Jump to content

Ti tha dialegate an ksekinousate gia proti fora l2


Acel

An mia mera diabazate mia kali kritiki gia to lineage 2 kai to psaxnate to thema,kai brikate tous private server kai ton official ti tha ksekinoute?  

182 members have voted

  1. 1. An mia mera diabazate mia kali kritiki gia to lineage 2 kai to psaxnate to thema,kai brikate tous private server kai ton official ti tha ksekinoute?

    • Official
      36
    • Private Server x1000(pvp)
      84
    • Private Server x10
      63


Recommended Posts

10x giati etsi 8a mafeis la2 SOSTA crafting sosto balance etc. { kalitera na min exei gm shop+buffer }

 

meta afou ksereis apo la2 mpeneis se PvP server kai tsakizeis sto xalaro.

 

official tora.....polla pezontai me tous ebayers kai pliromes-botakia... den leei alla ekei einai o poio polis kosmos ;)

Link to comment
Share on other sites

Ennoeitai.. ~~> Private Server x1000(pvp)

 

Prwta na mpw na dw san kurioS..... na dw pws einai to paixnidi.. ti einai to lvl up... ti kanoun k pws pernw buffs.. na dw ligo ta classes pou uparxoun.. mpla mpla.. na ma8w ta skills ti simainouN k ti kanouN  k ola ta loipa.... na ma8w to gameplay... k meta na paw xalaros stn rpg..  k na ksekinisw enaN kalo char.... k paizontas ekei ta ma8enw ola stn poria.. craft , spoil k agios o 8eos

Link to comment
Share on other sites

Private x10 gia na matheis ton char kala kai epeidh exei poio normal pvps (oxi 1-2 hit).. Se x1000 enas p den exei pai3ei pote L2 den nomizw na katalavei tpt, tha xasei thn mpala me ola auta ta  items kai ta buffs, einai kaloi omws gia na deis poios char s aresei.

Link to comment
Share on other sites

Ennoeitai.. ~~> Private Server x1000(pvp)

 

Prwta na mpw na dw san kurioS..... na dw pws einai to paixnidi.. ti einai to lvl up... ti kanoun k pws pernw buffs.. na dw ligo ta classes pou uparxoun.. mpla mpla.. na ma8w ta skills ti simainouN k ti kanouN  k ola ta loipa.... na ma8w to gameplay... k meta na paw xalaros stn rpg..  k na ksekinisw enaN kalo char.... k paizontas ekei ta ma8enw ola stn poria.. craft , spoil k agios o 8eos

auto ekanes esu prin arxiseis na paizeis L2??Egw pantos opos eimoun mpika k epeksa oute rules oute buffs oute to ena oute to allo me ton kairo ema8a polla...Pistevw o kaluteros tropos na arxiseis einai etc k o kaluteros server 8a eitan private rpg x10 gia prwtos server gt dn 8a exei ebay donate ktlp gt an exei k exeis xrhma mporei na ta doseis na nti8eis alla etc dn 8a ma8eis pote sou lineaids2(sinistw se osous dn exoun arxisei na min arxisoun pote)k se osous exoun arxisei(na kseroun oti exoun k mia alh8inh zwh)Oxi mono game k tpt allo..

Link to comment
Share on other sites

Eksartate an exeis kapion mazi s pou na kserei k na se mathei L2--->X1000

 

An eisai monos sou kala tha itan enas x20 Gia na matheis ta skills k tis xrhsimotites tous

Link to comment
Share on other sites

egw tha sas pw tin poria p akolouthisa:D

 

1st) x100000 - fast lvl up, ematha ta skills tou class p dialexa oti tha xrisimopiousa kai ematha pws na ta xirizomai. me to na agorazeis ola ta opla kai armors efkola mathenis to ti xriazete o char s kai pws na ton kaneis pio dynato. episis mporis na mathis tis taxtikes pvp kai logo ton free buffs mporis na dokimaseis polla combination kai na dis pia xriazete o char s.

 

2nd) x7 - ekei mathenis ti tha pei exp kai ta locations p mporeis na exparis sto kathe lvl p vriskese. episis mporis na mathis g crafting kai spoiling. otan epitelous anevis lvl tha gnwrizis idi (apo ton high rate) ti items xriazete o char s kai ti buffs na tou dinis kai an xriasti na kaneis buffer me ta anagkea. episis tha mathis ti paei na pei retail quests kai tha mpis gennikotera stin nootropia tou pexnidiou.

 

3rd) official server - otan pia pareis tis aparetites gnwseis ise etoimos na pexeis ston official:D gnwrizwntas ola ta exp spots, ola ta status ton items , ti xriazete, ti items, ti buffs, kai xerwntas ta skills tou char s, mporis na pexis me polli efkolia ston official. p simenei pio ligi spatali xrimatos logo lanthasmenon items kai lanthasmenwn buffs. episis mporis na exparis pio grigora gt exis idi mathi pou mporis na exp se kathe lvl. p.x 1-10 lvl (edw),  10-20 lvl (edw), 20-30 lvl (edw) kai paei legodas.

 

kapws etsi xekinisa egw:D thelw na akousw tin apopsi sas panw stin taktiki m:D

 

 

Respect,

 

xMaylox

Link to comment
Share on other sites

Ennoeitai.. ~~> Private Server x1000(pvp)

 

Prwta na mpw na dw san kurioS..... na dw pws einai to paixnidi.. ti einai to lvl up... ti kanoun k pws pernw buffs.. na dw ligo ta classes pou uparxoun.. mpla mpla.. na ma8w ta skills ti simainouN k ti kanouN  k ola ta loipa.... na ma8w to gameplay... k meta na paw xalaros stn rpg..  k na ksekinisw enaN kalo char.... k paizontas ekei ta ma8enw ola stn poria.. craft , spoil k agios o 8eos

 

ayto vevaia...

Link to comment
Share on other sites

Se highrate server arxise gia na ma8is ta class, ta skills tous kai ola auta ta sxetika me to gameplay, meta kateva se mid rate servers giati apo x1000 se x3 (gia paradigma) einai ligo palouki...

Anti8eta me oti sou leo, ego arxisa L2 se mid xoris na exo voi8ia kai malakies, afou 52level SPH pigena me BW robe epidi elege +15% cast speed alla kai pali den ekana tpt D:

Link to comment
Share on other sites

Anti8eta me oti sou leo, ego arxisa L2 se mid xoris na exo voi8ia kai malakies, afou 52level SPH pigena me BW robe epidi elege +15% cast speed alla kai pali den ekana tpt D:

 

Well , Iparxoun k xeirotera..!

Paradeigma , Ena Palikari Ksekinise L2 , Oute Pou Tn Iksera Kai Entelws Tyxaia Mpike Stn Srvr p epeza .. poly palia..otan eixa stamatisei to l2 2 xronia peripou.. eixa na peksw apo c1 bnb.. k ksekinisa enan c4 l2off x80..

 

Vevaia Eixa enan filo m p dn 8ymotan poly kala k m 8ymise ayta p iksera. dioti dn 8ymomoun tn xristo m..

 

Kai telos pantwn , efuge o filos m ap ts diakopes tou k pige pisw stn a8ina.. k ekei p epeza kamarotos kamarotos  me to AM +5 Acu kai tin dc robe k tateossian full set,Xwris mana pots gt dn iksera ti itan kan.. gt ston c1 dn ipirxan..Me Might Kai Haste Gia Na Varaw Kalitera Me To AM , Eimoun Poly PRO! xD

 

Telos Pantwn , Benei ekeino to palikari kserw gw , kai m kanei pm k m leei

 

file m , eimai 52 level spellhowler , ti stoli na parw..?

amesws , skeftomai apo mesa m e tn nooba dn kserei ti na parei..! alla lew , as tn voi8isw mias k einai new..

 

tou lew ok file mou ela stin aden na sou parw egw items.. ( imoun k kouvarntas etsi..! )

 

skaei miti to palikari.. meta apo kana 10 lepto.. afou prp na xe xalasei ola ta lefta se teleports.. g na vrei p einai i aden xD

 

m kanei trade , t lew wait na s parw armor prota.. m leei ok...

 

Paw k egw o kavlomenos PRo

 

na agorasw armors.. paw k gw t pernw mia Blue Wolf Heavy.  ( Oute p iksera ts diafores heavy / light / robe , k eidika ta stats p dinan )

 

t tn dinw , tn foraei k m leei file dn m perneis k ena weapon?

 

lew k egw dn gamiete as t parw ena weap.. lefta exw. ( eixa 100kk k xeromouna.. )

 

t pernw ena staff of evil spirit xwris sa gt ekane polla me sa.. xD

 

K telika.. egw ema8a l2 , k to palikari dn kserw kan p vriskete twra..

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

@On Topic

 

Paidia , Egw Opws Proipa Dn Ksekinisa apo 5k ktlp

 

Ksekinisa BnB C1

Tote dn iksera tpt.. eimoun 20 lvl k nomiza oti exwna monos m tous pantes.. me scavenger..

kavliaris vlepete..

 

Otan o BnB Egine C3 , Gt Egw C2 Dn Eida Sta Matia m , oute k epeksa pote..

 

Stamatisa to L2 Logw... "Anoteras Vias"...

 

Ksekinisa Sta Teli C4 , Arxes C5

 

Enan c4 L2OFF x80. oute p iksera t einai to l2off.

 

anyway , oute tote iksera tpt gt ousiastika dn eixa peksei k pl l2..

ekei omws eliwsa 1 xrono k ema8a ka8e class k t kolpa ts..

 

vevaia , meta akolou8ise mia poria apo dekades high rate moufa servers...

mesa se aytous isws ipirxan k kapoioi mid-rate oi opoioi na aksizan ligo.. opws o L2Gold sts arxes... L2G-oldskool , l2 elite sts arxes episis...k telos , o teleytaios "Low" Rate p epeksa itan o L2Elite x15.. isws k o kaliteros low rate srvr p exw peksei..apla xriazete atoma..

 

Ayta...

 

Pantws, Kai i apopsi t k4rma dn einai lan8asmeni. exei mia logiki..

Link to comment
Share on other sites

enoite pws 8a dialega enan (x700) gia arxi na ma8w kai na xp alla kai na pvparw :) opote kalitera pvp server para rpg ayti einai i gnwmi m gia enan newbie player l2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock