Jump to content

[RO] Official Spam Topic.


Wyratrux

Recommended Posts

Cine ea? cine fata?

Momentul in care a fost mult timp în urma .. nu-mi amintesc numele ei, chiar

 

Apoi, ea merită să te închişi!

ce?

 

probabil o urât o ..

Nu ea a fost fierbinte!

 

/hate Coyote

 

probabil o urata :P

 

 

Apropo cine ii JudgeDredd?

Noi nu stim ..
Link to comment
Share on other sites

M-am născut în Grecia. Am fost un copil singuratic, dar unul foarte inteligent. Când am fost de 6 ani, am hacked calculator unchiul meu! El a fost atât de furios că a violat-mă! Când a aflat că părinţii mei, au luat un shootgun şi l-au omorât. Apoi, matusa mea luat un lunetist şi a ucis pe tatăl meu, dar mama mea luat un pistol şi a ucis-o cu 56 de gloante! Din păcate, o mare ANT a venit în jos la pământ, a vizitat casa noastră şi a ucis pe mine şi pe mama mea. După acea zi am decis să vin la MXC dar apoi toată lumea, am distrus!

Link to comment
Share on other sites

M-am născut în Grecia. Am fost un copil singuratic, dar unul foarte inteligent. Când am fost de 6 ani, am hacked calculator unchiul meu! El a fost atât de furios că a violat-mă! Când a aflat că părinţii mei, au luat un shootgun şi l-au omorât. Apoi, matusa mea luat un lunetist şi a ucis pe tatăl meu, dar mama mea luat un pistol şi a ucis-o cu 56 de gloante! Din păcate, o mare ANT a venit în jos la pământ, a vizitat casa noastră şi a ucis pe mine şi pe mama mea. După acea zi am decis să vin la MXC dar apoi toată lumea, am distrus!

hahahhah , asta da,poveste. ;P
Link to comment
Share on other sites

aaa un donator infect , o donat 5000 de euro pentru mxc ca sa fie administrator

Cred ca da, acum toata lumea plateste pentru o promovare forum. Cred ca in cazul in care aceasta va continua pe forum va muri. Fericita ca am vorbesc limba romana si nici una nu intelege conversatia noastra
Link to comment
Share on other sites

Am înţeles conversaţie de asemenea! Dar, da, sunt de acord cu el ...

Toate plătească pentru un rang mare, astfel încât în forum final se va încheia cu un boom mare :(

Link to comment
Share on other sites

Unii oameni muncesc din greu pentru promovarea lor si sa plateasca alte acum .. coruptie chiar si pe un forum

 

NobLe a lucrat 3 ani ... şi acum, unele PPL vină şi să plătească şi să obţină rangul pentru drum liber!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...