia "Cred in femei"e putin ciudata.Tipul era "negustor de placeri".Alea il platesc.E normal sa creada in ele.

(BAI COPILUU: Chiar daca zice una ca nu are nicio boala.. sa folosesti Durex.Nu ai idee unde te poate conduce credinta excesiva intr-o femeie.)

Si..BAI Copiluuu!! De unde atata putere? Tu chiar nu te uiti la Tv?Ce sa schimbe, ba omule? Scoate Coca sabia cu laser si fatuca e pe jos, se transforma instant in "pitzi".Nu ai observat si tu cate TANTI vin zilnic la tembelizor?Cate injura ca "javra"le-a stricat bunatate de fata, painea lui Dumnezeu!!

Ah! Doamne! Prost mai esti!! (tu ba!! ala de care ziceam ceva mai sus'.Ramai la descrierile partidelor tale de sex nebun, la figurile de stil uzate si vocabular de marlan.Schimbarea lumii trebuie lasata in mainile cuiva inteligent.)

Deci.. Voi!! Iubitii mei cititori.Cum ati curata lumea de pitipoance si cocalari?

Zic totusi sa le lasam in pace.Am cam scris destul despre ele.E si ele oameni ma.. mai batute in capatana, dar tot oameni.Ce sa face? Mai vand si ele blugi originali, telefoane mobile-asta prin intermediul mass-urilor.Traieste si ele cum poate.Cum majoritatea vin de la curul vacii..se bucura cand vad sclipici si mai aud o manea, cand mai dau din posterior printr-un videoclip Romeo Fantastiko-Regele la sex!!!

(Ba .. De ce nu apare Romeo pe MTV?? Mare om, mare caracter..Da-i naibii pe ratatii de la 30 seconds to Mars, Coldplay, Placebo.)

FACEBOOK!!

Incerc sa ma las de Facebook.Se umple de proaste cu fiecare zi.Deja au aparut pitipoancele cu poze editate,decupate, cu telefonul in mana, aur la gat!! De ce??? Nu stateau bine pe Hi5?

Mi-e cam jena de ce o sa ajunga facebook-ul daca invata romanii cum se face cont acolo.

Si..toata treaba cu FAcEbooK-ul e cam FAKE!

De ce?

1.Like-uri date din obligatie.

("Ahh ba!! ca si ea mi-a dat like!! hai sa-i dau si ei!

"Auzi!!! Poti sa imi dai si mie Like??"

"Imi dai si mie parola ta ca sa imi dau like singur/a de pe profilul tau?")

2.PROASTE

Ba!! Ba!!! Muriti!!

Sunt unele fete foarte batute in cap si ma calca pe nervi de nu pot sa ma stapanesc

!

SA FIM SERIOSI! Cati nu avem pe profil comment-uri gen"Superbaa>

Stiti ce fac idioatele astea dupa? Merg si te barfesc!

"Ba.. e okay.. da e grasa.."

"Doamne.. oribila rochie"

Nu va place !!??? De ce comentati?Okay.. unele persoane au poze foarte dragute.Si dau like (pana si eu). Dar ma scarbesc atunci cand va vad pe voi.Sunteti patetice.!!!!!

Cum le recunosti?

(Citesti statusul de la messenger-daca e lung.. cu patretele intre-adica luat de pe net (melodie-cel mai probabil) si tema duce putin catre sex-Ai gasit!!!

Gata!! Ma opresc aici!Nu are niciun rost.Probabil ca nici eu (ca negustorul de placeri) nu schimb nimic.Nu o sa inteleaga nimeni de ce m-am chinuit sa scriu "cacaturile astea".

"PFFFFFFF"

"Ora de info"de 10B, CNGL.

PS:Asezarea in pagina e praf si probabil ca sunt si greseli.Dar e tarziu si imi e somn.Oricum ideea era cu totul alta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...