Jump to content

Kalytero Datapack


Poio einai to kalytero Datapack kata ti gnwmi sas ?  

59 members have voted

  1. 1. Poio einai to kalytero Datapack kata ti gnwmi sas ?

    • L2j Off
      12
    • L2j Free
      27
    • L2j Oneo
      17
    • Allo (Peite poio omws)
      3


Recommended Posts

Den milame mono gia DP, to DP den leei tpt. Egw eimai fun tis core plebras, kai an rixete mia aplh matia sto ti exoun kanei oi anthrwpoi sto l2jfree tote tha mou peite... L2J FREE KAI KSERW PSWMI!

 

That's what i use on my server :)

Link to comment
Share on other sites

Den milame mono gia DP, to DP den leei tpt. Egw eimai fun tis core plebras, kai an rixete mia aplh matia sto ti exoun kanei oi anthrwpoi sto l2jfree tote tha mou peite... L2J FREE KAI KSERW PSWMI!

 

That's what i use on my server :)

ti exoun kanei dld? l2j off fisika to kalitero community kai oi kaliteroi coder kai sto Dp an deite ta meli tou team einai epagelmaties oi an8rwpoi

den mporw na pw omws oti den xrisimopiw kai to oneo alla to oneo vasizetai sto off  ;D

Link to comment
Share on other sites

Ki egw na sas pw tin alitheia meta3u Free kai Oneo eimai , alla den 3erw poio na valw, twra exw valei to Free tha katevasw kai to Oneo, alla ithela kai mia pio geniki gnwmi...(L2j Off me tin kamia ;D)

Link to comment
Share on other sites

Ola basizode sto official, alla mhn ksexnate... To l2jfree htan to prwto pou parousiase (1 bdomada prin tin l2joff) to interlude pack tou me connection se PTS! Epishs eixe kanei to idio me to C5!!! Kai an rixete mia matia sto GS code, tha katalabaite oti to optimization pou exei ginei sto l2jfree einai aksiozileftw akoma kai apo tin l2j team :) Xwria ta flood protectors pou exoun kai to poli kalitero bandwidth handling. Epishs pio efxristo menu, kai akoma pio ortha kai wraia xaraktirstika... Mhn me kanete plz na analisw l2jfree vs oneo giati tha exoume paratragouda kai den exw kamia orexi ^^ Tous exoun parei mirwdia kai h l2jfree kai h l2j team :P (Kai opoios kanei reply se afti mou tin protasi, kalitera na prosexei th tha pei, alliws na to afisei gia kamia allh fora ^^)

Link to comment
Share on other sites

Loipwn, apo oti diavasa kai ematha, to l2jfree pire kamposa pragmata apo l2joff kai ta ypoloipa monos tou giafto kai exei toso diaforetiko GS kai LS kai thelei maven gia compile, to l2joff exei paiktes ston L2 OFF pou perigrafoun pws einai ekei kai oi devs ta ftiaxnoun se java kai to l2joneo antigrafei ta perissotera apo l2jfree kai ta ypoloipa updates tou einai apla sync...

 

Opote kalytero telika einai to L2jFree...

Link to comment
Share on other sites

1ton eipes blakia den pezei pote na bgi pack java pou na miazei se off allo java allo off einai san na les tin mera nixta san na les tin pou... bourtsa :P gia mena ena kalo pack java einai apo oneo Team

Link to comment
Share on other sites

tespa to off exei pliploki xrisi eno java apo oti blepo einai poli kaliteros gia alla pragamata den theli poli ram poli kopo.. exei liges apotesisis se sxesi me ena off server enas off server theli polla perisotera apo ton off k xoraei ligotera atoma stin idia grami apo oti o java kalo team apo oti blepo einai oneo alla kanei k polla lathi mpori na fix ta castle k na kanoune ena server java na miasei pio poli se off para se java me ta gmshop.. :D alla gia na ginei auto xriazete ena kalo team to opoio na asxolithi o kathenas me auto pou tha apofasisoune wste na ginei pio grigora akoma den exei bgi java pou na piani off server off=BesT java=theloune work akoma gia na ftasoune ena off server :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...