Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Actually, όταν χρειάζεται. Which means, τις περισσότερες φορές όταν γεμίζει η σελίδα με κάμποσα reply ή αλλάζει.

Το κάνω γιατί το κινητό που 'χω τώρα έχει παλιώσει και έχω κατά νου να το αλλάξω. 

Πόσο μάλλον τα τελευταία χρόνια που εταιρίες και προϊόντα βγαίνουν απ' το πουθενά, το να επιλέξεις ένα κινητό αποτελεί μια σχετικά δύσκολη επιλογή.

Και μ' αυτό το τρόπο, θέλω να ακούσω και μια δεύτερη γνώμη, είτε αυτή έχει να κάνει με την εταιρία και ανταγωνίστριες της, είτε τα προϊόντα που παράγονται.

Να κοιτάξεις αυτό που "γεμίζει" τα δικά σου θέλω, και όχι αυτό που θα προτείνει ένας άλλος.

Ο καθένας πιστεύω, έχει διαφορετικό τρόπο να χειρίζεται το κινητό του!

Δόξα τον θεό, με το Ίντερνετ πλέον, και μπορείς να βρεις παντού μία γνώμη για το οτιδήποτε θέλεις... Είμαι σίγουρος πως άμα κοιτάξεις τα χαρακτηριστικά του αντικειμένου που θες, θα καταλάβεις την κάθε απόδοση που θα σου προσφέρει, και μπορείς να κρίνεις!

 

Δεν είναι κακό βέβαια μία δεύτερη γνώμη, αλλά σου όπως σου είπα, ο καθένας έχει διαφορετικό τρόπο χειρισμού.

 

Καλησπέρες αλάνια..

 

Λαοί ενταντίον λαών, συμμαχίες χωρών.

συντριβή των αδύναμων κυριαρχία των δυνατών,

άμεσος στόχος ο αποδεκατισμός των φτωχών,

παντού φόβος απ΄τους κρότους των βομβαρδισμών

φρικτό παρόν, θυμίζει ταινίες που μας δείχναν στο παρελθόν,

ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑ ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΓΑΜΕ ΠΟΠ-ΚΟΡΝ.

Edited by Baggoss
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κοιτάς και τα Lenovo που έχουν καλά χαρακτηριστικά και είναι πιο οικονομικά?!

Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα να πάρεις ένα μεταχειρισμένο iPhone που αναφέρεις πολύ πιο οικονομικά από την αρχική του τιμή, αφού πρώτα το εξετάσεις. Δύσκολα να σου βγάλει κάποιο πρόβλημα μετά.

 

Εγώ απλώς σου αναφέρω εναλλακτικές. ;)

Yeah. Δεν έχω πρόβλημα. Εφόσον υπάρχει τόσο μεγάλη ποικιλία προϊόντων mid range phone εκεί έξω, με τόσα που βλέπω και ακούω, μου είναι δύσκολο να μπορώ να διακρίνω τι από αυτά μπορεί να μου αποφέρει το καλύτερο δυνατό σε σχέση με την τιμή, εγγύηση, τελικό προϊόν και τα λοιπά. Το point μου, είναι ότι δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου, εκτός της περίπτωσης που αναφέρω. Γι αυτό και postάρω εδώ το σκεπτικό μου, όσο αναφορά το θέμα αγοράς κινητής smartphone συσκευής. Από εκεί και πέρα, οποιαδήποτε πρόταση γίνει, είναι δεκτή τουλάχιστον να ακουστεί και από εκεί και πέρα την τελική απόφαση θα την πάρω εγώ.

 

Να κοιτάξεις αυτό που "γεμίζει" τα δικά σου θέλω, και όχι αυτό που θα προτείνει ένας άλλος.

Ο καθένας πιστεύω, έχει διαφορετικό τρόπο να χειρίζεται το κινητό του!

Δόξα τον θεό, με το Ίντερνετ πλέον, και μπορείς να βρεις παντού μία γνώμη για το οτιδήποτε θέλεις...

Είμαι σίγουρος πως άμα κοιτάξεις τα χαρακτηριστικά του αντικειμένου που θες, θα καταλάβεις την κάθε απόδοση που θα σου προσφέρει, και μπορείς να κρίνεις!

 

Δεν είναι κακό βέβαια μία δεύτερη γνώμη, αλλά σου όπως σου είπα, ο καθένας έχει διαφορετικό τρόπο χειρισμού.

Δεν θα με έλεγα και enthousiast του χώρου. Σίγουρα κάποιες βασικές λειτουργίες, θέλω να τις τρέχει χωρίς κάποιο ιδιαίτερο "κόλλημα". Τώρα από εκεί και πέρα, εάν μέσα σε αυτό το ποσό που μπορώ να διαθέσω, η συσκευή μπορεί και υποστηρίζει χωρίς κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα κάποιο παιχνίδι ή multi threading δεν θα με χάλαγε.

Μα, ο λόγος που postάρω τη συγκεκριμένη παράθεση είναι για να ακούσω διάφορες κριτικές είτε για το συγκεκριμένο κινητό, είτε για την εταιρία που το παράγει είτει για το site και την παραλαβή του κινητού χωρίς κάποιου είδους αντιξοότητα. Μπορεί η δική μου οπτική που βλέπω τα πράγματα να είναι αυτή που είναι, αλλά δεν παύει να σημαίνει πως μια δεύτερη γνώμη είναι μη απαραίτητη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες....

 

(τα lenovo εχουν θεμα με το ακουστικο τους (καποια απο αυτα) και εχουν θεμα με το deep sleep...)

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν είναι να κυνηγήσουν τον πιτσιρικά χωρίς δίπλωμα, θα το κάνουν.

Εδώ κοιτούσανε με το σκατό στη κάλτσα..

 

<<Το πολυτελές όχημα με τις γαλλικές πινακίδες, στο οποίο πιθανότατα επέβαιναν άτομα αραβικής καταγωγής, εντοπίστηκε κάποια στιγμή στην Εγνατία οδό, στη συνέχεια στην Ασπροβάλτα, μέχρι που έφτασε έξω από τη Θεσσαλονίκη και οι επιβάτες της το εγκατέλειψαν.>>

http://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=7&ct=1&artid=222603

<<Μάλιστα, για αρκετές μέρες το συγκεκριμένο αυτοκίνητο παρακολουθούνταν από αστυνομικούς, ωστόσο τελικά δεν παρουσιάστηκε κανείς.>>

 

<<Οι ελληνικές αρχές, μόλις εντοπίσουν κάποιο ύποπτο όχημα, το θέτουν υπό παρακολούθηση με στόχο να δουν πού θα κατευθυνθεί, τι δρομολόγιο θα ακολουθήσει και εάν τα άτομα που επιβαίνουν σε αυτό θα πραγματοποιήσουν τυχόν επαφές κατά τη διάρκεια της διαδρομής τους μέσα από την Ελλάδα.>>

Κοιμηθείτε ήσυχα τώρα. Οι ελληνικές αρχές αφού βέβαια περάσει το ύποπτο όχημα από τα σύνορα, θα το θέτουν υπό παρακολούθηση!!!!

 

Εδώ οι ελληνικές αρχές, με 22 αστυνομικούς, ομάδα ΟΠΚΕ και έναν αστυνομικό σκύλο, μετά από 35 ελέγχους, βρήκαν το κλεμμένο πιεστικό ποτίσματος και τα 14 περιστέρια...

Στους τζιχανιστές θα κολλήσουν?

 

Edited by Baggoss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...