Jump to content

[GR] Δηλώσεις πολιτικών αρχηγών σχετικά με την απότομη άνοδο του Νικολούδου


Fortuna

Recommended Posts

Α. Σαμαράς (ΝΔ): Ο Ελληνικός λαός δε γνωρίζει τη βρώμα που κρύβεται πίσω από τον Νικολούδο. Πολιτικός δήθεν ηγέτης χωρίς καθόλου εμπειρία που απλά έκανε μια δυναμική πρώτη εντύπωση. Ελληνίδες, Έλληνες, μην ξεγελιέστε.

 

 

Ε. Βενιζέλος (ΠΑΣΟΚ): Ποιος είναι ο Νικολούδος; Τι είναι ο Νικολούδος; Μπορώ να τον φάω; Απλά μια μόδα που θα περάσει πολύ σύντομα...

 

 

Α. Τσίπρας (ΣΥΡΙΖΑ): Προδότης του κόμματος και δήθεν θερμός υποστηριχτής. Οι παραπλανητικές, μέχρι τώρα, κινήσεις του στον πολιτικό χώρο, φανερώνουν την κρυφή του προσωπικότητα.

 

 

Δ. Κουτσούμπας (ΚΚΕ): Το παίζει αριστερός και παιδί του λαού, με πατέρα πρώην Δήμαρχο Χανίων και μητέρα ιδιοκτήτρια αλυσίδας εστιατορίων στην Αυστραλία. Ξυπνήστε Έλληνες! Να σας πιει το αίμα θέλει!

 

 

Ν. Μιχαλολιάκος (ΧΑ): Αλίμονο εάν βγει στην εξουσία αυτό το αναρχοκουμμούνι, ο ανθέλληνας. Το μελαμψό δέρμα του δηλώνει ξεκάθαρα ότι δεν είναι Έλληνας. Ο Ελληνικός λαός δεν έχει ανάγκη σωτηρίας από ξένους.

 

 

 

 

Ν. Νικολουδάκης: Haters gonna hate.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΥΠΟΥΛΕ ; ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΥΠΟΥΛΕ ; ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ!

 

Όχι, εγώ. Το ΚΚΕ!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εγώ. Το ΚΚΕ!

Με τους άθλιους υποστηρικτές του Στάλιν δεν συνομιλώ άλλωστε.
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ:

 

 

Nikoloudos: Με τους άθλιους υποστηρικτές του Στάλιν δεν συνομιλώ άλλωστε.

 

ΚΚΕ: Ανοιχτή άρνηση έλευσης σε διάλογο. Ξεκάθαρη κίνηση δειλίας εκ μέρους του Νικολούδου.

 

Fortuna, Εκπρόσωπος Τύπου SS: Δε γαμιέστε μωρέ μαλάκες; Όλη την ώρα με εμάς ασχολείστε. krazic mlk m 9aumazeic!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ:

 

 

Nikoloudos: Με τους άθλιους υποστηρικτές του Στάλιν δεν συνομιλώ άλλωστε.

 

ΚΚΕ: Ανοιχτή άρνηση έλευσης σε διάλογο. Ξεκάθαρη κίνηση δειλίας εκ μέρους του Νικολούδου.

 

Fortuna, Εκπρόσωπος Τύπου SS: Δε γαμιέστε μωρέ μαλάκες; Όλη την ώρα με εμάς ασχολείστε. krazic mlk m 9aumazeic!!!

Δε θέλουν διάλογο με κανένα αυτοί, τώρα αποφάσισαν να μιλήσουν μαζί μας ; Ξεκάθαρα πολιτικά παιχνίδια από το ΚΚΕ για να μας αποδυναμώσουν.
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλουν διάλογο με κανένα αυτοί, τώρα αποφάσισαν να μιλήσουν μαζί μας ; Ξεκάθαρα πολιτικά παιχνίδια από το ΚΚΕ για να μας αποδυναμώσουν.

χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...