Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

Φυστικα και αυτος ο καποιος "τσαβες" δεν ειναι ιδιος με τον Παπαδόπουλο. Ο Παπαδόπουλος είχε τα ΑΡΧΙΔΙΑ να διαπραγματεύεται με τους αμερικανους.. Αυτος ο κυριος τσαβες, εκτος απο το εργατικο δαιμονιο που σκοτωνει ανθρωπους σαν κατσαριδες τι αλλο εκανε?

Επισης 15χρονε , μαθε τι εχεις στα μπουτια σου αναμεσα και μετα αρχινα με τις μανες. Οικοσυτο.

 

Φυσικά και διαπραγματευόταν με τις ΗΠΑ τζάμπα εκπαιδεύτηκε στη CIA;

Link to comment
Share on other sites

 

Εσένα ο καπιταλισμός που αγαπάς τι έχει κάνει ;

 

Ο,τι εχει σχεση με αναπτυξη.. Το κινητο σου, τα ρουχα σου , το σπιτι σου, ο Η/Υ σου, το ιντερνετ σου , οτιδηποτε μπορεις να φανταστεις.

Μην αναφερω την εξεληξη των επιστημων.

Δες πως ειναι τα κρατηκα πανεπιστημια και πως τα ιδιωτικα.

Καλημερες.

edit : Δες πολιτικες Θατσερισμου στην Αγγλια. Παρελαβε χωρα σαν την Βενεζουελα και την εκανε Τιτανομεγιστη οικονομια. Την εφαγε και αυτην η αλαζωνια βεβαια.

Αν θελεις να τα δεις καλυτερα, διαβασε το "Συνταγμα της ελευθερειας". Στο λεω γιατι εχω διαβασει απο μαρξ εως Φριντμαν, και οσο να ναι εχω μια αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πυρηνικά.

Δεν έχει πυρηνικά. Και πάλι λάθος είσαι. Μόνο λόγια και απειλές ξέρουν. Ολοι ξέρουν Αμερικάνοι, Ρώσοι ότι δεν είχε ποτέ την τεχνολογία για πυρηνικά. Αλλα έστω ότι την είχε σε ρωτάω τι επίτευγμα έχει κάνει η Βόρεια Κορέα και μου λες είχε πυρηνικά. Και εγω σου λέω ο Μπόμπ σφουγγαρακης φοράει σορτζ με τιραντες.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει πυρηνικά. Και πάλι λάθος είσαι. Μόνο λόγια και απειλές ξέρουν. Ολοι ξέρουν Αμερικάνοι, Ρώσοι ότι δεν είχε ποτέ την τεχνολογία για πυρηνικά. Αλλα έστω ότι την είχε σε ρωτάω τι επίτευγμα έχει κάνει η Βόρεια Κορέα και μου λες είχε πυρηνικά. Και εγω σου λέω ο Μπόμπ σφουγγαρακης φοράει σορτζ με τιραντες.

ase ti exoun, mia fora apeili einai oti kai na einai!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...