Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Iubitorule de caini... aduna-i pe toti acasa.

Baga adopt.

Imi plac cainii dar nu maidanezii... te rog... e vina oamenilor care ii dau afara oricum tot noi suntem de vina.

Dar ce conteaza haide sa fim hitleri, moarte tuturor cainilor. Pentru a nu se mai intampla asa ceve.

Prefer sa fie omorati 30 de caini si sa salvez 3 copii.

Si cine mai da caini pe strada... sa fie pedepsiti cu moartea. Pentru ca si la randul lor cainii au platit cu moartea.

Punct.

Link to comment
Share on other sites

pentru ca construirea unui adapost pentru 50.000 de maidanezi se ridica undeva la 1-2 milioane de euro.Cu banii astia, ridici o scoala moderna.

câţi ani ai?
Link to comment
Share on other sites

stagnam ca aia de la putere face ce vor ei iar noi nu facem nimic e vina noastra ca suportam.

exact

Iubitorule de caini... aduna-i pe toti acasa.

Baga adopt.

Imi plac cainii dar nu maidanezii... te rog... e vina oamenilor care ii dau afara oricum tot noi suntem de vina.

Dar ce conteaza haide sa fim hitleri, moarte tuturor cainilor. Pentru a nu se mai intampla asa ceve.

Prefer sa fie omorati 30 de caini si sa salvez 3 copii.

Si cine mai da caini pe strada... sa fie pedepsiti cu moartea. Pentru ca si la randul lor cainii au platit cu moartea.

Punct.

problema e că omori sute de câini pt 1 copil nu 10

 

 

Link to comment
Share on other sites

ca sa previi alti morti

 

dar de ce nu plângi că încă mai sunt lei, tigri, hipopotami şi alte animale în viaţă că şi astea fac victime, bă chiar mai multe, sau că se investesc mai mulţi bani în armată decât în sănătate?
Link to comment
Share on other sites

dar de ce nu plângi că încă mai sunt lei, tigri, hipopotami şi alte animale în viaţă că şi astea fac victime, bă chiar mai multe, sau că se investesc mai mulţi bani în armată decât în sănătate?

inca nu am vazut un leu prin iasi..si totusi is trist ca nu am vazut......si acu nu incepe sa-mi bagi toate animalele dintr-o tara care face parte din lumea a 3-a/a 4-a, care nu au bani pentru canalizare, ce sa mai zicem de bani pentru adaposturi/eutanasiere....

 

iar banii investiti in armata, habar n-am, eu unul as aloca bani armatei, doar intratat sa se poate plati toate cheltuielile si nu pentru procurare de noi vehicule sau pentru exercitii inutile prin alte tari...

Link to comment
Share on other sites

sido : statistica de azi : 65k de maidanezi....cati adopti?..0, dar strigi ca sa fie protejati....sa facut un pas pentru eutanasiere, cea in care sa dat o lege..ai 7 zile sa adopti unul, daca nu, dupa alte 7 zile e eutanasiat

 

nu vad pe cei care vor sa-i puna in adaposturi sa faca vreun pas..doar se vaita in loc sa-si adune fonduri, sa faca un contract prin care se asigura de constructia unui adapost ce poate gazdui aceste javre...

 

asta urasc eu la toti care protesteaza...is exact ca javrele...latra, fara sa muste....daca ai inteles metafora

Link to comment
Share on other sites

sido : statistica de azi : 65k de maidanezi....cati adopti?..0, dar strigi ca sa fie protejati....sa facut un pas pentru eutanasiere, cea in care sa dat o lege..ai 7 zile sa adopti unul, daca nu, dupa alte 7 zile e eutanasiat

 

nu vad pe cei care vor sa-i puna in adaposturi sa faca vreun pas..doar se vaita in loc sa-si adune fonduri, sa faca un contract prin care se asigura de constructia unui adapost ce poate gazdui aceste javre...

 

asta urasc eu la toti care protesteaza...is exact ca javrele...latra, fara sa muste....daca ai inteles metafora

măcar noi lătrăm cu conştiinţă decât să dăm doar verdicte. măcar noi încercăm să schimbăm ceva nu ne complacem ca voi. critici că nu facem nimic? dar tu ce faci?

spui doar taie şi spânzură fără să te uiţi în jur, te gândeşti doar la târtanul tau. ai vrea mai multe drepturi, un trai mai bun, ceea ce înseamnă mai multă bagare în seamă de la ţările mai puternice decât noi, că e fapt dovedit că din fondurile EU putem pune ţara asta înapoi pe picioare, dar nu vrei să oferi puţină compasiune pt 'lumea a 3a'.

cam pute a coca

Link to comment
Share on other sites

măcar noi lătrăm cu conştiinţă decât să dăm doar verdicte. măcar noi încercăm să schimbăm ceva nu ne complacem ca voi. critici că nu facem nimic? dar tu ce faci?

spui doar taie şi spânzură fără să te uiţi în jur, te gândeşti doar la târtanul tau. ai vrea mai multe drepturi, un trai mai bun, ceea ce înseamnă mai multă bagare în seamă de la ţările mai puternice decât noi, că e fapt dovedit că din fondurile EU putem pune ţara asta înapoi pe picioare, dar nu vrei să oferi puţină compasiune pt 'lumea a 3a'.

cam pute a coca

faptul ca nu putem aduna fonduri europene, e vina guvernului care nu stie cum sa absoarba, ca sunt si romani destepti care absorb si milioane din aceste fonduri..

 

Iar guvernul mereu va cauta solutia mai ieftina in cazul maidanezilor : decat sa plateasca anual cateva milioane de euro pentru a avea grija in centre speciale care si ele la randul lor, constructia costa alte cateva milioane, mai bine ii eutanasiaza....vrei un alt guvern?.inscriete in politica...ai vazut ca protestul celor care sunt in favoarea de punere in centre a cainilor sa atraga atentia guvernului?..nu, dar pentru cazul contrar sa dat o lege....repet, guvernul va merge pe varianta ieftina si simpla..

Link to comment
Share on other sites

fonduri europene pt centre - ieftin + locuri de muncă.

dar dacă mulţi ca tine închid ochii, guvernul nu vede nici el.

 

atâta timp cât soluţia ta e că poate un nou guvernant va schimba ceva dar nu ieşi la vot, cei de la putere vor face ce vor cât au mandatul.

Link to comment
Share on other sites

fonduri europene pt centre - ieftin + locuri de muncă.

dar dacă mulţi ca tine închid ochii, guvernul nu vede nici el.

 

atâta timp cât soluţia ta e că poate un nou guvernant va schimba ceva dar nu ieşi la vot, cei de la putere vor face ce vor cât au mandatul.

am 0 interes in politica...dar stiu varianta simpla despre cum functioneaza...si e faptul ca va alege varianta ieftina..dar nu din cauza ca e un guvern, ci din cauza politicienilor.....si atata timp cat is de acord cu eutanasierea, de ce sa-mi pese sa lupt pentru ei?..sunt niste javre, unele turbate, ataca din senin cand vor iar daca un om incearca sa-i atace pe ei, este considerat un criminal...era si timpul ca o lege impotriva lor sa fie data..eu unul mereu cand ma trag cu bicicleta si trec pe langa o haita de 5-6 caini, incep sa ma fugareasca...

Link to comment
Share on other sites

păi, pt că nu o faci cum trebuie. poate dacă ai merge pe bicicletă şi nu te-ai trage cu ea, nu te-ar mai ataca.

aparent îţi place să-ţi baţi doar gura cu zero cunoştinţă de cauză. ...lar, după cum spuneam.

 

hai că eu trebuie să fug, nu mai am timp de pierdut ;) mi-a părut bine.

 

 

-----

linişte totală pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • I don't care what these random rats are typing to me. I will ruin their business for scamming other people's work. I'm very good at it, no matter what protection or obfuscation they add to their files. I will break them and share everything for free with the community that's what they deserve.
    • Look are you crazy or dumb? yes, im aware of this post, but i have NOTHING to do with it! unfortunately, when people sent me this post i even thought it was strange, and when i downloaded the server and the files really are without any protection, what do you want me to do about it? the reality is that im not even up to date on anything about Lineage anymore... im doing my things peacefully, bothering nobody.. He is talking about me, this guy is saying im the one who leaked or anyhting
    • Ps: I do know the guy, talked with him before, a few friends have bought stuff from him in the past and never had any issue. But hey, It happend so I'm posting it here. If he somehow answers back and sends the interface I will delete this post. A few days ago he made contact with me saying he had interface 474 code to sell. And since I also develop interfaces, I was interested in buying.   He told me the price, said he only accepted advcash/volet. I asked if he had any other crypto wallet or paypal email. He said no. After a while, he came back with a paypal email, in which we sent the money. But since its a new account, paypal blocked it for safekeeping. After this, he returned the money and we went to check on how to make a advcash/volet account. After a bit, we successfully created a "volet" account and transferred the money to him in 2 parts. 5 EUR first to check if he received the correct amount and later the 595 remaining to complete the 600 EUR for the asked price of the interface code and editors for it. His last message was on the 25th of September saying he wasn't home. Haven't heard from him since. I asked a friend of mine if he was legit and if he worked far from home and he did confirm this for me. But still. I would at least expect him to keep in touch with me to update his whereabouts and saying if he would need more time to arrive home. Here are the screens with the full discord conversation:    
  • Topics

×
×
  • Create New...