Jump to content
  • 0

ti einai l2jOneo kai l2jFree? plz heeeeelp


Nickgan

Question

re paidia ti einai o l2jFree kai ti o l2jOneo? egw exw l2jfree kai anisixw gt mipws to l2jfree einai mono gia ton ipologisti mou kai to l2Oneo einai online?

 

P.S:an ginetai na me peite pws vazoume ta skills  twn paixtwn se sigekrimena lvl, pws vazoume gm shop kai telos pws allazoume ta rates.

 

sry gia ta polla pramata alla plz apadiste.an ginetai dwste kai kamia gatekeeper pou na exei zones me sigekrimena lvl.auta.

 

thnx!

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1on...l2jfree l2joneo l2j kai ta loipa einai lineage2 Emulator(ola ta pack litourgoun se ola ta pc..)

twra 8a pas sto c:/server/gameserver/config.. (min m peis ti einai to c:/server..einai o server sou...)

kai kane edit ta arxia analoga me auta p 8es...

episis diavase kana guide...8a se boi8isoun pio poli apo oti nomizeis...prospa8ise monos sou gt allios dn 8a katalabis tpt...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Καταρχάς καλώς όρισες στο forum και στο χώρο του l2j developing. Όπως είπε και ο φίλος παραπάνω η l2joneo και η l2jfree είναι κάποιες ομάδες παιδιών που φτιάχνουν packs και άλλα "καλούδια" και τα μοιράζουν. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιοδήποτε pack θέλεις εσύ. Επίσης καλό θα ήταν να ρίξεις μια ματιά σε πάρα πολλά guides που υπάρχουν στο forum και ασχολούνται με newbies. Από εκεί θα μάθεις πολλά περισσότερα από όσα μπορούμε να σου πούμε εμείς.

 

Καλή σου μέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kata protimish l2joneo 8a elega na epilexhs giati dn exei bugs einai poio kalh poio akousth dld oti einai kalh kai oti mesa exei poio poly % fixed apo l2jfree...ean 8eliseis kapoio help kane me add lifeowner@windowslive.com 8a xarw poly na se boh8isw :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kata protimish l2joneo 8a elega na epilexhs giati dn exei bugs einai poio kalh poio akousth dld oti einai kalh kai oti mesa exei poio poly % fixed apo l2jfree...ean 8eliseis kapoio help kane me add lifeowner@windowslive.com 8a xarw poly na se boh8isw :)

File prosexe tis imerominies...1st warning tin epomeni -1 karma.

 

Locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...