Jump to content
  • 0

I Need A Litle Bit Help With Vote Manager


giorgos991

Question

καλησπερα εχω βρει καποια αρχεια απο εναν vote manager  αλλα δεν εχω ιδεα πως θα τα βαλω στον σερβερ..ειμαι καινουριος εαν υπαρχει καποιος να με βοηθησει λιγο θα του ημουν ευγνομων.

τα αρχεια που εχει μεσα ειναι:

1.config
2.handler
3.html
4.instance
5.character
6.l2pcinstace

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

afto pou s lene peta to pack kai tetoia min akous , an exeis source oti vlakia kai na pextike ola diorthwnonte  tha se voithisw egw  new ise tha se katatopisoume ligo oli perasame apo to stadio auto

Αδερφέ πριν λίγο σχόλασα και το πάλεψα λίγο και πραγματικά χωρίς να ξέρω τι έκανα το έφτιαξα. Ευχαριστώ πολύ έστω και για την ορεξη να κάτσεις να βοηθήσεις. Να είσαι σίγουρος ότι θα χρειαστώ σε λίγο βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

σιγα σιγα παιδια γιατι ειμαι καινουριος και δεν ξερω πολλα...το pack einai l2jfrozen........
υπαρχει καποιο guide? Npc Ξερω να βαζω ....εδω ομως εχεις πολλα αρχεια και μπερδευομαι....εχει και το config Που δεν ξερω και πολλα ....!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

μολις ανοιξα σημερα το πρωι τον σερβερ για να μπω...παρατηρησα οτι δεν υπαρχει ο char που ειχα ...και οτι απο το database εχουν σβηστει..πηγα λοιπον να ξανα φτιαξω ....
και οταν παταγα creat  character μου βγαζει αυτο το errordlm71j.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

μολις ανοιξα σημερα το πρωι τον σερβερ για να μπω...παρατηρησα οτι δεν υπαρχει ο char που ειχα ...και οτι απο το database εχουν σβηστει..πηγα λοιπον να ξανα φτιαξω ....

και οταν παταγα creat  character μου βγαζει αυτο το errordlm71j.jpg

κατέβασε άλλο pack  :okey:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

afto pou s lene peta to pack kai tetoia min akous , an exeis source oti vlakia kai na pextike ola diorthwnonte  tha se voithisw egw  new ise tha se katatopisoume ligo oli perasame apo to stadio auto

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...