Jump to content

[Συζητηση] L2J Server


Recommended Posts

den 3erw ti 9a kanei, pantos xoris ddos dio meres 9a kratisei, ama ta skasei kai exei protection kai server me 1k atoma anigei

 

 

 

 

γτ αλλιως το εχω σκευτει κ εγω αυτο

Link to comment
Share on other sites

nai oloi exete dikio kai egw gi ayto den kanw vima akoma...egw ekei pou stirizomoun itan to prptection pou parexoun merika sites gia host gia toulaxiston 2 cdomades wste na parei mpros pou leme o server kai na xekinisoun donate ktlp gia to protection...

Link to comment
Share on other sites

nai oloi exete dikio kai egw gi ayto den kanw vima akoma...egw ekei pou stirizomoun itan to prptection pou parexoun merika sites gia host gia toulaxiston 2 cdomades wste na parei mpros pou leme o server kai na xekinisoun donate ktlp gia to protection...

 

 

 

 

 

kai egw sto protection sthrizomai file..prepei na mpoun kai atoma, na ton aresoun , na kanoun donate..na..na..naa..

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι ακομα καινουριος στο θεμα developing γι αυτο ρωταω διαφορα πραγματα..στην αρχη δεν ειχα σκοπο να φτιαξω εναν σερβερ και να τον σηκωσω κανονικα..απλα ηθελα να δω τι παιζει με το θεμα και τελικα ασχοληθηκα και τωρα σκεφτηκα να τον σηκωσω κανονικα αλλα υπαρχουν πολλα προβληματα. αν ψαξεις στο topzone η Hopzone i top 200 και σε αλλα sites Που εχουν l2 servers εκτος οτι δεν υπαρχει ΚΑΝΕΙΣ σωστος server απο θεμα balance των class. 1 σερβερ ηταν ο l2aeron hi5 ειχε ευκολο φαρμ αλλα απο Balance των class στην Oly ηταν να σε φτασει σε σημειο να σταματησεις το l2..οποτε σε αυτο πατησα και σκεφτηκα να ανοιξω εναν καθαρα PVP server Freya και να δωσω περισσοτερο σημασια στο balance του σερβερ και οχι στο ποια τραπεζα θα παω να κανω αιτηση για καρτα για να παιρνω τα donates και μετα απο ενα χρονο να κανω το wipe και να χασω ολο το σερβερ..(ο l2aeron ειχε φτασει καπου στα 850 ατομα και φαινοταν πολυ προσεγμενος σερβερ και τελικα κοιταξα κατατυχη εναν Buffer του που το ειχε παρει απο το ιντερνετ(χωρις να θελω να θηξω κανεναν αλλα πιστευα πωσ σε εναν τετοιο "προσεγμενο" σερβερ θα ειχε φτιαξει εναν δικο του Buffer!!) και το καταλαβα γτ δεν ειχε αλλαξει το title tou buffer οταν πατας Buffs και ειδα ενα ονομα μεσα που το ειχα βρει  σε αλλον Buffer με search στο google και το ειχα βαλει στον δικο μου σερβερ οταν ακομα επαιζα με τα npc!! και μετα απ αυτο ψιλοτρελαθηκα και λεω σηκωσε σερβερ με npc απ το google και οχι δικα του και εχει 850 ατομα και ειναι και για τον @@ στο Balance..και ετσι ξεκεινησα και σκεφτομουν να τον σηκωσω και εγω αυτον που φτιαχνω...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...