Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Se peirakse toso pou enas forumitis se ekane rezili ?? esena pou douleueis stin ubisoft ?? 

feed me <3 σε παρακαλω μην σταματας να προσπαθεις να με θιξεις...

ζω απο σας... με κανεις πολυ happy <3

 

ρεζιλι? τι ειναι αυτο...? 

 

btw δωσε μου paypal σου να σου στειλω λεφτα να πας να φτιαξεις τα δοντακια σου <3

Link to comment
Share on other sites

beneis ignore list

Οχι καριολακι :) οτι και να κανεις, οπου και να πας, οσα παρακαλια και γλειψιμο να κανεις στους mod θα ειμαι η σκια σου :) 

Link to comment
Share on other sites

Οχι καριολακι :) οτι και να κανεις, οπου και να πας, οσα παρακαλια και γλειψιμο να κανεις στους mod θα ειμαι η σκια σου :)

Min kwlas san tin muga sta skata den exeis faei pote mpounidi sthn zwh sou ??

Perisotero me peirazei oti nomizeis oti tha katafereis kati me auto pou kaneis..

Edited by ๖ۣۜYoung ๖ۣۜthug
Link to comment
Share on other sites

file sovara sunexise to ... kai tha se kanw diasimo se olhn thn athina, exw administrator remote access sthn kedriki othoni tou metro.
kai den tha exw adiko ama to kanw  :D upologise tha eisai ekei mexru na kanoun format ta arxeia h mpoun sto spiti mou me paremvash eisagelea pou 9elei 40 meres..

Edited by ๖ۣۜYoung ๖ۣۜthug
Link to comment
Share on other sites

Καθεσαι και πιστευεις αυτο το πραγμα? Εχεις δει φατσα του? θα σου στειλω φωτο... να καταλαβεις με τι μιλας.

 

Μιλας με ατομο που δεν ξερει απο προγραμματισμο (οπως διαβασες και παραδεχτηκε και ο ιδιος) αλλα χακαρι ολο το fbi 

και μας εχει ολους με 1 ddos

 

θα σου πω απλα 2 πραγματα

 

1. 16 ετων

2. χοντρος

 

 

Τοτε να ας ξεχασουμε το φρυδι το αριστερο που σου λειπει,

το μαυρισμενο ματι, τα 10000 σπυρακια, τα μαυρισμενο ματια απο το pc

και ποσο παχυδερμο ησουν (χοντρομπαλας) 

 

αλλα τα δοντακια σου δεν τα ξεχναω.. εμετικος.

Τον ξερω καλύτερα απ όλους σας εδω μέσα τον Γιώργο. Όσο για το mod ξερω πως έγινες και γιατι έφυγες .

Link to comment
Share on other sites

Τον ξερω καλύτερα απ όλους σας εδω μέσα τον Γιώργο. Όσο για το mod ξερω πως έγινες και γιατι έφυγες .

Ο Grim νομίζω με ξέρει καλύτερα και ο dafu,γιατί έφυγα??Πώς ξέρεις ενώ δεν ξέρω εγώ??

Link to comment
Share on other sites

Ο grim aka mace ? έννοια σου και ξερω εγώ δεν ήσουν καν mod gold ήσουν για κάποιες μέρες . Γνωρίζω απο πρώτο χέρι ολο το story . Απορώ όμως ποιος σου έκανε unban το account αυτο .

Link to comment
Share on other sites

Ο grim aka mace ? έννοια σου και ξερω εγώ δεν ήσουν καν mod gold ήσουν για κάποιες μέρες . Γνωρίζω απο πρώτο χέρι ολο το story . Απορώ όμως ποιος σου έκανε unban το account αυτο .

Ναι , γιατί ο gregor τι ήταν ?? εγώ δεν θυμάμαι καλά το story άμα μπορείς να μου το θυμίσεις , εγώ ξέρω ότι μόλις έγινα gold όλοι κλαίγανε και αναγκάστηκε ο maxtor να με βγάλει. Το account αυτό το έχω χρόνια αλλά δεν το χρησιμοποιούσα δεν είχε ban ποτέ απλά δεν θυμόμουν τον κωδικό και με βοήθησε ο maxtor να το ανακτήσω ( μου είπε σε ποιό  email το είχα κάνει register).

Βλέπω πολύ hate στο mxc btw ακόμα και τώρα , φαντάσου όταν μου είχατε βγάλει το ban στο infamousbytes πιστεύω θυμάσαι το σκηνικό γιατί είχα ζητήσει από εσένα να μιλήσεις στον maxtor με κάνει add ο άλλος στο skype και μου λέει τώρα θα δεις θα φας Ban σε 5 λεπτά.Τι έκανε πήγε και είπε στον maxtor ότι τον βρίζω πίσω από την πλάτη του.ΟΚ

Τουλάχιστον προσπαθώ να καταλάβω ποιοι είναι σοβαροί εδώ μέσα μπας και κάνουμε κάποια σοβαρή συζήτηση χωρίς flames και hate.

Link to comment
Share on other sites

Δεν.. δεν βγαζει νοημα η κωλοπροταση σου...

σε βαρεσε ο ηλιος απο το μπαν? Δηλαδη οταν τρως μπαν σε βαραει ηλιος?

Η οταν σε βαραει ο ηλιος τρως μπαν? WTF wrong with ya?

κλαιω

 

Το θέμα μου είναι ότι ο άνθρωπος είχε ρωτήσει κάτι και όλοι εσείς το γυρίσατε αλλού.

 

Θύμισε μου name που είχες όταν ήσουν mod?

Ο Γιωργος mod? αχαχαχαχ μαλλον στον υπνο του το ειδε

 

Επισης ποσες μερες εφαγα τσατ μπαν; -_-

Link to comment
Share on other sites

Ο grim aka mace ? έννοια σου και ξερω εγώ δεν ήσουν καν mod gold ήσουν για κάποιες μέρες . Γνωρίζω απο πρώτο χέρι ολο το story . Απορώ όμως ποιος σου έκανε unban το account αυτο .

Μην σε ξαναδω να γραψεις σε αυτο το παιδακι.. last warning...  θα χωρισουμε για παντα :'(

επειδη μαλωσαμε 1-2-10-50-701 φορες λογο του xdem δεν σημαινει οτι μπορεις να μιλας σε ολους >.>

ακομη ζηλευω <.<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock