Jump to content

antio sofaki


talosgr

Recommended Posts

antio sofaki 8a mas lipsis  :'(  :'( den xero gt to ekanes afto ala 8elo na po kt kai den me niazi na fao ban i ip i oti dipote to sofaki pedia koritsi itane kai pistepseme iste malakes pou tin koroidevate kai tin legate agori kai transexoual... ali8ia den me niazi na fao ban gt ta pistevo afta pou leo gt den ipirxe kanenas logos na tin pligonete sinexia...

kai epitelous min iste ratsistes!!!!!!!!!

afto ixa na po ego off topic ine an 8elete rixtemou kai ban... den 8a pa8o kai tipota...

Link to comment
Share on other sites

antio sofaki 8a mas lipsis  :'(  :'( den xero gt to ekanes afto ala 8elo na po kt kai den me niazi na fao ban i ip i oti dipote to sofaki pedia koritsi itane kai pistepseme iste malakes pou tin koroidevate kai tin legate agori kai transexoual... ali8ia den me niazi na fao ban gt ta pistevo afta pou leo gt den ipirxe kanenas logos na tin pligonete sinexia...

kai epitelous min iste ratsistes!!!!!!!!!

afto ixa na po ego off topic ine an 8elete rixtemou kai ban... den 8a pa8o kai tipota...

 

 

 

xa0x0ax0a00xa00x0x0a0x

 

προσβλήθηκε τώρα.........άμα είναι να πληγώνεται έτσι το κάθε μέλος ζήτω που καήκαμε..Εγώ δεν πιστεύω ότι είναι κορίτσι.Δεν έχω δει ποτέ κορίτσι στο mxc και πίστεψε με ο λόγος που το κάνει είναι για να ΤΟΝ σέβονται και να ΤΟΥ φέρονται πιο ωραία.Το έχω δει δεκάδες φορές..

Link to comment
Share on other sites

 

 

xa0x0ax0a00xa00x0x0a0x

 

προσβλήθηκε τώρα.........άμα είναι να πληγώνεται έτσι το κάθε μέλος ζήτω που καήκαμε..Εγώ δεν πιστεύω ότι είναι κορίτσι.Δεν έχω δει ποτέ κορίτσι στο mxc και πίστεψε με ο λόγος που το κάνει είναι για να ΤΟΝ σέβονται και να ΤΟΥ φέρονται πιο ωραία.Το έχω δει δεκάδες φορές..

px lineage, msn ;) 0xa0xa0xa

Link to comment
Share on other sites

antio sofaki 8a mas lipsis  :'(  :'( den xero gt to ekanes afto ala 8elo na po kt kai den me niazi na fao ban i ip i oti dipote to sofaki pedia koritsi itane kai pistepseme iste malakes pou tin koroidevate kai tin legate agori kai transexoual... ali8ia den me niazi na fao ban gt ta pistevo afta pou leo gt den ipirxe kanenas logos na tin pligonete sinexia...

kai epitelous min iste ratsistes!!!!!!!!!

afto ixa na po ego off topic ine an 8elete rixtemou kai ban... den 8a pa8o kai tipota...

Ep ti leei re Talo ::)

Edaxoi polla topics eginan pados

Link to comment
Share on other sites

kita zero na sou po kt to ban den me nazi... gt ego stin teliki  oti 8elo na vro to vrisko apla xero kapia pragmata para pano gia to sofaki kai ipa pos kanate vlakia kai tin banarate.. kapia stigmi 8a sou po se pm... tin istoria ala oxi tora... o maxtor mpori na tin xeri den xero...

Link to comment
Share on other sites

kita zero na sou po kt to ban den me nazi... gt ego stin teliki  oti 8elo na vro to vrisko apla xero kapia pragmata para pano gia to sofaki kai ipa pos kanate vlakia kai tin banarate.. kapia stigmi 8a sou po se pm... tin istoria ala oxi tora... o maxtor mpori na tin xeri den xero...

 

ban έφαγε;;; Για ποιο λόγο; Να δω να γελάσει λίγο το χειλάκι μας. ^^

Link to comment
Share on other sites

nai efage ban... gt tin koroidevate kai tin legate transexoual... ala ti ka8ome kai asxoloume otan prepi na po kt 8a to postaro kai meta 8a po sto maxtor na me banari mexri tote.. den asxoloume alo.. arketa ipa

Link to comment
Share on other sites

nai efage ban... gt tin koroidevate kai tin legate transexoual... ala ti ka8ome kai asxoloume otan prepi na po kt 8a to postaro kai meta 8a po sto maxtor na me banari mexri tote.. den asxoloume alo.. arketa ipa

Ekane self ban?

 

Apo pou ki os pou?

 

Katse epeidh stenaxorieme na bannarw ton eafto mou gia na niwsw kalitera kai na min me lene transeksoual

Link to comment
Share on other sites

Apla mia filhki pliroforisei.

 

H Sofia einai koritsi, einai filh mou. (Oxi real life) alla kserete.... Pou to kserw afto? Pollu apla mou exei diksei photo ths sto msn, me grameno to name sto xeri ths 2 members apo to mxc forum. Den lew ta name tous....

Anyway apofash ths htan to ban.

 

EDIT: kai den htan asxhmh h xodrh i me gialampoukes i tpt tetio! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock