Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

mai ai info, am un amic tot la mate-info, si pe ei la ora de info ii pune sa caute pe google :)) panarama in draci, si culmea ca liceul asta ar fi cel mai tare din oras de la noi pe mate info... dar plm au schimbat profu si sa futut.

asa ca baiatu sia ales fizica parca :))

Link to comment
Share on other sites

pana me, miemi pare rau cam facut liceul asta... adik deh ii si el bun, din cate am inteles cu atestatul meu pot cam oricand ma doare sa fiu prof de desen.... si deh e bun cv in plus, dar nam facut bio/mate/fiz/chimie, materii demi placeau in a 8-a

Link to comment
Share on other sites

subofiteri jandarmi.

tot din acelas motiv, ca nu tin minte anii si numele, mie greu istoria romaniei dapoi istoria lumii pt academie.

tinand cont de intrebarile penibile ce se dau, gen:    "ce a avut in cap X-ulescu, care sustinea curentul hippie in america latina?"

Link to comment
Share on other sites

subofiteri jandarmi.

tot din acelas motiv, ca nu tin minte anii si numele, mie greu istoria romaniei dapoi istoria lumii pt academie.

tinand cont de intrebarile penibile ce se dau, gen:    "ce a avut in cap X-ulescu, care sustinea curentul hippie in america latina?"

 

 

fain asa ... :D

ii nashpa ca de la profil de unde ai fost tu nu poti sa mergi oriunde vrei ... :D

Link to comment
Share on other sites

nu pot undei pe baza de dosare, dar unde se dau probe. dc nu ?

daca eu pot lua 10 la un test de matematica acum , dc iar interesa pe ei unde am invatat :))

 

sa fim seriosi .. termini filo sau cv si iei 10 la mate la admitere :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...