Jump to content
  • 0

Απορίες προς επίλυση! (Red Rain & Day-Night)


Nikoll

Question

καλησπέρα είμαι Newbie στον χώρο αυτό! μόλις πριν λίγες ώρες κατάφερα να "ανοίξω" τον L2JServer (High Five) μου, εντάξει όλα καλά πάνε ωραίο παιχνίδι φαίνεται, κάνω random spawn τερατάκια και κάτι effects εκεί πέρα, σαν το Sims είναι.

 

Αnyway μου έχει δημιουργηθεί απορία για 2-3 πράγματά και σίγουρα υπάρχει κάποιος εδώ να με βοηθήσει, διάθεση για βοήθεια και συζήτησή να υπάρχει και όλα καλά θα πάνε!

 

ερωτήσεις:
1) πως μπορώ να κάνω όλες της φυλές του κόσμου να βγαίνουν από το ίδιο χώρο?
 --> helped by Nightw0lf
2) πως μπορώ να αλλάζω τον ουρανό να είναι ένας συγκεκριμένος  όλη την ώρα?
3) Πως ενεργοποιώ αυτή την βροχή, είναι σαν τον σεισμό, μπορώ να βάλω ώρα και "ένταση"?  (https://www.youtube.com/watch?v=OB_WJKII1bU)

 

 

 

 

Αυτά για αρχή! πραγματικά εύχομαι να με βοηθήσετε να καταλάβω κάποια πράγματα περισσότερο, παρακαλώ μόνο σοβαρές απαντήσεις από ανθρώπους που όντος θέλουν να κάνουν διάλογο με κάποιον που δεν έχει της γνώσης τους.

Edited by Nikoll
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1) character creation client packet στη γραμη 220 θα δεις οτι εχει setXYZ (συντεταγμένες) μεσα στο λ2 πάτα /loc και θα δεις Χ Υ Ζ

newChar.setXYZInvisible(63223, 22235, -3566);

παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, Nightw0lf said:

1) character creation client packet στη γραμη 220 θα δεις οτι εχει setXYZ (συντεταγμένες) μεσα στο λ2 πάτα /loc και θα δεις Χ Υ Ζ


newChar.setXYZInvisible(63223, 22235, -3566);

παράδειγμα.

 

λιτός και με σαφήνεια σε ευχαριστώ, δουλεύει μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...