Jump to content

[GR] Xronia Polla XxRxX!


IiIScreamIiI

Recommended Posts

TheruLLeZ katse na milisoume etC xalara...

 

Apla pes m 1 pragma mono...

 

Pes m enan LOGO p ekaneS REPLY auto to chat log...

 

Mn mou peis oti sou ti diNoun oi deiloi......

Dn mporeis na koimi8eis to vradi e ? Epeidi ksanagurise...

 

Plz pes m eNAn LOGO .. p kse8apses ta gene8lia k postares to chat log.

enan mono.. sovaro logo...

 

Ti na kanoume file xxrxx , ta filarakia sou theloun na pw oli tin alitheia sorry ;)

 

Loipon o XxRxX aka IiIScreamIiI , benei me to account kai kanei post se alla topic px ston server tou filou tou , basika tou paliou tou filou  , kai leei pragmata pou mionoun ton server tou -JPG- AKA l2lover , episis ekane auto to topic gia na dei an ontws yparxoun atoma p ton stirizoun akoma , kai opws blepw ypraxoun pou einai oi klasikoi idioi pou den me pane katholou . Mafia_007 aka vent00za , k4rmarrows aka roben ton daswn , kai polloi alloi p borei na kanoun post . episis den GOUSTARW na leei tin mia oti misei to forum kai oti to team einai gamiseta , kai meta na benei o idios sto team . kai prosopika oute thelw na bgei apo to team oute tpt , alla afou to ftasate os edw prepei na ta pw ola . episis pragmata den mou kegete karfaki na bw sto team . me ta perisotera atoma apo to team milaw sto msn . episis kapote eimouna dev tou xxrxx , kai den me ypostirize pote borw na sas brw kai ena topic ( elege oti den prepei na kleboume tin douleia ton allon ktlp , enw o idios elege psemata kai den itane dikaios pote ) , oso gia sena mafia , pragmatika den me endiaferei ti les , opote adika grafeis . Gia sena k4rma kane oti thes .

 

 

 

opws thes na s milame me sabasmo to idio tha kaneis kai esy se emena k4rma

Link to comment
Share on other sites

Ti na kanoume file xxrxx , ta filarakia sou theloun na pw oli tin alitheia sorry ;)

 

Loipon o XxRxX aka IiIScreamIiI , benei me to account kai kanei post se alla topic px ston server tou filou tou , basika tou paliou tou filou  , kai leei pragmata pou mionoun ton server tou -JPG- AKA l2lover , episis ekane auto to topic gia na dei an ontws yparxoun atoma p ton stirizoun akoma , kai opws blepw ypraxoun pou einai oi klasikoi idioi pou den me pane katholou . Mafia_007 aka vent00za , k4rmarrows aka roben ton daswn , kai polloi alloi p borei na kanoun post . episis den GOUSTARW na leei tin mia oti misei to forum kai oti to team einai gamiseta , kai meta na benei o idios sto team . kai prosopika oute thelw na bgei apo to team oute tpt , alla afou to ftasate os edw prepei na ta pw ola . episis pragmata den mou kegete karfaki na bw sto team . me ta perisotera atoma apo to team milaw sto msn . episis kapote eimouna dev tou xxrxx , kai den me ypostirize pote borw na sas brw kai ena topic ( elege oti den prepei na kleboume tin douleia ton allon ktlp , enw o idios elege psemata kai den itane dikaios pote ) , oso gia sena mafia , pragmatika den me endiaferei ti les , opote adika grafeis . Gia sena k4rma kane oti thes .

 

 

 

opws thes na s milame me sabasmo to idio tha kaneis kai esy se emena k4rma

 

esy kegese gia mas giauto ta arxinas , k egw mporw na s pw oti elege o xxrxx alla pragmatika tin parti m skeftome , xesmenous tous exw ollous ektos apo merika atoma! tous pragmatika filous!! saxlamares

Link to comment
Share on other sites

a kaigomai kiolas ? kk exeis dikio .

 

auta pou mou ekanes me ta pseftika msgs , na bgw apo to team .... double box eixes k postares? kai alla posa topics pou les blakeies gia allous ..??? sou eipa gt ta kaneis kai oute apanthsh den pira. ... etc for fun e?

Link to comment
Share on other sites

Ti na kanoume file xxrxx , ta filarakia sou theloun na pw oli tin alitheia sorry ;)

 

Loipon o XxRxX aka IiIScreamIiI , benei me to account kai kanei post se alla topic px ston server tou filou tou , basika tou paliou tou filou  , kai leei pragmata pou mionoun ton server tou -JPG- AKA l2lover , episis ekane auto to topic gia na dei an ontws yparxoun atoma p ton stirizoun akoma , kai opws blepw ypraxoun pou einai oi klasikoi idioi pou den me pane katholou . Mafia_007 aka vent00za , k4rmarrows aka roben ton daswn , kai polloi alloi p borei na kanoun post . episis den GOUSTARW na leei tin mia oti misei to forum kai oti to team einai gamiseta , kai meta na benei o idios sto team . kai prosopika oute thelw na bgei apo to team oute tpt , alla afou to ftasate os edw prepei na ta pw ola . episis pragmata den mou kegete karfaki na bw sto team . me ta perisotera atoma apo to team milaw sto msn . episis kapote eimouna dev tou xxrxx , kai den me ypostirize pote borw na sas brw kai ena topic ( elege oti den prepei na kleboume tin douleia ton allon ktlp , enw o idios elege psemata kai den itane dikaios pote ) , oso gia sena mafia , pragmatika den me endiaferei ti les , opote adika grafeis . Gia sena k4rma kane oti thes .

 

 

 

opws thes na s milame me sabasmo to idio tha kaneis kai esy se emena k4rma

 

Hm..Prwton dn eimai o IiIScreamIiI, (mporei kapoios na check tis IP)

Deuteron wraios eisai re, apo tin arxi imoun o monos pou se uperastizomoun se auto to forum kai pisteua oti eisai kalo paidi, alla telika @@....Anyway dn thelw na to sunexisw, kai oson afora ton JPG, eimaste filoi 3 xronia, ekeinos edw kai kapoious mines dn m milaei alla kai pali dn se afora ti tha kanw me ton Filo mou kai me ton kathe filo mou. An theleis na kaneis wars oxi edw kai oxi me mena pou apo tin arxi se stiriza...Omws prepei na paradextw oti o IiIScreamIiI einai apo to server mou....Dn kserw to logo pou postare auto gia to topic tou L2NJoy kai dn me afora sto katw katw

Link to comment
Share on other sites

Alli ore3i den exw me esena tha asxoloume e ? re filarako katse diladi pws tin exeis dei ? sakis roubas ? niazomaste oli gia tin parti sou ? opws xestikes esy gia tous allous ?

xesmenous tous exw ollous

 

etsi xezomai kai egw gia sena akoma na to katalabeis ? oso gia ta pseftika pm den nomizw ;) allos kanei pisoplaties ;)

Link to comment
Share on other sites

As arxisoume  ;D

 

Filaraki egw me tn xxrxx ? Rwta tn idio kalutera....

Dn upostirizw kanenaN... Tn ali8eia lew...

 

Katarin auto to forum exei gemisei klikes...  o ka8enas koitaei tn party t k mono....

 

Sevasmo ?! Milas esy gia sevasmo therulleZ  p  paizei na exeis ta pio polla flame war tou forum ?!

Egw mia xara irema milaw... Ti eiPa ? Saura ? gataki ? Tn ali8eia eipa... ZWA.. etC me fenete oti eiste..

gia na kaneis ka8e treis  k ligo... kainourgio flame war...

 

 

Oso gia to Roben ton dason iksera oti eisai asteios ala oxi k etC ax0ax0 :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alli ore3i den exw me esena tha asxoloume e ? re filarako katse diladi pws tin exeis dei ? sakis roubas ? niazomaste oli gia tin parti sou ? opws xestikes esy gia tous allous ?

etsi xezomai kai egw gia sena akoma na to katalabeis ? oso gia ta pseftika pm den nomizw ;) allos kanei pisoplaties ;)

 

thes to topic me ta pms pou egrafes enw den pira oute 1 pm ?

 

etsi xezomai kai egw gia sena akoma na to katalabeis ?

 

lew k egw ti bromaei!!!!! pouffff ;)

Link to comment
Share on other sites

Hm..Prwton dn eimai o IiIScreamIiI, (mporei kapoios na check tis IP)

Deuteron wraios eisai re, apo tin arxi imoun o monos pou se uperastizomoun se auto to forum kai pisteua oti eisai kalo paidi, alla telika @@....Anyway dn thelw na to sunexisw, kai oson afora ton JPG, eimaste filoi 3 xronia, ekeinos edw kai kapoious mines dn m milaei alla kai pali dn se afora ti tha kanw me ton Filo mou kai me ton kathe filo mou. An theleis na kaneis wars oxi edw kai oxi me mena pou apo tin arxi se stiriza...Omws prepei na paradextw oti o IiIScreamIiI einai apo to server mou....Dn kserw to logo pou postare auto gia to topic tou L2NJoy kai dn me afora sto katw katw

 

kk o scream einai o mr.symptwsi , m les sto msn oti einai filos sou , twra m les oti einai enas aplos player ston server sou , apo auto to @xidi opws eipes oti eimai , zitages help .\

 

 

k4rma , zwo kai saura den tha me les emena , gt an arxisw kai egw na lew tha les , axx arxizw ban ban ban ban . to roben to daswn to eixa dei kapou sto maxcheater ara den eimai o monos p se lew etsi ^^

Link to comment
Share on other sites

kk o scream einai o mr.symptwsi , m les sto msn oti einai filos sou , twra m les oti einai enas aplos player ston server sou , apo auto to @xidi opws eipes oti eimai , zitages help .

 

eime filos tou darkrage!!@#!! eime o god!! Aaaa

Link to comment
Share on other sites

pali blakia eipes . atopo kai asxeto ;)

 

eimai o Mr.Java y0 y0 eimai g0d

 

egw tin eipa i esy ? opou milagame gia kati ebazes mesa ton darkrage ton theo !!x0axax

 

poios mr java? kserw java k den to ksera? y0y0

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα ο καθε μαλακας γινεται μελος για να γινει μελος της ομαδας του MaxCheaters? Αν νομιζεται ετσι κανατε μεγαλο λαθος!

Link to comment
Share on other sites

k4rma , zwo kai saura den tha me les emena , gt an arxisw kai egw na lew tha les , axx arxizw ban ban ban ban . to roben to daswn to eixa dei kapou sto maxcheater ara den eimai o monos p se lew etsi ^^

 

Ti na arxiseis ? Ekanes to la8os idi k ekanes k allo flame war.. Dn 8a exoume emeis tis psolis sou ton xaba edw mesa ... K 8umisou to allo p eipa.. OSA ACCOUNTS K AN KANETE PALI IDIOI 8A MEINETE......

 

Kairos na isixasei to forum apo tis mlkies s.. ENOUGHHHH!!!

 

User TheRullez Banned.

 

 

MI TO KANEI ... KANEIS UNLOCK.. TELOS.

 

<<TopiC LoCkeD>>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...