Jump to content

An 8elete na dokimasete mono


Recommended Posts

παιδιά δείξτε μια  ματια και πείτε μου αν μπορείτε να συνδεθείτε στον server.

 

http://rapidshare.com/files/21534798/test-server.rar.html

 

 

 

θα πήγαινα εγώ σε net αλλα έχω ραγίσει το πόδι μου

 

ty για τin κατανόηση

Link to comment
Share on other sites

Guest TheVortex

kita epidi den exw xrono tora .. iparxoune kati tools pou vasis tin IP kai sou lene ls kai gs online offline gia psakse

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

edw einai to l2_checker vazeis IP kai s vgazei an einai up/down o server

LS+GS

http://www.4shared.com/file/13053864/29c98acf/l2_checker.html

Link to comment
Share on other sites

nice tool ...

ty nc tool :D

You are OFF topic guys To topic einai gia ton server oxi gia to tool  !!!!!! kai to sigekrimeno tool exei ksana ginei post se idiko topic malista (xwris na thelw na thiksw ton haxor oti spammari h tpt teteio) gt kanete les kai to vlepete gia prwti fora? Sugnwmh gia to Off topic alla exw aganaktisi Upotithete pws eiste Gold kai prepei na diksete ena kalo paradigma tespa Sugnwmh gia to Off topic m!!!!!

Link to comment
Share on other sites

apo tin alli re nazghoul dn kanei kako kai ena ty...proswpika egw dn to eixa xanapetyxei to toolaki kai m arese poli twra p to usara...kai ama 8eleis na xereis niw8w poli megali ikanopoiisi otan kapoia paidia kai idiaitera gold members m grafoune ty gia kapoio tool..twra gia to offtopic simfwnoi alla mesa sto request tou paidiou einai kai to tool

Link to comment
Share on other sites

apo tin alli re nazghoul dn kanei kako kai ena ty...proswpika egw dn to eixa xanapetyxei to toolaki kai m arese poli twra p to usara...kai ama 8eleis na xereis niw8w poli megali ikanopoiisi otan kapoia paidia kai idiaitera gold members m grafoune ty gia kapoio tool..twra gia to offtopic simfwnoi alla mesa sto request tou paidiou einai kai to tool

Re epidei Tha to Sinexisoume To thema Polu kai tha paei Etsi miso na vrw to Topic KAi apo ti  thimame exeis kanei kai Reply sto sugekrimeno me to tool  An thimame kala! kai ta pedia to exoun ksana dei! dn prospathw na to peksw istoria h tpt teteio alla otan egw katalathos vgenw off h kapoios allos user Ektos L2 mod Gold etc Ormate na mas fate E oxi re file oti dikaioma exeis esu exw kai gw kaidn me noiazei an Vlepeis ta hiden Sections kai egw oxi dn menoiazei an mporeis na kaneis Modify to post m h oxi Dn me noiazei p to kaneis Delete Opws apetis apomena na min kanw Spamm etsi kai egw apeto aposena na min kaneis Spamm Euxaristo kai kalunixta egw prosopika aganaktisa kai esus kala kanete kai prostatevete o enas ton allo dikaiomasas dikaioma m na ekfrasw tin gnwmi M ! Epistrefw Forumempire ekei toulaxiston kseroun na sintiroun to Forum KAlunixta sas me Oloi m tin kalh diathesei kai kante m Mion to Post auto Dn thelw na metraei gia Post count min m lete oti spammarw !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

egw proswpika dn exw ekdilwsi potes m tetoia apopsi apenanti se mi-gold i mi-mod meli ok??isa isa p prospa8w na apantw sta topics an kai ta pselnw ligo kai pali prospa8w na vrw links kai na ta dwsw alla epoudenei dn exw katigorisei kapoio aplo member gia spamming...allo na kanei ena topic kai to amesws proigoumeno na apantaei sto erwtima tou...proswpika simera xasame dio atoma apo to forum kai parakalw ton vortex kai ton mastropo na sovareftoune ligo kai na min kanoun tetoies entaseis sto forum gt imaste opws akousa poli kala kai dn einai wres gia tsakwmous...mia parea imaste oloi kai imaste edw gia na voi8ome..;)

Link to comment
Share on other sites

Egw dn anaferthika se esena ! To thema apo tin dikia m meria eliske edw an o thanos tin kanei pezei na tin kanw kai gw kai othanos dn to epeze istoria i tpt teteio opws grafate Admin panel endiaferotan kalhnixta apomena na sinexizete na proodevete me to site makari na to kanete katharo dn ironevome sas to euxome  Geia sas!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...