Jump to content

[RO] Official Spam Topic.


Wyratrux

Recommended Posts

Ma prieteni , am si eu o problema..am windows vista ultimate..si mi-am instalat lineage 2 gracia final..dar cand sa intru in joc imi apare o eroare si nu pot sa intru..ma ajuta si pe mn careva?

 

Acu ii dau un update...sper sa mearga..daca nu ajutati-ma voi..poate imi mai trebe ceva eu stiu ? ma ajuta careva?

Link to comment
Share on other sites

Deci nu imi merge..imi da eroarea asta :

 

2009.9.21 04:47:13

OS : Windows Vista 6.0 (Build: 6002)

CPU : AuthenticAMD  AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Processor TK-57 @ 1900 MHz 1790MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 7000M / nForce 610M (138)

PosCode : LS1(83) 0:0:0 2/0 [692]

 

ReadFile failed: Count=0 BufferCount=1024 Error=Data error (cyclic redundancy check).

 

History: FL2FileDecryptArchive::FL2FileDecryptArchive <- FFileManagerWindows::CreateFileReader <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel Lobby01) <- VerifyPackages <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

Link to comment
Share on other sites

Deci nu imi merge..imi da eroarea asta :

 

2009.9.21 04:47:13

OS : Windows Vista 6.0 (Build: 6002)

CPU : AuthenticAMD  AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Processor TK-57 @ 1900 MHz 1790MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 7000M / nForce 610M (138)

PosCode : LS1(83) 0:0:0 2/0 [692]

 

ReadFile failed: Count=0 BufferCount=1024 Error=Data error (cyclic redundancy check).

 

History: FL2FileDecryptArchive::FL2FileDecryptArchive <- FFileManagerWindows::CreateFileReader <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel Lobby01) <- VerifyPackages <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

te`as ajuta da nu prea le am cu vista.... btw  xp profesional  :X
Link to comment
Share on other sites

Mah..dati-mi si mie vreun torrent sau vreun link sa downloadez si eu lineage 2 gracia final ca plm...de cate ori l-am downloadat mi-a dat eroare la arhiva sau cand il instalam...

 

Raman dator.

 

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...