Jump to content
  • 0

Απορια Για 64Bit Pc


Seirios

Question

Καλησπερα σε ολους,εχω βρει απο τον revenger πως θα φτιαξω εναν server L2,τα γραφει πολυ αναλιτικα αλα δεν γραφει τα πρωτα προγραματα οπως jdk κ.α σε τι bit να τα κατεβασω,ειμαι καινουριος εντελος δεν εχω φτιαξει ποτε μου server και θελω να κανω εναν Hi5 απο αγαπη για το παιχνιδι αυτο.μπορει να μου λυσει καποιος την απορια αυτη; ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1) Η γραφε Ελληνικα ή μην γραφεις καθολου ελεος...  αναλιτικα?προγραματα?εντελος?ευχαρηστω?καινουριος? 

2) Απο αγαπη για το παιχνιδι? Θα ελεγα πλεον κανετε 15.000 σερβερ την μερα οπου ο καθενας διαρκει το max 4-5 ωρες και πλεον ολοι κανουν σερβερ για να χαρουν με το 36554 enchanted weapon & gm speed4

3) Αυτα ειναι βιντεο που εχω φτιαξει εγω με ολα τα προγραμματα μεσα jdk - sql - server - eclipse τα παντα

 

 

 

part 1 of 3 

Edited by WolfGiaS3na
Link to comment
Share on other sites

  • 0

WolfGiaS3na  και πρεπει να μηλας ετσι;σημαζεψου,το οτι δεν ξερω ορθογραφια δεν σημενει οτι σου δινει το δικαιομα να μηλας ετσι για την παρτη μου,μηλα ομορφα λοιπον,στα τετια μου τι κανουν οι υπολιποι,δεν ειμαστε ολοι το ιδιο

 

DAMN^Devlin ευχαριστω πολυ για την απαντιση σου

Edited by Seirios
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Χαλαρά ο καθένας είναι στο δικό του κόσμο εδώ μέσα συχνό το φαινόμενο μη τα παίρνεις όλα στα σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

WolfGiaS3na  και πρεπει να μηλας ετσι;σημαζεψου,το οτι δεν ξερω ορθογραφια δεν σημενει οτι σου δινει το δικαιομα να μηλας ετσι για την παρτη μου,μηλα ομορφα λοιπον,στα τετια μου τι κανουν οι υπολιποι,δεν ειμαστε ολοι το ιδιο

 

DAMN^Devlin ευχαριστω πολυ για την απαντιση σου

Ναι επειδη σου ειπαμε να γραφεις σωστα Ελληνικα και επιτελους το title σου δεν εχει σχεση με το post σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Universe εχεις δικιο,δεν εχουμαι που να ξεσπασουμε και ξεσπαμε εδω.

 

WolfGiaS3na  συγγνωμη που δεν ξερω να γραφω σωστα  ελληνικα κ Μπαμπινιοτη

τελος παντων,ευχαριστω για τις οδυγιες σας

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock