Jump to content

Ο Nikoloudos, η αριστερά και η ΕΡΤ


Dev

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι ακόμα αυτή η σχέση αλληλεξάρτησης που έχει ο Dev με τους υπόλοιπους εγκεφαλικά νεκρούς χρήστες του φόρουμ όπως εσύ και ο False

μένει στα τυπικά ή συναντιέστε και πάτε να ψαρέψετε κανένα λούτσο;

 

Θέλω να πω ρε παιδί μου, γουστάρετε ψαροντούφεκο;

Link to comment
Share on other sites

Θα σπάσω τη τζαμαρία του δωματίου των γονιών σου και θα πλαγιάσω πλάι της.

Και όταν γυρίσεις από τη δουλειά θα σου πάρω το 50ευρώ και θα της δώσω τα 25 για τις υπηρεσίες της και τα άλλα 25 θα τα πιω μπύρες στην υγεία σου.

 

Βασικά το μετάνιωσα. Δε θα της δώσω τίποτα.

 

 

Δώρο της κάνω έτσι και αλλιώς!

 

Εντωμεταξύ ρε δικέ μου όλα αυτά τα κόλπα που τα χει μάθει; Σοβαρά τώρα κάθε φορά ράκος φεύγω

 

Trava koimisou... vasika trava mia malakia prota poles eksapseis vlepo kai ypotheto exeis mia efesh sta milf? O.o

 

Alla epidh den swsto na vreizis manes oikogenies dn thigoume pare ena -1 kaloxoneyto.

 

Link to comment
Share on other sites

Trava koimisou... vasika trava mia -beep-ia prota poles eksapseis vlepo kai ypotheto exeis mia efesh sta milf? O.o

 

Alla epidh den swsto na vreizis manes oikogenies dn thigoume pare ena -1 kaloxoneyto.

 

 

Έίδες πουθενά να λέω τη λέξη μάνα; Ή να του βρίζω την οικoγένεια;

Link to comment
Share on other sites

Έίδες πουθενά να λέω τη λέξη μάνα; Ή να του βρίζω την οικγένεια;

 

Eipa oikogenia !!! Kai den to sizitao allo. Pes tin gnwmh sou alla oxi me Yponooumena gia oikogenies.

 

Min pezeis me tis lekseis file.

 

Ante kalo vrady.

Link to comment
Share on other sites

Όταν συνειδητοποιήσεις ότι έκανες μαλακία και βάλεις πίσω το Karma λοιπόν, τράβα κοιτάξου στον καθρέφτη και αναρωτήσου.

 

"Γίνεται να είμαι τόσο χαζούλης και να την πατάω με τις μαλακίες του θείου VeGe;"

Link to comment
Share on other sites

Eipa oikogenia !!! Kai den to sizitao allo. Pes tin gnwmh sou alla oxi me Yponooumena gia oikogenies.

 

Min pezeis me tis lekseis file.

 

Ante kalo vrady.

 

Μια ερώτηση μόνο, μπορείς να φας [ - ] για abuse;  Να ξέρω να κινηθώ ανάλογα

Link to comment
Share on other sites

Όταν συνειδητοποιήσεις ότι έκανες μαλακία και βάλεις πίσω το Karma λοιπόν, τράβα κοιτάξου στον καθρέφτη και αναρωτήσου.

 

"Γίνεται να είμαι τόσο χαζούλης και να την πατάω με τις μαλακίες του θείου VeGe;"

 

Kalo vrady.

 

 

Μια ερώτηση μόνο, μπορείς να φας [ - ] για abuse;  Να ξέρω να κινηθώ ανάλογα

 

Vasika trava na plithis gia tis amarties sou se kana vosporo kai meta milame gia ayto.

 

 

Oxi allo karvouno. Ftanh

Link to comment
Share on other sites

Kalo vrady.

 

 

Vasika trava na plithis gia tis amarties sou se kana vosporo kai meta milame gia ayto.

 

 

Oxi allo karvouno. Ftanh

 

Έκανα ένα report για Καρμα Abuse αν θες τράβα υπερασπίσου τον εαυτό σου και δώσε τις αποδείξεις σου.

 

Επίσης τα μάτια μου παθαίνουν καρκίνο με το πως γράφεις.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα report για Καρμα Abuse αν θες τράβα υπερασπίσου τον εαυτό σου και δώσε τις αποδείξεις σου.

 

Επίσης τα μάτια μου παθαίνουν καρκίνο με το πως γράφεις.

 

ena pet ligotero.

Link to comment
Share on other sites

Trava koimisou... vasika trava mia -beep-ia prota poles eksapseis vlepo kai ypotheto exeis mia efesh sta milf? O.o

 

Alla epidh den swsto na vreizis manes oikogenies dn thigoume pare ena -1 kaloxoneyto.

 

νομίζει πως γίνεται μάγκας έτσι ... το μόνο που καταφέρνει όμως είναι να δείχνει πόσο ηλίθιος και πόσο τον ενοχλούν αυτά που λέμε ... ότι και να μου πουν άτομα σαν και αυτόν δεν με αγγίζει καν γιατί ξέρω πως είναι άτομα με εγκεφαλικά νεκρά κύτταρα και δεν επικοινωνούν πλήρως με τον έξω κόσμο ... όπως είπα και πριν παιδί για μπάτσες είναι τίποτα παραπάνω ... προφανώς παρατημένος από οικογένεια και σκουπίδι της κοινωνίας
Link to comment
Share on other sites

νομίζει πως γίνεται μάγκας έτσι ... το μόνο που καταφέρνει όμως είναι να δείχνει πόσο ηλίθιος και πόσο τον ενοχλούν αυτά που λέμε ... ότι και να μου πουν άτομα σαν και αυτόν δεν με αγγίζει καν γιατί ξέρω πως είναι άτομα με εγκεφαλικά νεκρά κύτταρα και δεν επικοινωνούν πλήρως με τον έξω κόσμο ... όπως είπα και πριν παιδί για μπάτσες είναι τίποτα παραπάνω ... προφανώς παρατημένος από οικογένεια και σκουπίδι της κοινωνίας

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...