Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ναι. Αυτήν την στιγμή είμαι στο ψάξιμο για πρότζεκτ.. Αλλά τον σκεύτομαι Mid rate.. Αν και οι περισσότεροι μου προτείνανε Ertheia... Θα το σκευτώ σοβαρά να πάω σε εκείνο το client..

Δεν νομιζω να βρεις stable source για Ertheia. Οσο για hi5 mid-rate, γεμισε ο τοπος απο x20 Hi5 και απο x50. Ολοι με το ιδιο "unique" community board και μαλακιες.

Link to comment
Share on other sites

άψογα! Ετοιμάζουμε τρελή δουλίτσα Βαγγελάρα... :happyforever:

 

 

Ναι. αυτήν την στιγμή είμαι στο ψάξιμο για πρότζεκτ.. Αλλά τον σκεύτομαι Mid rate.. Αν και οι περισσότεροι μου προτείνανε Ertheia... Θα το σκευτώ σοβαρά να πάω σε εκείνο το client..

Ωραίος ρε... Καλή αρχή!

Ertheia ναι... Κάτι καινούριο.. Αν και δεν έχω δει καθόλου πως είναι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να βρεις stable source για Ertheia. Οσο για hi5 mid-rate, γεμισε ο τοπος απο x20 Hi5 και απο x50. Ολοι με το ιδιο "unique" community board και μαλακιες.

 

Κοίτα έτσι όπως το σκεύτομαι δεν θα έχει ο,τι έχουν οι mid-rate servers... ίσως προσθέσω μερικά armors/weapons που έχω βρει από εδώ.. Απλός πρέπει να τα πειράξω για να μην έχουμε θέμα unbalance.. Γιατί ειδικά τα custom stuff έχουν και τα αρνητικά τους δυστηχώς....

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα έτσι όπως το σκεύτομαι δεν θα έχει ο,τι έχουν οι mid-rate servers... ίσως προσθέσω μερικά armors/weapons που έχω βρει από εδώ.. Απλός πρέπει να τα πειράξω για να μην έχουμε θέμα unbalance.. Γιατί ειδικά τα custom stuff έχουν και τα αρνητικά τους δυστιχώς....

Για πιο λογο customs σε ΗI5, απο την στιγμη που εχεις 4 διαφορετικα Tier μετα τα S Grade;

Link to comment
Share on other sites

Για πιο λογο customs σε ΗI5, απο την στιγμη που εχεις 4 διαφορετικα Tier μετα τα S Grade;

 

Ίσως κάνω edit τα default S grade σε κάτι ποιό καλό. Ουτοσόστε να μην έχει τα απλά... Ξέρεις για να είναι κάπως διαφορετικός.. Απλός θα χρειαστώ μερικές γνώμες όσων αφορά τα rates... Έχω κάποια στο μυαλό μου αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος.

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο εντομεταξύ. Παρατηρώ το AIO Topic σου Βάγγο και δεν βλέπω τίποτα σε Η5... Μόνο Interlude hahahahaa What the hell!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάνω edit τα default S grade σε κάτι ποιό καλό. Ουτοσόστε να μην έχει τα απλά... Ξέρεις για να είναι κάπως διαφορετικός.. Απλός θα χρειαστώ μερικές γνώμες όσων αφορά τα rates... Έχω κάποια στο μυαλό μου αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος.

Δεν μου φαινετε καλη ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να βρεις stable source για Ertheia. Οσο για hi5 mid-rate, γεμισε ο τοπος απο x20 Hi5 και απο x50. Ολοι με το ιδιο "unique" community board και μαλακιες.

Ανοίγει πάλι νέο server o tales τον Μάρτιο...

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει πάλι νέο server o tales τον Μάρτιο...

 

Αυτός καμία ώρα θα φαλιρήσει και θα ψάχνεται....

Link to comment
Share on other sites

Αυτός καμία ώρα θα φαλιρήσει και θα ψάχνεται....

 Μπα ούτε καν βγάζει τρελά φράγκα από τα donations σε κάθε server =)

Link to comment
Share on other sites

 Μπα ούτε καν βγάζει τρελά φράγκα από τα donations σε κάθε server =)

 

Το περίμενα αυτό ρε. Αφού όσοι μπαίνουν κάθονται αφκ για να δείχνει ο σέρβερ γεμάτος, πλάκα μου κάνεις τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Το περίμενα αυτό ρε. Αφού όσοι μπαίνουν κάθονται αφκ για να δείχνει ο σέρβερ γεμάτος, πλάκα μου κάνεις τώρα;

Είχαμε ένα παιδί στο cp μας όταν έπαιζα που από την πρώτη μέρα που μπήκε έδωσε γύρω στα 250 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε ένα παιδί στο cp μας όταν έπαιζα που από την πρώτη μέρα που μπήκε έδωσε γύρω στα 250 ευρώ.

 

Και τι donate είχε κάνει? Αυτό να ακούσω να αρχίζω να κορο'ι'δεύω τώρα χαχα

Link to comment
Share on other sites

Και τι donate είχε κάνει? Αυτό να ακούσω να αρχίζω να κορο'ι'δεύω τώρα χαχα

Full S84(armor,weapon,jewels) και armor,weapon ήταν και full elements όπως και το όπλο +6 αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...