Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μετα απο σκληρη και βαναυση επιθεση απο τον Κυριο Sectone, αποφασισα να παρατησω τα 3D γραφικα για παντα. Με μεγαλη παρατηρητικοτητα, ευελιξια και προσμονη για τουτη τη στιγμη, o Sectone καταφερε να με κανει να νιωσω ασχημα για τα 23 προγραμματα που εκατσα και εμαθα. Δυστηχως δεν θα εχω ποτε τις γνωσεις που εχει στο photoshop, αλλωστε ποιος ξερει να αλλαζει blending mode και να δεινει πορτοκαλι αποχρωση στο φοντο μην λεμε μπουρδες,

ο Κυριος Sectone ειναι μοναδικος στο ειδος του.

 

Οχι βρε καλε μου δεν χρειαζεται τετοια επιθεση σε εμενα, να κ εγω που καθομουν και μαθαινα IO PFsource σε TP sub-προγραμματα για να κανω M-Building fields  και export σε vue για 3Data και μου εβγαλε τα γυαλια με αυτα που εκανες στο photoshop, δεν χρειαζοταν τοσο show -off .. ξερω ξερω εισαι απιστευτος στο photoshop και ζηλευω τα skills σου..  γιαυτο κ τωρα που θελω να βγαλω απο το μυαλο μου τα γραφικα κλπ και να γυρισω στο 0 μακαρι να ειχα τα skills σου.. για να παω στο 0 πιο γρηγορα :3 

 

ελα μην αρπαζεσαι σε βλεπω >.> ακινητος κλεφτη !

 

yUXxMO7.png

 

Τη φανταζομαι αυτη την εικονα με εναν ηχο να κραζει "RAGE QUIT"

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

giannaki eisai klasiki periptwsi gunekas

Μην τους ακους xdem μου συνεχισε εσυ ξερουμε ολοι ποσο απιστευτα δημιουργικος κ καλος developer εισαι και ας ανοιγεις 2 week server :'( μαζι σου ειμαστε !

 

CeNaf9k.png

 

Λογικη xdem: το εκανες εσυ κ απετυχε? Εισαι ΑΠΟΤΥΧΙΑ. Το εκανα εγω κ "απετυχ.." ψιτ δεν απετυχε απλα το σταματησα γιατι ηθελα να το κανω καλυτερο. Ηταν το σχεδιο απο την αρχη relax chill  ~Astrah.

 

(Hate expected in 3...2...1..)

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

malakies de 9a les, egw filos me ka9isterimenous den pianome. Oti ton eixa kana 2 mines skype na ton koroidevw kai na tou katevazw ta akatevata ka9e fora einai true story ala mexri ekei

Link to comment
Share on other sites

malakies de 9a les, egw filos me ka9isterimenous den pianome. Oti ton eixa kana 2 mines skype na ton koroidevw kai na tou katevazw ta akatevata ka9e fora einai true story ala mexri ekei

Εμενα αλλα μου ειπε.. αν ηταν ψεματα οκ αλλα εγω καταλαβα οτι ησασταν φιλαρακια 

 

Και μην αρπαζεσαι ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΩΡΕ. -.- 

 

Αντι να κατσεις να κανεις το κωδικα και εγω τα μοντελα και το unity και να κανουμε κανενα PC Game ολο αρπαζεσαι -.- OFFOFOF

Θα μπορουσαμε να ειχαμε κανει απο τα the best game στην Ελλαδα :3

 

Μπορουμε να κανουμε τετοιο στυλ σπιτι:

 

asSFPJb.jpg

 

ΑΛΛΑ σε multiplayer δηλαδη να πρεπει να κρυβεστε και οι 2 (storyline scary game που δεν υπαρχουν realistic). Και αμα πεθανει ο ενας η τον βρει το τερας η φαντασμα χανετε και οι 2.

Σκεψου σκηνικο :O να πρεπει να κανεις θορυβο για να φερεις το τερας πανω σου και να βγει πχ ο αλλος απο τη ντουλαπα :O epic ideas! 

 

Σε 2 λεπτα σου εχω μια ντουπαλα στα 22.000 polygon :3 με 3 bones >.<

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΙΜΕΝΩ PM

Κατσε να στειλω ενα print screen στη δικια σου να δουμε ποιος περιμενει τι  :-[

Link to comment
Share on other sites

Afti i ikona den exei kamia sxesi me game development, pre-rendered graphics einai kai sigoura sou pire panw apo 10 sec na rendareis to sigkekrimeno frame.

 

Stamata na apodiknieeis ka9e fora poso anideos eisai

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να στειλω ενα print screen στη δικια σου να δουμε ποιος περιμενει τι  :-[

ε μην αλλάζεις θέμα

Link to comment
Share on other sites

Afti i ikona den exei kamia sxesi me game development, pre-rendered graphics einai kai sigoura sou pire panw apo 10 sec na rendareis to sigkekrimeno frame.

 

Stamata na apodiknieeis ka9e fora poso anideos eisai

βασικα αμα το ειχες ψαξει λιγο θα ηξερες οτι αυτη η εικονα ειναι το: http://www.the-outline.com/portfolio/punity-pt-hallway-recreation/

aka PT που εγινε cancel και ειναι φτιαγμενο σε Unity και maya (100%). Οταν το εκοψε η εταιρια για χ-υ λογους και το απεσυρε, ενας 20χρονος μονος του εκατσε και εκανε το project απο την Αρχη και βγηκε τρομερο αποτελεσμα.]

 

Οποτε παλι αδικο εχεις.. Μπορεις να το κατεβασεις και να παιξεις λεγεται Punity (ετσι το εκανε μετονομασια αυτος που το εκανε recreate) ειναι 100 mb νομιζω? Τα γραφικα σε full screen θα σε τρομαξουν ξεπερνουν και το crysis 3. Κατεβασετο να παρεις ιδεα αμα θες.

 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

βασικα αμα το ειχες ψαξει λιγο θα ηξερες οτι αυτη η εικονα ειναι το: http://www.the-outline.com/portfolio/punity-pt-hallway-recreation/

aka PT που εγινε cancel και ειναι φτιαγμενο σε Unity και maya (100%). Οταν το εκοψε η εταιρια για χ-υ λογους και το απεσυρε, ενας 20χρονος μονος του εκατσε και εκανε το project απο την Αρχη και βγηκε τρομερο αποτελεσμα.]

 

Οποτε παλι αδικο εχεις..

 

wraios, mou dinxeis ikona alounou pou trexei me 5 fps sto Unity me 4 Titan X.

 

Proslamvanese

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

den

Link to comment
Share on other sites

ήρθε η ώρα να φάω παγωτάκι :gusta: :happyforever: :gusta: :happyforever: :gusta: :happyforever: :gusta: :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

wraios, mou dinxeis ikona alounou pou trexei me 5 fps sto Unity me 4 Titan X.

 

Proslamvanese

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

den

Για τιν ακριβεια.. το ετρεξα σε laptop i3 με 4 gb ram (δεν θα μιλησω για τη intel καρτα) και ετρεχε στα 50-60 frames. Τα αντικειμενα μεσα ειναι τοσο καλοσχεδιασμενα. Αλλα αυτο που παιζει ρολο ειναι τα materials αμα πετυχεις το IOR και το Normal και τo lighting πχ αμα ας πουμε χρησιμοποιεις Light Cache με 60 passes και κατσει καλα στο texture πανω (burn ομως οχι dynamic μιας κ ειναι στατικα obj) εχεις αποτελεσμα που μοιαζει οτι το obj ειναι για 300.000 pl ενω ειναι 2.000 ας πουμε. 

 

Also ολο το σπιτι του pt το κανω re-create σε maya σε 1 μερα με τα animation και τα lights δεν ειναι τραγικο. Θες να στο κανω TimeLapse? 

 

Παρε παραδειγμα το assassins creed unity, οι χαζοι που το κανανε χρησιμοποιησαν ασχημα mtl και high-p obj και οχι μονο φαινεται ποσο fake ειναι αλλα κολλαει κ ολας απο μονο του lol

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Για τιν ακριβεια.. το ετρεξα σε laptop i3 με 4 gb ram (δεν θα μιλησω για τη intel καρτα) και ετρεχε στα 50-60 frames. Τα αντικειμενα μεσα ειναι τοσο καλοσχεδιασμενα. Αλλα αυτο που παιζει ρολο ειναι τα materials αμα πετυχεις το IOR και το Normal και τo lighting πχ αμα ας πουμε χρησιμοποιεις Light Cache με 60 passes και κατσει καλα στο texture πανω (burn ομως οχι dynamic μιας κ ειναι στατικα obj) εχεις αποτελεσμα που μοιαζει οτι το obj ειναι για 300.000 pl ενω ειναι 2.000 ας πουμε. 

 

Also ολο το σπιτι του pt το κανω re-create σε maya σε 1 μερα με τα animation και τα lights δεν ειναι τραγικο. Θες να στο κανω TimeLapse? 

 

arxika prosexe mi skiseis to kalson apo ekei arxisame min alazeis 9ema

Link to comment
Share on other sites

arxika prosexe mi skiseis to kalson apo ekei arxisame min alazeis 9ema

Θυμαμαι που καποτε πηγες να μου μιλησεις σοβαρα και το γυρισα σε κατι αλλο και ειπες "οτι δεν ειστε ικανοι να μιλησετε σοβαρα". κανεις κατι παρομοιο. Σου μιλαω σοβαρα μαλλον το μυαλουδακι σου ειναι μονο για προγραμματισμο απο εκει κ περα σκαλωνει xdemako ? τα βρισκουμε σκουρα τι εγινε? Βλεπω αρχιζει και βγαινει καπνος απο το φουγαρο :(

 

αλλα is ok εσυ θα εισαι για παντα ο "millionare" οπως αποκαλεσες του maxcheaters που το μονο που κανει ειναι show off σε ενα παιχνιδι που κανει develop και ο vorfin με 2-3 tutorial.

Γεια σου Vorfin Num2, γραψε κατι τωρα που θα μου την πεις η θα με προσβαλεις για να σε αγνοησω και να παω να κοιμηθω.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...