Jump to content

Check your feet nation status


Dev

What kind of feet do you have ?  

34 members have voted

  1. 1. What kind of feet do you have ?

    • Egyptian
      8
    • Roman
      7
    • Greek
      19


Recommended Posts

Προφανώς πέρα από το ότι κάνεις σχόλια που δεν με αγγίζουν καν, δεν ξέρεις και να διαβάζεις. Είπα ότι ήμουν μέσα στο χρονικό περιθώριο που ζήτησαν όχι ότι το έκανα ακριβώς στο περιθώριο που ζήτησαν. Μάθε να διαβάζεις ελληνικά και μόνο από αυτό σε χαρακτηριζω 'Ελληνα. 'Ασε τα υπόλοιπα μάθε τα ουσιώδη.

 

Στείλε το ονοματεπώνυμο σου στο Μπαμπινιώτη να το βάλει συνώνυμο της λέξης "ηλίθιος" στα λεξικά του.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το το σχόλιο περί κάφρων. Διάβασε λίγη ιστορία και συγκεκριμένα για τον Σωκράτη που ήταν και Έλληνας φιλόσοφος και μάθε τι τεχνικές χρησιμοποιούσε όταν μιλούσε με άλλους φιλόσοφους και γιατί τον μισούσανε όλοι. Αμόρφωτο τομάρι.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε το ονοματεπώνυμο σου στο Μπαμπινιώτη να το βάλει συνώνυμο της λέξης "ηλίθιος" στα λεξικά του.

Δεν ξέρω αν εσυ θεωρείς πρότυπο 'Ελληνα τον Μπαμπινιωτη, το μόνο σίγουρο είναι ότι εγώ δεν το κάνω. Για εμένα πρότυπο 'Ελληνα είναι ο Αριανος, Πλουταρχος, Αριστοτελης, Σωκρατης. Εκεί έγκειται η διάφορα μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εσυ θεωρείς πρότυπο 'Ελληνα τον Μπαμπινιωτη, το μόνο σίγουρο είναι ότι εγώ δεν το κάνω. Για εμένα πρότυπο 'Ελληνα είναι ο Αριανος, Πλουταρχος, Αριστοτελης, Σωκρατης. Εκεί έγκειται η διάφορα μας.

 

apo pou to ebgales to simperasma oti 8eorei ton mpampinioti protipo ellina? kane quote parakalo to simeio

Link to comment
Share on other sites

apo pou to ebgales to simperasma oti 8eorei ton mpampinioti protipo ellina? kane quote parakalo to simeio

Εσυ τι πετάγεσαι μωρή τσουτσου ;

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τι πετάγεσαι μωρή τσουτσου ;

 

Σε ενοχλεί το γεγονός ότι απορούν και άλλοι με αυτά που λες;

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τον είχα και σε εκτίμηση ανάθεμα με αλλά τελικά είναι ό,τι πιο ηλίθιο έχει περάσει από δω μετά τον Nosfekain.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...