Jump to content

[Paysafecard]


Elphiss™

Recommended Posts

praktoria kai etc?plz 8elw na kanw donate 450 euro kai an kanw se periptero 8a to mathoun oi goneis m kai 8a me kremasoun apo tin poutsa! :P

450 euro?Trelathikes?Re trava parwe tpt alo,valta se kana ko0bara...Eleoc!

Pff!Epeidi se 3erw akoma k an dn to exw exeis ktlv 8a s protina na ta kratiseis ta xrhmata,idika afou dn exeis tin sigatathesi gonea...

Link to comment
Share on other sites

praktoria kai etc?plz 8elw na kanw donate 450 euro kai an kanw se periptero 8a to mathoun oi goneis m kai 8a me kremasoun apo tin poutsa! :P

Roflmao Gia Ayto Kai Eisai Genimenos To 1997 ;D
Link to comment
Share on other sites

egw?no o bratt pit ime.. re pedia exw kani idi donate 800 euro kai meta ta 450 8a ginw top full dn paei allo kai 8elw simera gt dn exw diabasi tpt gia to sxolio asapppp plz kapios help!

Link to comment
Share on other sites

egw?no o bratt pit ime.. re pedia exw kani idi donate 800 euro kai meta ta 450 8a ginw top full dn paei allo kai 8elw simera gt dn exw diabasi tpt gia to sxolio asapppp plz kapios help!

Ston L2 Dominion 8a Kaneis Donate 100%
Link to comment
Share on other sites

ante asap re pite pou allou briskw paysafecarddddd asappppppppppppppp 8elw donate re

Pou na 3eroume re c?

analoga tin perioxi s...

Edit:

Afto isws na se voithisei!

Link to comment
Share on other sites

re men plz re dn kserw kan tis dieuthinsis ti m dinis edw re master lol .. ty pantos..

re pedia o pateras m tin proigoumeni fora p me tsakose pige se ola ta periptera kai rotise kai tous ipe na min me afisoun na ksanaparw paysafecard kai na ton idopiisoun.BTW! o pateras tou kaliterou m filou to karfose... apo to periptero autounou ixa pari ta 800 euro..o poustis..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...