Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πούτσα μου

mod θα μου βγαλεις το chat ban Ω μεγαλε βασιλια βατραχε?

 

Εχω φαει τοσα chat ban που μου εχουνε βγαλει κ τραγουδι :'(

 

αν το εχασες χτες που το ποσταρα

 

Edited by Τζίμης Πανούσης
Link to comment
Share on other sites

mod θα μου βγαλεις το chat ban Ω μεγαλε βασιλια βατραχε?

 

Εχω φαει τοσα chat ban που μου εχουνε βγαλει κ τραγουδι :'(

 

αν το εχασες χτες που το ποσταρα

 

Είχα φάει ban όταν με είχαν κάνει gold επειδή έπεφτε meister trolle. Αν μπω gmod μπορεί να μην έχετε φορουμ αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα φάει ban όταν με είχαν κάνει gold επειδή έπεφτε meister trolle. Αν μπω gmod μπορεί να μην έχετε φορουμ αύριο.

Καλά τότε με το gold είχες αδικηθεί από τα πουστράκια τους κλαψιάρηδες, τους πονούσε που ήσουν δίκαιος.

Link to comment
Share on other sites

Να ορίστε τέτοιον gmod θέλετε, στα αρχίδια του όλα.

Ε όχι θα κάθομαι να ασχολούμαι σοβαρά με τέτοιο φορουμ. Λες και με πληρώνει ο μαξτορ. Απορώ αυτοί που το κάνουν, το κάνουν για τον εαυτό τους;

Τώρα που το σκέφτομαι και να με πλήρωναν δεν το έκανα. Εδώ ο μαξτορ παρακαλούσε τον βάζελο να μπει gmod, φαντάσου σε τι κατάσταση ήταν.

Link to comment
Share on other sites

α και επειδη χτες ρωτησε τι ειναι τα gifakia 

voila να μαθαινεις

 

http://www.maxcheaters.com/topic/203105-collection-of-gifs/

Link to comment
Share on other sites

Καλά τότε με το gold είχες αδικηθεί από τα πουστράκια τους κλαψιάρηδες, τους πονούσε που ήσουν δίκαιος.

Πήγαινα κι έγραφα ~ToPiC LoCkEd~

 

και πόσταρα από κάτω διάφορες φωτο με λουκέτα και κλειδαριές, μετά τρέχανε όλοι οι ρουμάνοι στο report section και με κράζανε και τους έκανα dekarma και ξανά lock με τον ίδιο τρόπο.

Μετά με έκαναν demote και πήγαινα στο VIP section κι έκανα lock random topics πάλι με ~topic lockeD~ ή έγραφα "εδώ μπορώ να κάνω lock" AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

Mετά με έκαναν ban και σε κάνα μισάωρο μου το 'βγαζε ο noble :)))))

Edited by Dask
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινα κι έγραφα ~ToPiC LoCkEd~

 

και πόσταρα από κάτω διάφορες φωτο με λουκέτα και κλειδαριές, μετά τρέχανε όλοι οι ρουμάνοι στο report section και με κράζανε και τους έκανα dekarma και ξανά lock με τον ίδιο τρόπο.

Μετά με έκαναν demote και πήγαινα στο VIP section κι έκανα lock random topics πάλι με ~topic lockeD~ ή έγραφα "εδώ μπορώ να κάνω lock" AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

Mετά με έκαναν ban και σε κάνα μισάωρο μου το 'βγαζε ο noble :)))))

αχαχα αυτο το εκανα εγω σε καθε topic εγραφα LOCKED και εβαζα transparent lock rofl

 

Για ολα φταιει ο Justice, αν κ ειναι γλυκας παναθεματον -.- Δεν μπορω καν να τον σπαμμαρω σε private τωρα... πφφ ξενερωνω.. κατσε να φυγει το CB και θα του κανω ddos στο private

Edited by Τζίμης Πανούσης
Link to comment
Share on other sites

αχαχα αυτο το εκανα εγω σε καθε topic εγραφα LOCKED και εβαζα transparent lock rofl

0xa0ax0ax0xa00ax0xastarxidiam0xa0xa0ax0ax00xa0ax

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινα κι έγραφα ~ToPiC LoCkEd~

 

και πόσταρα από κάτω διάφορες φωτο με λουκέτα και κλειδαριές, μετά τρέχανε όλοι οι ρουμάνοι στο report section και με κράζανε και τους έκανα dekarma και ξανά lock με τον ίδιο τρόπο.

Μετά με έκαναν demote και πήγαινα στο VIP section κι έκανα lock random topics πάλι με ~topic lockeD~ ή έγραφα "εδώ μπορώ να κάνω lock" AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

Mετά με έκαναν ban και σε κάνα μισάωρο μου το 'βγαζε ο noble :)))))

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ACTIONS ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΑ

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ACTIONS ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΑ

Ήταν ναι αλλά γινόταν mad κι έπρεπε κάτι να γίνει για να σταματήσουν να κλαίνε.

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να ημουν εγω gmod να δεις πως φευγουν ατομα σαν τον Universe απο εδω μεσα σε 2 λεπτακια.

 

Graphic mod που δεν ξερει να χειριστει photoshop γυριζει και λεει στο noble κανε access ban ειναι της πουτσας designer που αν τον ρωτησω τι ειναι τα bits και τα bytes θα μου πει αλυσιδα ιντερνετ καφε.

 

Μετα θα εδινα αδεια στο mevsyou γιατι τον λυπαμαι με τοσο σπαμ που του εχω ριξει  και θα εκανα το μωρο μου (justouli) admin :$

Edited by Τζίμης Πανούσης
Link to comment
Share on other sites

Ήταν ναι αλλά γινόταν mad κι έπρεπε κάτι να γίνει για να σταματήσουν να κλαίνε.

Ωραίες εποχές ρε μαλάκα, εγώ ήμουν l2mod τότε :')

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να ημουν εγω gmod να δεις πως φευγουν ατομα σαν τον Universe απο εδω μεσα σε 2 λεπτακια.

 

Graphic mod που δεν ξερει να χειριστει photoshop γυριζει και λεει στο noble κανε access ban ειναι της πουτσας designer που αν τον ρωτησω τι ειναι τα bits και τα bytes θα μου πει αλυσιδα ιντερνετ καφε

Ασχολείσαι σοβαρά με mxc to 2016, ποιος είναι mod και ποιος κάνει τι, ποιος είναι καλύερος χακερ και ποιος έχει παραπάνω καρμα. Δε ξέρω καν ποιος είσαι αλλά έχεις καρκίνο που δεν θεραπεύεται. Δε βλέπεις πως είναι αυτό το γαμημένο φορουμ, τι κάθεσαι κι ασχολείσαι; Τι περιμένεις; Να γίνεις mod και τι, να φάει ban o universe και τι; Τι ακριβώς περιμένετε από το mxc γαμημένοι ανάπηροι. Αν θέλετε να ασχολείστε βρείτε κανένα σοβαρό tech community όχι το mxc που το κάθε 10χρονο με ένα booter των 15ευρω είναι χάκερ και οι mods νομίζουν ότι επιτελούν έργο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock