Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

Εχει ενα δικιο σχετικα με το οτι ο βενιζελος τον μισει , αλλα ρε μαστορα, Προθυπουργος ήταν , για ονομα του θεου.

Ντάξει και εγώ πιστεύω ότι ήξερε αλλά δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο και από το να εκτεθεί πάλι(γιατί έχει κάνει αρκετά φάουλ τον τελευταίο καιρό) προτίμησε να μην τον συμπεριλάβει.
Link to comment
Share on other sites

Ντάξει και εγώ πιστεύω ότι ήξερε αλλά δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο και από το να εκτεθεί πάλι(γιατί έχει κάνει αρκετά φάουλ τον τελευταίο καιρό) προτίμησε να μην τον συμπεριλάβει.

Οπως και να χει, δε ξερεις τι παιχνιδια παιζονται απο πισω, ειτε ειναι αριστεροι ειτε δεξιοι. Υπαρχουν συμφεροντα στην μεση και οι ιδεολογιες τοτε κανουν φτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα δικιο σχετικα με το οτι ο βενιζελος τον μισει , αλλα ρε μαστορα, Προθυπουργος ήταν , για ονομα του θεου.

Ρε είναι δυνατόν πρωθυπουργός χώρας να μη ξέρει τίποτα για όσα γίνεται με τους υπουργούς του ; Και έστω δεν ξέρει τίποτα ας τον φέρουν στην προανακριτικη και ας του μαζέψουν ότι μπορεί να δώσει. Ο ΓΑΠ δεν ξέρει να λέει ψέματα μπορούσαν να τον ψαρεψουν κανονικοτατα.

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να χει, δε ξερεις τι παιχνιδια παιζονται απο πισω, ειτε ειναι αριστεροι ειτε δεξιοι. Υπαρχουν συμφεροντα στην μεση και οι ιδεολογιες τοτε κανουν φτερα.

Δυστυχώς έτσι έχει αποδειχτεί(βλέπε ΑΚΕΛ στην Κύπρο).
Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα δικιο σχετικα με το οτι ο βενιζελος τον μισει , αλλα ρε μαστορα, Προθυπουργος ήταν , για ονομα του θεου.

Ρε είναι δυνατόν πρωθυπουργός χώρας να μη ξέρει τίποτα για όσα γίνεται με τους υπουργούς του ; Και έστω δεν ξέρει τίποτα ας τον φέρουν στην προανακριτικη και ας του μαζέψουν ότι μπορεί να δώσει. Ο ΓΑΠ δεν ξέρει να λέει ψέματα πμπορούσαν να τον ψαρεψουν κανονικοτατα. Από Βενιζέλο δύσκολα μαζεύουν. Είναι πολύ πονηρός.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι έχει αποδειχτεί(βλέπε ΑΚΕΛ στην Κύπρο).

Ανετα. ο κ.Χριστοφιας , μετετρεψε την κυπρο απο γερη οικονομια σε συντρημια. Τεσπα , παω να την πεσω συνεχιζουμε αυριο . :P

Link to comment
Share on other sites

Αλλα ο dear Explicit7 της εκαλης ξέρει να πετά απόντες για τους αμερικανούς είσαι μόνο λόγια. Ποιος το έφτιαξε ρε το I phone που αγοραστές με τα λεφτά του μπαμπά και απολαμβάνεις ; ο Τσαβεζ ;

Link to comment
Share on other sites

Ανετα. ο κ.Χριστοφιας , μετετρεψε την κυπρο απο γερη οικονομια σε συντρημια. Τεσπα , παω να την πεσω συνεχιζουμε αυριο . :P

Ντάξει τώρα τελευταία έχουν αλλάξει λίγο πλώρη αλλά έκαναν χοντρές μαλακίες.

 

Άντε καληνύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλα ο dear Explicit7 της εκαλης ξέρει να πετά σποντες για τους αμερικανούς είσαι μόνο λόγια. Ποιος το έφτιαξε ρε το I phone που αγορασεσ με τα λεφτά του μπαμπά και απολαμβάνεις ; ο Τσαβεζ ;

Link to comment
Share on other sites

Αλλα ο dear Explicit7 της εκαλης ξέρει να πετά απόντες για τους αμερικανούς είσαι μόνο λόγια. Ποιος το έφτιαξε ρε το I phone που αγοραστές με τα λεφτά του μπαμπά και απολαμβάνεις ; ο Τσαβεζ ;

Ποια Εκάλη μωρέ μαλάκα και εσύ ; Με δικά μου λεφτά το αγόρασα το iPhone btw δούλευα τόσο καιρό μη με κακολογείς αρχίδι.
Link to comment
Share on other sites

Ντάξει τώρα τελευταία έχουν αλλάξει λίγο πλώρη αλλά έκαναν χοντρές μαλακίες.

 

Άντε καληνύχτα.

Βγηκε ο Αναστασιαδης ντε. χαχαχα . Καληνυχτα.

Link to comment
Share on other sites

Και το ότι είμαι αριστερός δε σημαίνει ότι ζω με πέτρες και με nokia 3310 τι αντίληψη είναι αυτή ;

Link to comment
Share on other sites

Και το ότι είμαι αριστερός δε σημαίνει ότι ζω με πέτρες και με nokia 3310 τι αντίληψη είναι αυτή ;

Κανένας αριστερός δεν θα είχε προοδεύσει ποτέ that's all. Gn

Link to comment
Share on other sites

Κανένας αριστερός δεν θα είχε προοδεύσει ποτέ that's all. Gn

Όχι γιατί και η Παπαρήγα έχει ipad, your argument is invalid.
Link to comment
Share on other sites

Και δε ξέρω γιατί πιστεύετε ότι η αριστερά είναι ζωή στις σπηλιές :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...