Jump to content

[BUG] Double Trade [update ri3te mia matia]


stackman

Recommended Posts

loipon 8a grapso afto p katalaba kai m apantate an inai sosto afto p leo

 

exoume 2 chars p na exoun sxedon idio name

dinoume ston enan ta kala items kai briskoume kapio 8ima

afou to broume patame trade me ton kalo char kai perimenoume mexri na balei to weapon sto trade box

otan to balei patame me to bot trade se auton p theloume na klepsoume kai leei busy

emas omos dn mas niazei kai sinexizoume na patame

kai meta me to bot patame confirm kai to bot exei to weapon kai o alos tpt

 

ala ego dn katalaba kati eno kanoume idi trade pos ginete na kano trade me to bot kai na piasei???

kai an piasei to trade tou bot meta ti ginete?? plz apantiste m gt exoun klepsei pola paidia apo tin clan m kai emena ston mafia

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέχρι την μέση κατάλαβα.... ο τρόπος που το έγραψες είναι λίγο περίπλοκος :P πάντως θα το φτιάξουν σύντομα αφού είναι ο Dimis στο forum :P

 

Bug Fixed On Mafia Servers .

Link to comment
Share on other sites

me to tropo pou ta les prepei ontos na to ekanes alla se exasa ligo stin poreia. tha prospathiso na to dokimaso apo periergeia me dikous mou pextes gt den mou aresei na klebo:P. oxi allous pextes ennoo.

Link to comment
Share on other sites

Ola osa les ine lathos.

To pragmatiko bug ine teliiiiiios diaforetiko.

Anixe ena kenugrio topic me to pragmatiko bug apo ton bikso.

Kai min pite oti ekane adigrafei gia na parei post gt den exi kamia sxesi me afto to topic!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock