Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

ma apuc de dexter pare bun  ;D numai am la ce sa ma uit (house,heroes,prison break,the walking dead toate vazute)

 

 

da si eu le-am vaz si azi am terminat 1/2/3 sez din fringe acu astept september pt sez 4. Am luat in seara asta prison iara :)) ma uit la el pana ma gandesc de ce sa mai ma apuc, see ya.

Link to comment
Share on other sites

da si eu le-am vaz si azi am terminat 1/2/3 sez din fringe acu astept september pt sez 4. Am luat in seara asta prison iara :)) ma uit la el pana ma gandesc de ce sa mai ma apuc, see ya.

 

Am auzit ca e bun si fringe .. dupa asta iau fringe :D

Link to comment
Share on other sites

Cum am cunoscut-o pe mata, nu va place?

 

Pare un serial neinteresant unu cum o arde cu una mai mult ca o comedie de lunga durata.

Caut la un serial ceva captivant cu suspans cum a fost prison break si restu.

Acum ma uit la dexter pare bun dupa 1 episod.

Link to comment
Share on other sites

Pare un serial neinteresant unu cum o arde cu una mai mult ca o comedie de lunga durata.

Caut la un serial ceva captivant cu suspans cum a fost prison break si restu.

Acum ma uit la dexter pare bun dupa 1 episod.

 

Game of Thrones dupa cum v-o propus si Raule, foarte tare .. pacat ca s-o terminat primu' sezon dupa 10 episoade. Nu e comedie, dar e foarte misto. Si poate daca ar fi asa .. Merlin, iara merita incercat :)

Link to comment
Share on other sites

Game of Thrones dupa cum v-o propus si Raule, foarte tare .. pacat ca s-o terminat primu' sezon dupa 10 episoade. Nu e comedie, dar e foarte misto. Si poate daca ar fi asa .. Merlin, iara merita incercat :)

 

Parca am incercat sa ma uit la merlin dar nu pare cine stie ce din storyline acum sa termin dexter si dupa incep sa ma uit la fringe oricum :) poate dupa merlin si chuck.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...