Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

si eu am probleme iarna asta, mi-am pus o plomba, si tratat alte 2 masele, si trebuie sa-mi fac programare pentru 2 coroane (la alea tratate).

Link to comment
Share on other sites

ce v-o luat pe toti cu dintii si maselele.......n-am fost la stomatolog de ani buni, ca am avut grija de dinti cum trebuie....adica fara dulciuri  :-beep- yeah:

 

nu zic ca nu am mai mancat niciodata, dar cand mancam, erau cantitati foarte mici , gen o Pastila orbit  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

ce v-o luat pe toti cu dintii si maselele.......n-am fost la stomatolog de ani buni, ca am avut grija de dinti cum trebuie....adica fara dulciuri  :-beep- yeah:

 

nu zic ca nu am mai mancat niciodata, dar cand mancam, erau cantitati foarte mici , gen o Pastila orbit  :happyforever:

 

la mine nu trece 4 ore fara sa mananc ceva dulce sau orice altceva de rontait

 

e nasol, sa nu dau dracu in diabet peste cativa ani

Link to comment
Share on other sites

nici eu n-am mai fost pe la dentist de ani buni... (4-5) dar dupa cum urmez si eu un meniu plin de porcarii plus program ampulea si fudulie platita (iesit cu capul gol iarna, iesit afara dupa baie, etc etc) au inceput sa apara problemute pe care vreau sa le tin din scurt :)

Link to comment
Share on other sites

Asta eu iesitul afara imediat dupa baie... e belea mare am avut mult de suferit dupa urma acestei mici greseli  :dat: si acum sunt mai constiincios (sper)  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...