Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Una pentru frachele meu ghe la alta mama, sailanttaci, sa iil loveasca direct la corason :))

 

http://www.youtube.com/watch?v=NQOfRSiunCY&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Numai dex e server? iti zic bag eu o rima poate te prinzi :  nu vezi rostu

Zici nu-i de-al nostru si schimbi postu

unde am zis ca numai dex e server :P?

am zis doar ca eu nu mas da mare ca joc pe lol servere, 10000 augumente, 1000 bufe , clase fara balans nici macar cel de la ncsoft , si unde ai aproape instant tot fara sa vezi jumatate din gameplayul jocului. pt ca acolo conteaza in general cine face primele mutari si cine are cel mai mare bulan, ca oricat de bun ai fi tu daca pe serv ala archeru / gladiatoru sau oricare alta clsa e varza , asa va fi indiferent de cine o joaca.

 

iar pe dex ajungi la lvl 70 cu tot cu gear in 2 saptamani :)) , daca te descurci putin poti fi si hero in 2-3 luni.

Link to comment
Share on other sites

unde am zis ca numai dex e server :P?

am zis doar ca eu nu mas da mare ca joc pe lol servere, 10000 augumente, 1000 bufe , clase fara balans nici macar cel de la ncsoft , si unde ai aproape instant tot fara sa vezi jumatate din gameplayul jocului. pt ca acolo conteaza in general cine face primele mutari si cine are cel mai mare bulan, ca oricat de bun ai fi tu daca pe serv ala archeru / gladiatoru sau oricare alta clsa e varza , asa va fi indiferent de cine o joaca.

 

iar pe dex ajungi la lvl 70 cu tot cu gear in 2 saptamani :)) , daca te descurci putin poti fi si hero in 2-3 luni.

pai asta este..am jucat si eu pe low, nu pot sa zic ca a fost greu dar pierdeam mult timp. Asa ca mai bine am ales un server cat de cat balansat si unde se fac itemele mai repede.
Link to comment
Share on other sites

unde am zis ca numai dex e server :P?

am zis doar ca eu nu mas da mare ca joc pe lol servere, 10000 augumente, 1000 bufe , clase fara balans nici macar cel de la ncsoft , si unde ai aproape instant tot fara sa vezi jumatate din gameplayul jocului. pt ca acolo conteaza in general cine face primele mutari si cine are cel mai mare bulan, ca oricat de bun ai fi tu daca pe serv ala archeru / gladiatoru sau oricare alta clsa e varza , asa va fi indiferent de cine o joaca.

 

iar pe dex ajungi la lvl 70 cu tot cu gear in 2 saptamani :)) , daca te descurci putin poti fi si hero in 2-3 luni.

atlantisu pe vremea aia era un srv balansat pot sa spun....akm nu tare mai e :))
Link to comment
Share on other sites

Una pentru frachele meu ghe la alta mama, sailanttaci, sa iil loveasca direct la corason :))

 

http://www.youtube.com/watch?v=NQOfRSiunCY&feature=related

ms fratele meu de la alta mama =))...ii faina piesa :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...