Jump to content

[Gr]Συμφωνείτε Με Την Ποινική Δίωξη Στην Χρυσή Αυγή?


Kràtos

Συμφωνείτε με την ποινική δίωξη στην χρυσή αυγή?   

80 members have voted

  1. 1. Συμφωνείτε με την ποινική δίωξη στην χρυσή αυγή?

    • Ναι Συμφωνω
    • Όχι δεν Συμφωνω
    • Δεν με απασχολει αυτό το θέμα


Recommended Posts

Leo na pao gia merokamato simera na paro 50e na katatheso is varos tis XA pos imouna mellos.....

kalo idea

Link to comment
Share on other sites

Για τα ευρήματα στο σπίτι του Παππά σας έκοψε η γατούλα τη μεγάλη γλώσσα; Κάτι κάδρα του Χίτλερ, κάτι ναζιστικές σημαίες, ο "δεν είμαι νεοναζί, είμαι έλλην εθνικιστής".

Link to comment
Share on other sites

Για τα ευρήματα στο σπίτι του Παππά σας έκοψε η γατούλα τη μεγάλη γλώσσα; Κάτι κάδρα του Χίτλερ, κάτι ναζιστικές σημαίες, ο "δεν είμαι νεοναζί, είμαι έλλην εθνικιστής".

που τα διάβασες αυτά πάλι ? σε κάνα μη προπαγανδιστίκο blog που ανέφεραν το πλαστικό αεροβόλο σαν m16 ?

εμετικοί δημοσιογράφοι 

Link to comment
Share on other sites

που τα διάβασες αυτά πάλι ? σε κάνα μη προπαγανδιστίκο blog που ανέφεραν το πλαστικό αεροβόλο σαν m16 ?

εμετικοί δημοσιογράφοι 

Ανακοίνωση της ΕΛ.ΑΣ ήταν και αυτή θα προπαγανδίζει ρε γαμώτο. Πραγματικά το απολαμβάνω να σας βλέπω να υπερασπίζεστε με νύχια και με δόντια κάτι που και οι ίδιοι ξέρετε ότι βρωμάει σκατίλα από τα 2 χιλιόμετρα.

Edited by Nikoloudos7
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάποια στιγμή θα ήθελα να μου πείτε για ποιο λόγο τους υπερασπίζεστε τόσο σθεναρά. Το ότι το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ είναι και αυτοί εγκληματίες δεν είναι δικαιολογία, γιατί και εγώ το πιστεύω αλλά και πάλι δε τους υπερασπίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

M16%20with%20cartridge%20ejection.jpg

 

 

 

Exei kai fortistei....Den fantazese ti kanei ama to valeis stin mpriza...Den den...

ta kranoi kai ta ropala me tis ellinhkes shmaies pou ta pas? 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μαλάκες ό,τι και να λέτε αυτοί καλοπερνάνε στη ΓΑΔΑ, ο Παππάς μπλογκάρει, ο Κασιδιάρης γράφει στο fb. Αν ήμουν εγώ ή εσείς το πολύ πολύ να μας πετούσαν κανένα πιάτο προχθεσινό φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάποια στιγμή θα ήθελα να μου πείτε για ποιο λόγο τους υπερασπίζεστε τόσο σθεναρά. Το ότι το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ είναι και αυτοί εγκληματίες δεν είναι δικαιολογία, γιατί και εγώ το πιστεύω αλλά και πάλι δε τους υπερασπίζομαι.

 

Gia autin tin poutana tin stoli...Giati agapao tin patrida mou....

 

hy56.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gia autin tin poutana tin stoli...Giati agapao tin patrida mou....

 

hy56.jpg

Πες μου ότι πήγες afk για να μου τη βγάλεις φώτο! Ντάξει το να υπερασπίζεσαι νεοναζί δεν είναι τόσο υπέρ της πατρίδας σου αλλά όπως νομίζεις τι να σου πω..

Link to comment
Share on other sites

Thelw hremi sizitisi mpravo apla min to gamisete to topic me wars.

 

Naste kala.

 

P.s: To gamame pou to gamame sto.tech/news min to gamisoume kai edw oxi oti exei.diafora Nikolouloude se kathisto ypeythino xaxaxaxa :P

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή κανένας δεν πήγαινε την Χρυσή Αυγή. Εννοώ πολιτικούς, κόμματα κλπ.

Έπρεπε να γίνει κάτι για να βγει από την μέση και το κατάφεραν.

Προσπαθούσαν καιρό ΝΔ, ΚΚΕ, Συνασπισμός κ.α δίχως να καταφέρουν.

Όταν βρήκαν την ευκαιρία τα ρίξανε όλα στην Χ.Α.

Ότι και να κάνανε δεν είναι χειρότερα από αυτά που έκανε ΝΔ, ΚΚΕ, ΠΑΣΟΚ όλα αυτά τα χρόνια 

σε εκατομμύρια κοσμάκη, τουλάχιστον με την ΧΑ διοργάνωνε συσσίτια και πολλοί δεν πεινούσαν.

Αφορμές ψάχνετε όλοι αλήτες όπως με τον Άλεξ. τότε.  

Βλέπετε που βλέπετε κάτι, δείτε το από όλες τις οπτικές γωνίες.

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή κανένας δεν πήγαινε την Χρυσή Αυγή. Εννοώ πολιτικούς, κόμματα κλπ.

Έπρεπε να γίνει κάτι για να βγει από την μέση και το κατάφεραν.

Προσπαθούσαν καιρό ΝΔ, ΚΚΕ, Συνασπισμός κ.α δίχως να καταφέρουν.

Όταν βρήκαν την ευκαιρία τα ρίξανε όλα στην Χ.Α.

Ότι και να κάνανε δεν είναι χειρότερα από αυτά που έκανε ΝΔ, ΚΚΕ, ΠΑΣΟΚ όλα αυτά τα χρόνια 

σε εκατομμύρια κοσμάκη, τουλάχιστον με την ΧΑ διοργάνωνε συσσίτια και πολλοί δεν πεινούσαν.

Αφορμές ψάχνετε όλοι αλήτες όπως με τον Άλεξ. τότε.  

Βλέπετε που βλέπετε κάτι, δείτε το από όλες τις οπτικές γωνίες.

Η χρηματοδότηση από τη Ν.Δ μια χαρά γινόταν τόσα χρόνια και μάλιστα το τελευταίο καιρό ακούγονταν φωνές μέσα στη Ν.Δ για συγκυβέρνηση κανείς δεν είχε πρόβλημα, πάρε παράδειγμα Φαήλο Κρανιδιώτη, Βύρωνα Πολύδωρα κλπ που έλεγαν γιατί όχι συνεργασία με τη Χρυσή Αυγη; Τα συσσίτια αυτά δεν έπρεπε καν να τα αναφέρεις. Δεν μπορείς να σαι επιλεκτικά ανθρωπιστής ή θα δίνεις σε όλους ή μοίραζε τα σε συγγενείς σου. Και που κολλάει ο Γρηγορόπουλος; Πέτα και μία Marfin να φανείς πιο δεξιούλης.

Link to comment
Share on other sites

Η χρηματοδότηση από τη Ν.Δ μια χαρά γινόταν τόσα χρόνια και μάλιστα το τελευταίο καιρό ακούγονταν φωνές μέσα στη Ν.Δ για συγκυβέρνηση κανείς δεν είχε πρόβλημα, πάρε παράδειγμα Φαήλο Κρανιδιώτη, Βύρωνα Πολύδωρα κλπ που έλεγαν γιατί όχι συνεργασία με τη Χρυσή Αυγη; Τα συσσίτια αυτά δεν έπρεπε καν να τα αναφέρεις. Δεν μπορείς να σαι επιλεκτικά ανθρωπιστής ή θα δίνεις σε όλους ή μοίραζε τα σε συγγενείς σου. Και που κολλάει ο Γρηγορόπουλος; Πέτα και μία Marfin να φανείς πιο δεξιούλης.

έλα σοβαρά τα πιστεύεις αυτά που λες? η απλώς τρολάρεις ... δε λίγο θα μας πεις πως λίγο έλειψε να γίνει συγκυβέρνηση  με την ΧΑ-ΝΔ 

έλα σοβαρέψου 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...