Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Woooo ... adena pliz adena .. vreau glitch glitch la nume... verde(WOooooo) ... si sa ma uit la niste cheaturiii ( chiar daca nu prea joc l2) dar uuuuu is donatoooor(defapt am adena de la altii) dar ce mai conteazaaaa ... woooooo green nammmme ... I'm the best ...wooooo

 

 

deja s-o ajuns mai rau ca la piata ... unde cerseste lumea :)

Link to comment
Share on other sites

Woooo ... adena pliz adena .. vreau glitch glitch la nume... verde(WOooooo) ... si sa ma uit la niste cheaturiii ( chiar daca nu prea joc l2) dar uuuuu is donatoooor(defapt am adena de la altii) dar ce mai conteazaaaa ... woooooo green nammmme ... I'm the best ...wooooo

 

 

deja s-o ajuns mai rau ca la piata ... unde cerseste lumea :)

axoaxooaxoaoxoaoxao----
Link to comment
Share on other sites

doamne

as vrea macar pentru donator adena

ca e naspa sa nu vad si eu hackuri

doar azi pe srv pe care jucam unu mi-o dat 100k dmg

si eram in pvp cu alti

vreau si eu sa vad hackuri

 

disperat xD

Link to comment
Share on other sites

adevaru e o minciuna xD

Minţim falsificând sau minţim …adeverind.?

Minţim în mod conştient şi, câteodată, inconştient. Minţim din interes  sau mintim nemotivat.  Minţim candid, cu vădită seninătate şi inocenţă, minţim voit, cu sârg, cu neruşinare. Minţim vinovaţi sau nevinovaţi. Minţim pe faţă sau pe ascuns. Minţim prin exagerare, adăugare, inventare, dar minţim şi prin diminuare, omisiune, tăcere.

Link to comment
Share on other sites

Minţim falsificând sau minţim …adeverind.?

Minţim în mod conştient şi, câteodată, inconştient. Minţim din interes  sau mintim nemotivat.  Minţim candid, cu vădită seninătate şi inocenţă, minţim voit, cu sârg, cu neruşinare. Minţim vinovaţi sau nevinovaţi. Minţim pe faţă sau pe ascuns. Minţim prin exagerare, adăugare, inventare, dar minţim şi prin diminuare, omisiune, tăcere.

 

ho confugios xD

 

m-ai ametit cu ce ai zis....ce am zis acu minciuna sau adevar  =]]

da asta cea mai fost ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...