Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

 

**xAddytzu .: god lord, daia suntem o tara de retardati..din cauza voastra..

 

 

 

E la moda sa invinuiesti messenger-istii pentru tara in care ne aflam. Nu...Toti sunt de vina. Nimeni nu face nimic. Toata lumea vrea sa stea si sa vina banii. Si tu la fel. Si toti de aici...Si eu.

 

Asta e mentalitatea romanului oricat de bengosi v-ati da voi. Romanu se trezeste dimineata si se gandeste cum sa nu faca ce are de facut. Romanu cu asta isi pierde timpu in care ar putea sa faca ce are de facut si sa mai bea si o bere.

 

De 2 ani speram sa vina altii sa ne scoata din criza. Aveti impresia ca neamtu se trezeste dimineata si prima lui grija e cum sa scoata Romania din criza? Fals. Nimeni nu o sa va dea nimic niciodata. NIMENI! NICIODATA! Trebuie sa-ti faci singur parte.

 

Mult respect profului de romana care nea repetat fraza de mai sus la fiecare ora.

Link to comment
Share on other sites

 

E la moda sa invinuiesti messenger-istii pentru tara in care ne aflam. Nu...Toti sunt de vina. Nimeni nu face nimic. Toata lumea vrea sa stea si sa vina banii. Si tu la fel. Si toti de aici...Si eu.

 

Asta e mentalitatea romanului oricat de bengosi v-ati da voi. Romanu se trezeste dimineata si se gandeste cum sa nu faca ce are de facut. Romanu cu asta isi pierde timpu in care ar putea sa faca ce are de facut si sa mai bea si o bere.

 

De 2 ani speram sa vina altii sa ne scoata din criza. Aveti impresia ca neamtu se trezeste dimineata si prima lui grija e cum sa scoata Romania din criza? Fals. Nimeni nu o sa va dea nimic niciodata. NIMENI! NICIODATA! Trebuie sa-ti faci singur parte.

 

Mult respect profului de romana care nea repetat fraza de mai sus la fiecare ora.

Ai dreptate, dar nu m-am plans niciodata ca nu am..poate din cauza lu tata, cand nu o sa mai fie..asta o sa fie singura problema poate..

Link to comment
Share on other sites

Ce sa zic ma ca adineauri numai eu eram acum ce plm..

Cand sunt eu voi nu sunteti cand sunteti voi nu sunt eu.

Oricum zilele astea am niste examene,si nu o sa fiu 24/24

 

Si vezi ca nu prea nimeresti numele  ;D mi-ai facut o impresie proasta  :(

Doar uni analfabeti citeau cristian dar pe aia ii intelegeam.

Plm, am scris repede ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock