Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

DOC

Am ascultat Cedry2k - "Clipa Schimbarii". Magic ca si lirica (ca intotdeauna), dar albumul nu e pentru mine. Ma sperie, ma deprima, plus ca nu sunt deloc in film cu multe dintre concepte. A nu se intelege ca e un album slab, ba din contra, insa e departe de hip hop-ul care imi place mie. Este o nenorocita de geamandura morala atat pentru cei care au mers prea departe, cat si pentru cei care n-au parasit malul si nu s-au autoexplorat. Cumparati-l. Ascultati-l. Mergeti la show sa-l vedeti ca Cedry2k ESTE ce scuipa. Fiti mai buni. 1.

da fax

Link to comment
Share on other sites

Da imi place f mult de ea ;D, stie si sa se miste ;p. Am urmarit-o in ultimele 2 zile pe youtube.

 

Asta e officialul:

 

 

Era o gagica cu vioara tot asa facea reclama la vodafone .. sti numele ?

 

Thumbs up if you are here cause of EPIC DUBSTEP OCE <3

 

Ocelote`u puli peste tot sa mor eu vad commentu asta =))

Link to comment
Share on other sites

Era o gagica cu vioara tot asa facea reclama la vodafone .. sti numele ?

 

Thumbs up if you are here cause of EPIC DUBSTEP OCE <3

 

Ocelote`u puli peste tot sa mor eu vad commentu asta =))

 

Nu prea, e prima care ma face sa ascult vioara, pentru tot e un inceput ;D. De ieri ascult melodii cu vioara ^.^

Link to comment
Share on other sites

Nu prea, e prima care ma face sa ascult vioara, pentru tot e un inceput ;D. De ieri ascult melodii cu vioara ^.^

 

Pacat ca dabea de ieri ..

 

Hip Hop Violin - WINNER [Nuttin But Stringz]

 

Baga mare :)

 

Mai aveam ogramada .. pacat ca numai am playlistu. (Pana si grooveshark ne-a dat la muie..macar pandora a dat restrict la toti inafara de US,dar Grooveshark vad ca numai la RO =DD)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...