Jump to content

Check your feet nation status


Dev

What kind of feet do you have ?  

34 members have voted

  1. 1. What kind of feet do you have ?

    • Egyptian
      8
    • Roman
      7
    • Greek
      19


Recommended Posts

fuck

Πραγματικά το χω πει στον εαυτό μου να μη του ανοίξω ξανά κουβέντα για ιστορία γιατί θα ξεχάσω και αυτά που ξέρω.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ήξερα που έφτιαξα pop corn σήμερα,και όχι δεν τα έκανα μόνο για τον τελικό του Europa!

Μπα τσάμπα τα φτιαξες.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ήξερα που έφτιαξα pop corn σήμερα,και όχι δεν τα έκανα μόνο για τον τελικό του Europa!

Μπα δεν θα κάτσουν άλλο τα παιδιά, άρχισαν λολ.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι αρκετά 'Ελληνας για να σπάσω στο ξύλο και εσένα φλωρε της δεκάρας και του lol και τον επαναστάτη πρεζακια VeGe.

 

Φίλε Dev απ' τη στιγμή που είδα την πατούσα σου κάτι έσπασε μέσα μου.

 

Ίσως επειδή πάντα βαθιά μέσα μου πίστευα ότι αν τα πράγματα δεν πήγαιναν καλά με την πάρτη σου και αναγκαζόμασταν να λύσουμε τις διαφορές μας

με τον πρωτόγονο τρόπο σύμφωνα με τους νόμους της ζούγκλας η 11χρονη αθλητική μου πορεία θα ήταν αρκετή ώστε να σε αφήσω λιπόθυμο με ένα και μόνο  αριστερό κροσέ

 

Όμως όταν αποκάλυψες αυτή τη χοντρή και γλοιώδη πατούσα πάγωσα. Άνοιξα όλα τα σκονισμένα βιβλία πολεμικών τεχνών που βρήκα στη βιβλιοθήκη μου (από τέκεν 4 elder's edition μέχρι το κάμα σούτρα) αλλά κανένα δεν έλεγε πως να νικήσεις μια μπάλα λίπους με μπόλικα ψυχολογικά. Είμαι αβοήθητος σ' αυτή τη μάχη Dev! Και ναι δεν σκοπεύω να νιώσω τον πόνο που απλόχερα θα μου μοιράσεις.

 

ΣΗΚΩΝΩ ΤΗ ΛΕΥΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ /SURRENDER ΣΤΟ 20 :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Μπα δεν θα κάτσουν άλλο τα παιδιά, άρχισαν λολ.

Όχι απλά είσαι βαρετός, ό,τι κ αν σου πω θα με πεις αναρχοπρεζάκια της Εκάλης οπότε γιατί να ασχοληθώ ;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Dev απ' τη στιγμή που είδα την πατούσα σου κάτι έσπασε

Είσαι μόνο για κοκα χασισι και κονιακ

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ DEVON;

 

ΒΑΣΙΚΑ DEV(ON)

 

 

LOLOLOLOLOLOLOL0L9L9L9L9L5P78UO678U765UZJHSKDGFw\gearhed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...