Jump to content

Etsi 8a mas kapsoun lene oksww


Korin8ios

Recommended Posts

Αυτό το λέει ένας Έλληνας,ειρωνία.

Τράβα κλάψε για τα πολιτικά σας κ παράτα μας,μπινέ.

Τραβα αυτοκτονα ρε τουρκοτσιρε βρωμιαρη.Και μην μιλας ετσι θα σταματισω να σε ταιζω μπασταρδογεννημα, θα τρεχεις να σφαχτεις για ενα κομματι φαι στην πουτανα την χωρα σου βλακα

Link to comment
Share on other sites

Τραβα αυτοκτονα ρε τουρκοτσιρε βρωμιαρη.Και μην μιλας ετσι θα σταματισω να σε ταιζω μπασταρδογεννημα, θα τρεχεις να σφαχτεις για ενα κομματι φαι στην πουτανα την χωρα σου βλακα

 

Μηδενικά σαν εσένα τα έχω του χεριού μου.Άντε σκάσε τώρα γιατί πολύ ασχολήθηκα.

 

Meanwhile umadbro.png

Link to comment
Share on other sites

Μηδενικά σαν εσένα τα έχω του χεριού μου.Άντε σκάσε τώρα γιατί πολύ ασχολήθηκα.

 

Meanwhile umadbro.png

Ρε εισαι αλβανος και αντι να ντρεπεσαι μιλας κιολας? σειρε αυτοκτονα στην γαμωχωρα σου μπασταρδι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε εισαι αλβανος και αντι να ντρεπεσαι μιλας κιολας? σειρε αυτοκτονα στην γαμωχωρα σου μπασταρδι.

Ποιος σου είπε πως είμαι Άλβανος? Και βασικά εσύ έπρεπε να ντρέπεσαι για την ανατροφή σου,γελοίε.

 

Τελευταίο comment,αρκετά aσχολείθηκα με σένα,μηδενικό.

Link to comment
Share on other sites

Τραβα αυτοκτονα ρε τουρκοτσιρε βρωμιαρη.Και μην μιλας ετσι θα σταματισω να σε ταιζω μπασταρδογεννημα, θα τρεχεις να σφαχτεις για ενα κομματι φαι στην πουτανα την χωρα σου βλακα

re vlaxo to paizeis ellinaras tin wra p exeis valei topo katagogis USA... bravo mlk...trava pida apo to mpalkoni twra
Link to comment
Share on other sites

Σειρε ρε αλβανακι.

Η αλβανια εχει εθνικο αθλημα το κλεψημο , τι πιπες λες.

 

Για θύμισέ μου ποιος λαός είναι γνωστός ως "οι κλέφτες της Ευρώπης"

Link to comment
Share on other sites

Για θύμισέ μου ποιος λαός είναι γνωστός ως "οι κλέφτες της Ευρώπης"

Για θύμισε μου ποιανης χώρας είναι η ομάδα που πήρε το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ τη χρόνια 2012 και σήμερα στο final four του Λονδίνου νίκησε με ένα budget 9 εκατομμυρίων euro μια ομάδα με budget 37 εκατομμυρίων euro με όνομα CSKA MOSKOW ( ΤΣΣΚΑ ΜΟΧΑΣ ) ; Την ομάδα η οποία ήταν φαβορί για το κύπελλο σύμφωνα με τους ειδικούς ;

 

 

Αλλα, για να απαντήσω στο ερώτημα σου. Κλέφτης της Ευρώπης, μια χώρα ονομάστηκε η ναζιστική Γερμανία του Χιτλερ και η σημερινή ναζιστική Γερμανία της Μερκελ.

Link to comment
Share on other sites

re vlaxo to paizeis ellinaras tin wra p exeis valei topo katagogis USA... bravo mlk...trava pida apo to mpalkoni twra

Βλακα αιθιοπα , δε το παιζω ελληναρας, οποιος και να ακουσει για αλβανο το μυαλο του παει σε κλεφτη/φυλακισμενο/βρωμιαρη.

Βουλωσε το στοματακι σου βλακα.

 

Για θύμισε μου ποιανης χώρας είναι η ομάδα που πήρε το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ τη χρόνια 2012 και σήμερα στο final four του Λονδίνου νίκησε με ένα budget 9 εκατομμυρίων euro μια ομάδα με budget 37 εκατομμυρίων euro με όνομα CSKA MOSKOW ( ΤΣΣΚΑ ΜΟΧΑΣ ) ; Την ομάδα η οποία ήταν φαβορί για το κύπελλο σύμφωνα με τους ειδικούς ;

 

 

Αλλα, για να απαντήσω στο ερώτημα σου. Κλέφτης της Ευρώπης, μια χώρα ονομάστηκε η ναζιστική Γερμανία του Χιτλερ και η σημερινή ναζιστική Γερμανία της Μερκελ.

Ασχολησε με τα 15χρονα, λες και εχουν καποια ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Dev και εγώ άρρωστος γαύρος είμαι και τρελάθηκα σήμερα αλλά δεν κολλάει πολύ αυτό που λες ρε αδερφέ χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Για θύμισέ μου ποιος λαός είναι γνωστός ως "οι κλέφτες της Ευρώπης"

Για θυμισε μου ποιος λαος εκλεψε το ρολοι του Μπους. Για θυμισε μου σε ποια χωρα δασκαλος παιρνει 70 ευρω τον μηνα. Για θυμισε μου σε ποια χωρα σφαχτηκαν για ενα κομματι τουρτας, ανημερα "εθνικης" εορτης? Για θυμισε μου ποιο κρατος ιδρυθικε για ιταλικα συμφεροντα? Εισαι μικρος ακομα για να μου την πεις. Τραβα παιξε κανα λολ.

Link to comment
Share on other sites

Για θυμισε μου ποιος λαος εκλεψε το ρολοι του Μπους. Για θυμισε μου σε ποια χωρα δασκαλος παιρνει 70 ευρω τον μηνα. Για θυμισε μου σε ποια χωρα σφαχτηκαν για ενα κομματι τουρτας, ανημερα "εθνικης" εορτης? Για θυμισε μου ποιο κρατος ιδρυθικε για ιταλικα συμφεροντα? Εισαι μικρος ακομα για να μου την πεις. Τραβα παιξε κανα λολ.

χαχαχα όντως μάγκα μου. Οι Ιταλοί δημιούργησαν την Αλβανία καθαρά για να εξυπηρετήσουν δικά τους συμφέροντα. Ο Πάπας δε δημιούργησε το αλβανικό αλφάβητο. Fortuna παενε κανε κανά guide στο lol και ασ'τα τ'αλλα.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα όντως μάγκα μου. Οι Ιταλοί δημιούργησαν την Αλβανία καθαρά για να εξυπηρετήσουν δικά τους συμφέροντα. Ο παππας δε δημιούργησε το αλβανικό αλφάβητο. Fortuna παενε κανε κανά guide στο lol και ασ'τα τ'αλλα.

++++++++++. Ειδικα στο τελευταιο. Μονο για εκει εισαι λεβεντακο μου. Για κανα guide , και πλ σ ειναι.

Δε καταλαβαινω μερικους ανθρωπους.. Αλβανοι καινε Ελληνικη σημαια και τους υπερασπιζονται. Για ονομα του θεου.

Link to comment
Share on other sites

Αηδία καταντάτε, και το ελληνικό κράτος για να εξυπηρετεί τα αγγλικά συμφέροντα δημιουργήθηκε μη ξεχνάτε.

Link to comment
Share on other sites

Αηδία καταντάτε, και το ελληνικό κράτος για να εξυπηρετεί τα αγγλικά συμφέροντα δημιουργήθηκε μη ξεχνάτε.

Το ελληνικό κράτος σου έδωσε να φας όμως γι'αυτό βουλωστο η παενε Αλβανία ανθελληνικο απόβλυτο.

Link to comment
Share on other sites

Το ελληνικό κράτος σου έδωσε να φας όμως γι'αυτό βουλωστο η παενε Αλβανία ανθελληνικο απόβλυτο.

Μάθε να μιλάς ρε ούγκανε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...